• centras |

Nemokama laivas šešiakampis punch popieriaus pjaustytuvas amatų užrašų knygelė Presavimo įrenginys vaikas hole punches cortador de papel S2934-8

Žymos: papel de, papel vaikai, Papel užrašų knygelė, Pigūs de papel, Aukštos Kokybės papel vaikai, Kinija papel užrašų knygelė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Pastaba:

1) Pasirinkite "1pc 25mm": ji apima tik 1 pc iš 25mm punch.

2) Pasirinkite "1pc 35mm": ji apima tik 1 kompiuterio 35mm punch.

3) Pasirinkite "25mm ir 35mm": ji apima 1pc 25mm punch + 1 pc 35mm punch.

Supjaustyti Skersmuo: 25mm / 35mm

Medžiaga: ABS + Cinko Lydinys

Pakuotė: 1pc/opp krepšys

Aprašymas: Idealiai tinka EVA putų,popieriaus crafting projektus,mokyklos pastabas ir atvirukai.

Papuošti mokyklą pastabas ir dovanų žymes.

lengva rankena su savo peties skylių veiksmų.

Daugiau modelių, prašome leiskite man žinoti.Maišyti skirtingus modelis

80-220g storio popierių ir putos yra gerai naudoti.

Pastaba: visų amatų punch spalva bus atsiųsti Atsitiktiniai.

Norime, kad kiti modelio ar dydžio, prašome susisiekti su mumis. Ačiū.

1) Vokietija klientams , jei u wanna, kad laivas " FedEx arba TNT , prašome pranešti mums savo EORI kodas . Be jų, mes galime tik DHL, Honkongas paštu arba Kinija Paštu !

Rusijos klientams , prašome pranešti mums savo vardą ir pavardę (ne mažiau kaip 3 žodžiai) , įskaitant vardas, antras vardas ir pavardė, kitaip rusijos Post nebus spaudai sklypo ir grįžti į Kiniją !

Už Brazilijos/Argentina/Čilė klientams , jei norite, kad laivas "FedEx", DHL, TNT, UPS, pasakykite man savo mokesčių numeris ( CUIT, CPF ar CNPJ ). Be jos, Muitinė grąžinti prekes į Kiniją .

2) laivybos visame Pasaulyje (Išskyrus atvejus, kai nuotolinio šalyse); Pirkėjas yra atsakingas už atokioje Vietovėje už papildomą Mokestį, bet muito ar Importo mokestis, jei išėjo.

3) Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

4) Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

5) Paslaugų tranzito laikas teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, nedelsdama, ypač per atostogų sezoną.

6) Jei negavote kad po 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes jums sekti savo užsakymą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

1) Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo gavimo datos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, laikoma, naudojama ir mes nebus grąžinti jums.

2) Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite pateikti mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID.

3) Mes grąžinsime jūsų visą išmoką gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, po to, kai pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4) Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo. Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime atlikti iki jūsų pasitenkinimą.

• spalva: 1pc 25mm, 1pc 35mm, 25mm ir 35mm
  • Medžiaga: ABS + lydinio, plastiko
  • Modelio Numeris: šešiakampis punch

9091902233 Aukštos Kokybės Uždegimo Ritė 90919-02233 Toyota Land Cruiser 70 FZJ7# 100 105 FZJ10# 1FZFE 90919 02233 9091902233 Aukštos Kokybės Uždegimo Ritė 90919-02233 Toyota Land Cruiser 70 FZJ7# 100 105 FZJ10# 1FZFE 90919 02233 Prašome įsitikinkite, kad jei mūsų dalies numeris atitinka jūsų originalaus. Jei skaičiai yra ne tas pats, prašome susisiekti su mumis pirma, mes patikrinti, ar tinkamą vieną tau. Dėkojame už jūsų bendradarbiavimą!
HB 2 colių 52mm Žymiklį Vandens Temperatūra Temp Daviklis 40-120C Baltas LED Universaliųjų Automobilių Analoginis HB 2 colių 52mm Žymiklį Vandens Temperatūra Temp Daviklis 40-120C Baltas LED Universaliųjų Automobilių Analoginis Bruožai: Juoda korpuso ir Baltos šviesos Numerius ir žymiklį aiškiai rodo vandens temperatūrą. Naudojamas matuoti vandens temperatūrą automobilių. Matavimo diapazonas 40-120C Didelio jautrumo ir lengva operacija.
100vnt/daug 7*14cm Aišku, Lipni Sandarinimo Poli Opp Plastiko Maišą Su Skyle F1921 100vnt/daug 7*14cm Aišku, Lipni Sandarinimo Poli Opp Plastiko Maišą Su Skyle 2.76 *5.5