• Interjero Priedai |

Visi Supa Tvirtos Vandeniui Kilimų Specialių Automobilių Kilimėliai Mercedes Benz CLA-Klasės, CLK-Klasė, CLS AMG CLS-Klasės

Žymos: kilimėliai mercedes, automobilių kilimėliai, grindų kilimėlis, Pigūs kilimėliai mercedes, Aukštos Kokybės automobilių kilimėliai, Kinija grindų kilimėlis Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 65cm x 55cm x 35cm (25.59in x 21.65in x 13.78in)

modname=ckeditor, Kaip kiekvienas rinkinys kilimėliai yra pritaikytas pagal kiekvieno automobilio,palikite pranešimą apie savo automobilio modelį,pagaminti metais, kai jūs tvarka (pvz., Audi Q5/ 5seats /2017 m./Juoda Raudona Spalva), Jei jūs galite Atsiųsti mums kai nuotraukos bus geriau. Ir mes galime paprotys daugumai automobilių,negali sąrašą kiekvienas į svetainę. Galite teirautis mūsų internetinėje paslaugos.Ačiū

Žemiau yra nuotraukų, kurių buvo imtasi kai kurių automobilių modelių, jūsų nuoroda.

• Užpildymo Medžiaga: Sintetinio Pluošto
  • Elemento Plotis: 56
  • Elemento Ilgio: 137
  • Prekės Svoris: 3.6kgs
  • Spalvos: Juoda,Smėlinė,Ruda,Pilka,Juodieji Geltona
  • Vietų Skaičius: 5 Sėdimos vietos
  • Medžiagos Tipas: dirbtinė oda
  • Už Transporto Priemonių Prekių Ženklai/Modelis: Mercedes-Benz
  • CLA250 Metų: 2015,2013,2014
  • Modelio Pavadinimas: 2181
  • Spalvos Pavadinimas: Juoda, Pilka, juodieji geltona, Ruda, Smėlinė
  • Specialios Funkcijos: automobilių kilimėliai Mercedes Benz
  • Elemento Aukštis: 35
  • Grindų Kilimėliai Tipas: Odos Kilimėlis
  • Mercedes-Benz Modelis: CLA250
  • Elemento Tipas: Automobilių Kilimėliai ir Kilimai, Už Kairės Rankos Vairuoti automobilius

Auto Grindų Kilimėliai Mercedes-Benz X253 GLC43 GLC200-GLC300-2017 Koja Kilimai Žingsnis, Mat Vandens Įrodymas Švarus Kietas Spalvos Kilimėliai Medžiaga :ISO9001 Aukštos Kokybės visiškai Naujas Aplinkos Apsaugos PU odos . Produktų Kokybės :Pasirinkti Mūsų Produktus, 6 Rūšių Pranašumą. 1. Aplinkos apsauga odos medžiagų. 2. Per Pelėsių Gaminti. Dydis 100% Pritaikymas, Montavimas. 3. Patvarus atsparumas dėvėjimuisi 5 metus. 4.
Pasirinktinis tilptų automobilio grindų kilimėliai " Chevrolet Cruze Malibu Sonic Trax captiva epica 3D automobilių stiliaus kilimas grindų linijinės Labas, w h lt jūsų užsakymą, prašome palikti žinutę mums pasakyti: savo automobilio modelį ir spalvą jums reikia,mes pristatysime pagal jūsų reikalavimus,Ačiū!
Pasirinktinis tilptų automobilio grindų kilimėliai Ford Edge Pabėgti Fusion, Mondeo Ecosport "internet Explorer" Focus "Fiesta" automobilių stilius kilimų linijinės Labas, w h lt jūsų užsakymą, prašome palikti žinutę mums pasakyti: savo automobilio modelį ir spalvą jums reikia,mes pristatysime pagal jūsų reikalavimus,Ačiū!