• Išoriniai Priedai |

EAZYZKING Automobilių Stiliaus Nacionalinės Vėliavos Lipdukai Dodge Kelionės JUVC Įkroviklis DURANGO CBLIBER SXT LĖKTI

Žymos: nacionalinės vėliavos lipdukas, vėliavos lipdukas, lipdukai lipdukai, Pigūs nacionalinės vėliavos lipdukas, Aukštos Kokybės vėliavos lipdukas, Kinija lipdukai lipdukai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 13cm x 1cm (5.91in x 5.12in x 0.39in)

Savybės: Būklė:100% visiškai Naujas Ir Aukštos kokybės Universaliai tinka visiems automobiliams Papuošti savo automobilį asmeniniams automobilių lipdukas lipdukas yra patvarus, šilumos ir saulės spindulių,taip, tai bus ilgalaikis metus Lengva įdiegti,tiesiog nulupkite ir klijuoti, Jie nebus pažeisti paviršių, kuris jiems buvo įterptas į Specifikacija: Būklė: nauja Medžiaga:Aliuminio Lydinys +Viela, Piešimo Procesas Metalo lydinio (Visą Metalo, o ne Plastiko) Spalva: daugiaspalvis Dydis: Shield:kaip nuotraukoje parodyti Pakuotė: 1 vnt. x Automobilių Metalo Lipdukas 2.Dėmesio: 1). Jei turite kokių nors klausimų arba klausimų,prašome nedvejodami susisiekite su mumis,Mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau. 2). Klaidos gali egzistuoti rankinis matavimas.3).Visos mūsų prekės yra paprasta pakuotė, be mažmeninės prekybos dėžės. 4).Nuotrauka rodo mūsų parduotuvėje yra pagrįsti tiesa produktas,dėl skirtingų monitorių ir ryškumą,gali būti keletas mažų spalvų skirtumas. 5).Rusijos pirkėjas Dėmesio:Prašome pasiūlyti tikslus gavėjo pavadinimas, užsakymo. Priešingu atveju, mes neatsakome už nondelivery sukelia informacijos trūksta. 6)jei turite bet kokių klausimų apie tai,prašome susisiekti su mumis prieš įvesdami visus atsiliepimus apie mūsų svetainę. 7) Jei esate iš Saudo Arabijos, prašome leiskite mums žinoti, jūsų PAŠTO dėžutės numeris ir prašome siųsti kopiją savo ID kortelę. Pagal taisyklę, Saudo Arabija, asmens TAPATYBĖS kortelė, tai turi atlikti muitinės formalumus. 3.Apie Laivyba: Mes patikimi ir sąžiningi.prieš apmokant užsakymą,jūs turite Laikytis šios konvencijos : 1) Mūsų kainos nėra jokių muitų ar Mokesčių.papildomas pareigas arba muitinės mokestis yra pirkėjų atsakomybę. 2)Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių,jis gali trukti iki daugiau dienų. Pristatymas gali įtakos švenčių,renginių ir kitų neaiškumų.Mes negalime garantuoti atvykimo laiko. 3) jei nėra pasiekti iki 50 darbo dienas, pasakykite man, mes išplėsti apsaugoti laiko 4)Jei negavote prekės per 60 darbo dienų (Brazilija 90 darbo dienų) ,mes grąžinsime arba vėl. jei nenorite Laikytis konvencijų,prašome nereikia mokėti už užsakymą, ir mes ne sveikintinas bet koks ginčas, apie laivybos . Paprastai laivybos laikas daugelio šalių yra 25 - 45 darbo dienų( Rusija Argentina 45-70 darbo dienų ir Brazilija 70-90 darbo dienos) 5)Dėl Smokykla.lt tik apie 25 Šalys gali pasirinkti pristatymas "Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius"arba "Posti Suomijos Ekonomika", tai yra nemokamai laivybos, bet be stebėjimo informaciją. 4.Atsiliepimai: Jūsų pasitenkinimą ir teigiamų atsiliepimų yra labai yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas. Ir jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas, su geriausias paslaugas klientams. 1.Mes tikimės, kad kiekvienas žmogus turės nuostabų apsipirkti į mano parduotuvę!Mes esame priklausomi nuo mūsų klientų pasitenkinimo, kad pavyks.Todėl Jūsų Atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, Prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktą ar paslaugą, labai jums ačiū ! 2. Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus(3 žvaigždučių) arba neigiamas(1-2 žvaigždučių) atsiliepimus.Mes stengiamės išspręsti problemą ir palikti jus laimingą prekybos nuotaika čia. Ačiū! 3.Jei manote, nepatenkinti ir savo paaiškinimą, pagrįstą, mes\\'ll siųsti elementus arba refundment. Mes garantuojame jūsų nulinės rizikos pirkimo patirtį čia. Mes siūlome visa grąžinamoji išmoka jums,jei produktas turi kokybės problemų Priežastis, galite ne naudoti jį. Kreipkitės į mus : Jei turite kokių nors klausimų ar reikia padėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus! Ačiū !

• Tipas: Aliuminio Lipdukas
  • Elemento Aukštis: 0.1cm
  • Tipo Lipduku: Automobilių Kėbulo
  • Modelis: Nacionalinės Vėliavos
  • kategorijos: 3D
  • Elemento Tipas: Lipdukai
  • Prekės Skersmuo: 5cm
  • dizainas: žodžius
  • Elemento Ilgio: 8cm
  • Lipdukas Rodymas: Bet Visą Kūną.
  • Modelio Pavadinimas: GQJSB009
  • Prekės Pavadinimas: EAZYZKING
  • Medžiagos Tipas: Aliuminio Lydinio
  • Elemento Plotis: 5cm