Suderinama CS.5JJ2F.001 projektoriaus lempa MP625 MP720P MP725P

Žymos: projektoriaus lempa, projektoriaus lempa, lempa, Pigūs projektoriaus lempa, Aukštos Kokybės projektoriaus lempa, Kinija lempos Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)

Suderinama CS.5JJ2F.001 projektoriaus lempa MP625 MP720P MP725P

Pagrindinė Informacija.

Prekės CS.5JJ2F.001 Lempos UHP 170/220W Montavimo MP720P MP625 MP725P gyvenimo Trukmė 2000-3000hours Garantija 120days, jei lempos nėra gerai dirbti, per tą laiką, jūs galite pakeisti nauju. Pristatymas Per 2 dienas po apmokėjimo Nuolaida

Kad > 50 vienetų , susisiekite su mumis

Daugiau nuotraukų

Pls prašome atkreipti dėmesį, kad: Būsto neprivaloma, mes išsiųsti lempa su gaubtu, kaip numatytasis, jei nėra nurodyti, iš pirkėjo, todėl prašome patikrinti jį prieš jums pirkti arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo darbuotojai, kad patvirtintumėte.

Mes galime tiekti:

Originalios lempos modulis(OM/OLM)

Originalios lempos su būsto(OWH/GLM/OEM)

Originalus plikas lempa(OB/OOB)

Suderinama lempa su gaubtu(CWH/ML/CM)

Suderinama plikas lempa(CB)

Mes turime žibintų visų šių tipų projektoriai:

Kodėl pirkti pas mus:

1. Profesionalus Bendradarbiavimas Komanda. Mūsų pardavimo komanda patars jums, nuoširdžiai apie duomenis, lempų ir pasiūlyti gerą vertę,kuri verta pinigų.

2. 180 dienų Garantija. Siekiant įrodyti mūsų kokybės šviestuvai, mes galime jums pasiūlyti 180 dienų garantija nuo tos dienos, laivybos faktūrą,kuri gali padaryti jūsų džiaugtis gyvenimu laisvai.

3. Gausiai Išteklių, kad mums pasirūpinti shippment greitai, paprastai lempos užsisakyti galima išvežti ne tą pačią dieną.

4. Patikimas Corporation". Mes jau projektorių lempos už 10 metų. Mes visada čia, kad padėtų jums, jei bet problema atsirado.

Kaip ir kada pakeisti projektoriaus lempa:

Jis gali būti laiko pakeisti savo projektoriaus lempa. Projektorių lempos silpnas, kaip jie amžiaus. Kai kurie projektoriai, galima patikrinti, kiek valandų savo lempos buvo naudojamos per built-in meniu sistema. Paprastai keletą valandų prieš numatomą lempos gyvenimas baigtas, pranešimas bus rodomas, ant jūsų projektoriaus lempa ekraną.

Mes rekomenduojame, kad jūs kreipkitės į savo vartotojo žinynas nustatyti tikslios instrukcijos jūsų konkretų modelį. Daugumoje atvejų pakeitimas tik reikia fewsteps, įskaitant šiuos:

Išjunkite aparatą ir leiskite lempai atvėsti visiškai

Nuimkite dangtelį

Atsukite lempos būstas

Pašalinkite senas žibintas

Įsukite naują lemputę ir pakeiskite gyvenamąjį būstą ir padengti. Svarbiausias dalykas, prisiminti tai, kad jūs niekada neturėtų liesti lempos arba būsto directlywith pirštais.

Patarimų, kaip pailginti gyvenimą projektoriaus ir lempos:

Yra keletas žingsnių, jūs galite imtis, siekiant prailginti savo projektoriaus lemputė. Visų pirma, leisti projektorius visiškai atvėsta po kiekvieno naudojimo prieš ją perkeliant arba pakavimo jį į dėklą. Jūs taip pat turėtų vengti ekstremalių temperatūrų--nepalikite projektorius automobilyje vasarą arba kai jis yra žemiau 40 laipsnių. Dar vienas patarimas, kad jūsų projektoriaus lempa paskutinis valymo projektorius filtro suspaustu oru kas porą mėnesių.

Susisiekite su mumis:

Jei turite bet kokį prašymą ar norėtumėte gauti daugiau informacijos apie mus, pls nedvejodami kreipkitės į mus Trademanager arba lašas laišką el. paštu. Mes visada čia, jei norite atsakymo pirmajame anksčiau laiko.

Ačiū, kad lankotės ir have a nice apsipirkti.

• Prašymas: Verslo, Mokslo,namų
  • Įtampa: 66-220V
  • Galia: 170/220W
  • Vidutinė Gyvenimo: 2500 valandų