• centras |

Priekiniai Ir Galiniai Valytuvai Už Citroen Xsara Picasso 2005-2010 Gumos Priekinio stiklo Valytuvai Automobilių Reikmenys 26+26R+12

Žymos: valytuvo, galinio valytuvo, prekinis, galinis stiklo valytuvas, Pigūs valytuvo, Aukštos Kokybės galinio valytuvo, Kinija prekinis, galinis stiklo valytuvas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 6cm x 6cm (23.62in x 2.36in x 2.36in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

Tarptautinės valytuvų dydis:

Už Citroen Xsara Picasso 2005-2010 M.

Vairuotojo Dydis:26 colių

Keleivių Dydis:26R colių

Galinis valytuvas dydis:16 colių

Produkto Informacija:

Produkto Phopo:

Dėmesio:

1,išvengti neteisingų valytuvai, Pirkėjai turėtų atkreipti dėmesį į automobilio metus ir nuotraukos aprašymas, prieš pateikiant užsakymą. Jei pirkėjai neįsivaizduoju, ar valytuvai tinka jūsų automobiliams, prašome susisiekti su mumis ir rodo mums savo automobilio modelį ir automobilio metus, mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas.

2, nurodykite mums, kad jūsų automobilis yra dešiniąja kelio arba Kairėje Ratai, nes valytuvų sistema yra skirtinga tarp RHD ir LHD.

3, Jei pirkėjai vieta negerai, kad nesirūpinimas aprašymas, mes nebus grąžinti ar išsiųsti.

Rekomendacijos:

1, būtinai valyti priekinio stiklo pirma, jei tai yra užteršti alyva, vaškas, purvo ir spausdintuvai priežiūra, siekiant užtikrinti tarnavimo valytuvai.

2, Priekinio stiklo valytuvų mentės turėtų būti pakeistas, kai jie neatlieka taip, kaip tikėtasi, arba nepateikia asufficient saugos lygį.

3, Jei valytuvai nekelkite nuo priekinio stiklo, veikia valytuvų, kol jie pasiekia centras priekinio stiklo, išjunkite degimą, ir keisti valytuvus.

Vežimą:

1, prekės bus vežamos iš 3 dienas, kai visą išmoką įsikurti, išskyrus atostogų.

2, Pirkėjų, įsitikinkite, kad palikti tikslus Adresas, PAŠTO indeksas, Telefono Numeris (vardas, pavardė pirkėjų iš Rusijos)

3, Jei pirkėjai negali gauti straipsniai, pristatymo laiko arba turėti problemų su daiktų, pabandykite susisiekti su mumis pirmą, mes norėtume atsakyti jums į 24 valandų darbo dienų, sekti kad ir išspręsti problemas už jus.

4, Jei pirkėjai negali gauti straipsniai, po gimdymo per laiką, mes norėtume grąžinti ar išsiųsti.

• Elemento Plotis: 2cm
  • Citroen Xsara Picasso Metai: 2006,2005,2007
  • Metų: 2017Year
  • Medžiagos Tipas: Natūrali Guma