• centras |

YLW Eksportuojami pakeitimo lauko žaidimų aikštelė skaidrių priedų,plastikinis vamzdis skaidrių,individualų pramogų vaikas skaidrių

Žymos: lauko žaidimų aikštelė skaidrės, vamzdis skaidrių, žaidimų aikštelė skaidrių, Pigūs lauko žaidimų aikštelių čiuožyklos, Aukštos Kokybės vamzdis skaidrių, Kinija žaidimų aikštelė skaidrių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 100cm x 90cm x 90cm (39.37in x 35.43in x 35.43in)
€1 076.20

lauko žaidimų aikštelė skaidrių,skaidrių plastiko reikmenys,pramogų vamzdis skaidrių individualų padarė dydis:H=2,4 M(pritaikytas), prašome susisiekti su mumis ir pranešti mums apie savo dydį,mes apskaičiuosime kainą pagal jūsų dydį. Prašome atkreipti dėmesį: 1.Galime pristatyti į jums išreikšti, kai jūs padarote užsakymą, 1 vnt 2. bet už 4 gabalus ir 1 platformą,nes aikštelė yra labai didelė,ji turi būti deliveried jūra, jei jus domina ši žaidimų aikštelė,galite pritaikyti spalvą jums patinka.gamybai reikia 3-5days 3.Prašome susisiekti su mumis dėl galutinio laivybos kaina.(siuntimo išlaidas rodomas internete yra 1 vnt tik.) YLW INT ' L PRAMOGŲ ĮRANGA CO.,LTD " yra įdarbintas šio pramogų pramonė daugiau nei 10 metų. Mes jau bando savo geriausia tiekti pasaulio vaikai geriau ir labiausiai saugus pramogų įrangos, įskaitant lauko žaidimų aikštelė, vidaus, žaidimų aikštelė,sporto įranga,pripučiamos žaidimai,batutai,kiddie važiuoja,idoor žaidimų ir kitų susijusių švietimo žaislai. Medžiagos Aprašymas: Plastikiniai Elementai Plastikinės mūsų produktai yra pagaminta sukimosi formavimo iš LLDPE, importuotų iš "Samsung corporation" Pietų Korėjoje. Ir sienos storio plastikinės dalys yra virš 8mm. Pagrindinis Colums Visos pagrindinės kolonos gaminamos iš cinkuoto plieno vamzdžių, kurių diametras 114mm ir sienelės storis 2,2 mm. Kokybės ir techninius standartus ir atitinka Nacionalinį standartą, GB/T3091-2001. Platformos Visų platformų yra formos auskarų 2.2 mm storio šaltai roll plieno lakštų, su įtaisyti gręžtinių angų skersmuo skersmuo 6mm. Kokybės ir techninius standartus atitinkančios Europos EN1176 standarto. Kitos Metalinės Dalys Visos metalinės dalys yra pagamintos iš cinkuoto plieno vamzdžių, kurių skersmuo 60mm, 48mm, 38mm, 32 mm, 28 mm, o sienelės storis 2,2 mm. Kokybės ir techninius standartus ir atitinka Nacionalinį standartą, GB/T3091-2001. Detalės Visos metalinės detalės yra pagaminti iš didelio stiprio aliuminio lydinių vieną kartą mesti formavimo. Po poliravimo tvarkymo, visų aštrių kampų, yra apvali ir lygi. Visi varžtai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, 314, kuris atitinka standarto GB/T1221-1992. Prašome susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymas galutinė kaina, jei nėra, į žalą, kurią pirkėjas yra atsakingas už save! !!!! Labai ačiū! Siuntos mes galime pasirūpinti, kad laivas jūra transportavimas, jei prekes yra per didelis.Taigi,mes galime sumažinti pristatymo kaina! Mūsų Misija-visiems, ką mes padarėme,mes darome, ir mes ketiname daryti,tik vienam tikslui,kad tas pats ir su mūsų MISIJA,kad yra, kad jums šimtu procentų patenkintas!

• Sertifikatas: CE, EN1176,TUV,ISO
  • Pavadinimas: Lauko Žaidimų Aikštelė
  • Tipas: Lauko Žaidimų Aikštelė
  • Modelio Numeris: YLW-plastikinės skaidrės