• Išoriniai Priedai |

Atreus Automobilių Stiliaus Animaciją Laikiną automobilių Statymo Kortelę kia Ceed Suzuki grant vitara SX4 "Subaru" Saab 9-3 "Lada granta" Alfa Romeo

Žymos: laikino stovėjimo kortelę, automobilių statymo kortelė, už Kia, Pigūs laikino stovėjimo kortelę, Aukštos Kokybės automobilių statymo kortelė, Kinijos kia Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Siuntos ir Muitų klausimais

Jei galite pateikti užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą ir mokėti už užsakymą. Mes atsiųsime daiktų, kaip įmanoma greičiau, kai jūsų mokėjimo pabaigos.

Atkreipkite dėmesį, kad kaina nėra įskaitant muito ir PVM/GST.

Daugelio šalių, o gal ir pirkėjai turės sumokėti muito mokesčių.

Prašome nesupainiokite skirtumas tarp siuntimo išlaidų ir muitinės mokesčių, o ne palikti neigiamą atsiliepimą apie priežastis, dėl muito mokesčių. Dėkojame už jūsų supratimą ir paramą.

PS: Rusija, JAV, AU jokių muitų mokesčių.

Garantija Ir Garantijos

Mes siūlome 1 mėnesį nemokamai pakeitimo. Pirkėjai gali prašyti pakeisti per 15 dienų nuo gavimo produkto. Pirkėjas turėtų grįžti produkto originalo sąlygas jav ir turėtų apmokėti siuntimo išlaidas grąžinti.

Prieš grąžinant prekes, patikrinkite, ar grįžti adresą ir logistikos metodas su mumis. Po to, jūs suteikiate daiktų, logistikos įmonės,prašome siųsti mums sekimo numerį. Kuo mes gauti elementus, mes taisymo ar keitimo, juos artimiausiu metu.

Jūsų pasitenkinimą ir postive atsiliepimai yra labai svarbus mums.

Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktų ar paslaugų, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausią klientų aptarnavimą.

• Medžiagos Tipas: Guma
  • Prekės Pavadinimas: Atreus
  • Modelio Pavadinimas: universaliųjų automobilių
  • Lipdukas Rodymas: Priekinis Stiklas