• Telefonas Bags & Atvejais |

"Samsung J2 Pro 2018 Atveju Krokodilas Grūdų Sunku KOMPIUTERIS+PU Odos Paviršiaus Galinį Dangtelį Hard Case for Samsung Galaxy J2 Pro 2018

Žymos: case for samsung galaxy, byla dėl "samsung", atveju, Pigūs atveju "samsung " galaxy", Aukštos Kokybės atveju "samsung", Kinijos atveju Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 17cm x 12cm x 5cm (6.69in x 4.72in x 1.97in)

"Samsung J2 Pro 2018 Sunku Telefono dėklas PC & PU Galinį Dangtelį Telefono dėklas Samsung Galaxy J2 Pro 2018

Produkto pavadinimas: Krokodilas modelio KOMPIUTERIS+PU Galinį Dangtelį Sunku, Telefono dėklas, skirtas Samsung J2 Pro 2018

Medžiaga: kietas KOMPIUTERIO viduje + PU Paviršiumi

Spalva: Juoda, pilka, mėlyna, raudona, rožė, geltona, žalia, ruda

Modelis: Samsung Galaxy J2 Pro 2018

Pakuotė: 1pcs Krokodilas modelio Kompiuteris+Pu galinį dangtelį atveju

Q: aš galiu pasitikėti nuotraukas paskelbtas?

Visos nuotraukos yra 100% pradžių ėmėsi mūsų fotografai. mes garantuojame elementai, kuriuos gausite bus toks pat, kaip aprašyta. Bet somethimes, pakuotės gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. Tačiau, spalvos gali šiek tiek skirtis dėl skirtumų tarp kompiuterio monitorių nustatymo ir plika akių spalva skiriasi.

Q: Ką aš galiu padaryti, jei gausiu neveikia siuntinių?

A: Mes pakuotės elementą storu burbulas putų maišelį arba į putplasčio dėžutę, siekiant išvengti žalos. Tačiau kartais dėl siuntų tarnybos indiscreet rankena, sklypas gali būti padalintas. Būkite budrūs bet neveikia siuntinių ir atmesti prisijungti, jei kai gausite jį.

Q: Ką aš galiu padaryti, jei aš jaučiuosi nepatenkintas prekę?

A: Mes esame garantuoti 100%, neatitinkančių paslaugų savo ir 100 dienų garantija. Taigi, ar verta nerimauti, kai jūs manote, nepatenkintas prekės gausite, mes visada esame atsakingi ir kantrūs, jūsų problemos.

Mes taip pat tikimės, kad jums gali būti kantriems ir palaikyti ryšį su mumis, kad išspręsti visas problemas. Prašome palikite mums neigiamų atsiliepimų, be komunikacijų.

Q: Kaip jūs galite su mumis susisiekti ?

A: Jūs galite paprastas siųsti mums žinutę, arba kalbėti su mumis per TradeManager. Mes reaguoti į kiekvieną jūsų klausimą per 24 valandas, jei ne iš karto! Kai jūs padarysite užsakymą, yra žinutė, baras, jūs leiskite mums žinoti, jūsų užklausa apie spalvą ir nieko daugiau, mes susidoroti su savo tvarka, kaip ir ką pasakyti.

Q: Kaip apie sąskaitos faktūros ir mokesčių?

A: Tam, kad jums mokėti mažiau, arba nėra muito, mes bus paskelbti mažiau kaip 4$ kiekvieno mobiliojo telefono dėklas, 6$ už kitą didesni paketą. Jei jūsų šalies nėra tai leidžia arba turite kitų prašymus, pls leiskite mums žinoti iš anksto. Jums gali būti taikomi importo muitai, mokesčiai, arba, muitinės rinkliavos, kurios gali būti taikomos jūsų vietos valdžia. Jūs atsakote už bet kokius papildomus mokesčius už muitinės formalumų atlikimo.

Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas Turi Sutapti su jūsų pristatymo adresą.

Jei turite ne gavau jūsų siunta per 40-60 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

Nuoroda pristatymo laiką.

• Tipas: Įrengtas Atveju
  • spalva: Juoda, aukso, mėlyna, rožė, raudona, žalia, ruda, geltona
  • Stilius: Sunku kompiuteris+pu galinį dangtelį telefono dėklas