• Akiniai Ir Jų Priedai |

ZOBWN retro Akiniai, Rėmeliai Vyrų sumaišykite pardavimo Oculos de grau masculinos Akinių armacao oculos Trumparegystė Taurės Moterų lentes opticos

Žymos: lentes opticos, rėmai vyrai, retro akinių rėmeliai, Pigūs lentes opticos, Aukštos Kokybės kadrų vyrai, Kinija retro akinių rėmeliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 21cm x 11cm x 14cm (8.27in x 4.33in x 5.51in)
  • Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)

1---Apie Zobwn Optical co.,ltd:

Mes turime savo rėmo gamykloje, kaina yra mūsų gamykloje, eksporto, didmeninės kainos ir išsaugoti jums, daugelis stilių jūsų, pasirinkti ir daugiau nei 1000 stilių sandėlyje , vienas, kad galima maišyti su įvairių medžiagų, rūšių, stilių, modelis ir spalva , kiekvienas kadras yra geros būklės ir patikrins kiekvienas prieš siuntos, greitas pristatymas, siuntimo išlaidas mes galime gauti gerą nuolaidą bendrai naudoti ir išsaugoti jums, visi express service company, mes turime susisiekti Smokykla.lt STANRD PRISTATYMAS // Smokykla.lt UŽSKLANDA // Smokykla.lt PREMIUM PRISTATYMAS // E-Paketinių // EMS // DHL / / FEDEX // Jonas Wen Ekonomika / , mes galime pasirinkti geriausią greitai ir ekonomikos kurjerių jums, tai labai patogu . Kaina: kiekis daugiau perkate, tuo didesnė nuolaida jums gauti jį!

2---Išsamiai informtaion produktams:

Modelio Pavadinimas: 2611

Medžiaga: A cetate priekiniai + stainess plieno priekinis + acetatas šventyklos

Yra 1 modelių, iš viso 6 spalvas pasirinkti, prašome patikrinti šiuos išsamiai nuotraukos.

MOQ: 10 VNT (Sumaišyti su 6 spalvų)

3 ---Apie produktus nuotraukos:

4---Paketas Informacija: (pridėtos nuotraukos)

5--Apmokėjimas Ir Pristatymas

Mes accpet mokėjimą per T/T, Westen Union, Paypal, sąlyginio Deponavimo, Alipay, L/C Moneygram

Mes norėtume, sąlyginio Deponavimo, ji yra lengviau, tiek mums.

Mes laivas visame pasaulyje per 3 darbo dienas ofter mokėjimas patvirtino.(Smokykla.lt trunka 24 valandas ir patvirtinkite savo apmokėjimą.

Mes tik laivas į nurodytą adresą Smokykla.lt. Jūsų vardas, pavardė, compleate adresas, ir kontaktinį numerį reikia.

Jei užsakymų būtų grąžintas neišsamus adreso informacija mes nesame atsakingi už tai.

Mes teikiame nemokamas pristatymas Kinija (Po Oro ir ePacket. Jie paprastai imtis 15-26 dienomis į savo šalį. Kartais ji bus atidėtas dėl blogo oro ar papročius, problemas. Prašome palaukti.

Paprastai pakuotėje gali būti stebimi per 15 dienų.

Jei neturite/t gauti ittem per 30 dienų, pls susisiekite su mumis ir mes padėsime jums stebėti jį.

Jei jums reikia greičiau pristatymo, mes galime siųsti prekes, EMS, DHL, UPS, FEDEX (reikės papildomų išlaidų)

6--Užsakymą Mokesčių

Mes negalime prisiimti jokios cutomes akcizų ar mokesčių, bet mes padarysime viską, kad padėti, jei yra bet kuri muitinės problema su savo paketą.

Mes galime pareikšti, mažos vertės padėti reuce savo mokesčių, prašome palikti mums pranešimą jeigu reikia.

7--Atsiliepimai:

Jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didžiosios atsiliepimus, jei jūsų patenkintas savo produktą ar paslaugą, labai jums ačiū!!

Neigiamas grįžtamasis ryšys negali išspręsti problemų, ryšių tiltas žmogaus proto ir pasaulio visada yra gražus pagal sklandžiai ryšių.

Jei mūsų prekės ar paslaugos neatitinka jums, prašome suteikti mums galimybę pagerinti prieš atidarydami ginčą. Mes visada darome viską, kad padėti.

8--Grįžta

Daiktai turėtų būti grąžinti mums per 7 dienas nuo gavimo datos, jei yra kokių nors problemų.

Prašome susisiekti su mumis prieš grįžtant sugedusį elementą.

Parodyti elementus, kurie turėtų būti originalios pakuotės ir priedai.

Laivybos ir perduoti mokesčiai negrąžinami bet kuriuo atveju.

9--Grąžinimo Politika:

Jei produktas jums gauti yra ne taip, kaip aprašyta arba žemos kokybės, pardavėjas žada, kad galite grąžinti prieš tai, kad baigtas (kai paspausite "Patvirtinti, Kad Gavo" arba viršyti patvirtinimo laikotarpį) ir atgauti visą sumą. Grįžti laivybos mokestis bus sumokėti jūs. Arba, jūs galite pasirinkti išlaikyti produkto ir sutinkate, grąžinamosios išmokos suma tiesiogiai su pardavėju.

N. B.: Jeigu pardavėjas suteikia "Ilgiau Apsauga" paslaugos apie šią prekę, galite prašyti grąžinti iki 15 dienų po užsakymo atlikimo.

10--pardavėjas paslaugos:

· 1--laiku DeliveryIf jums nereikia gauti savo pirkinį per 27 dienas, jums gali pareikalauti grąžinti visą iki užsakymo įvykdymo; (kai paspausite "Patvirtinti, Kad Gavo" arba viršyti patvirtinimo laikotarpį).

·2-- Ilgiau ProtectionYou gali dar paprašyti grąžinti pinigus, jei esate nepatenkinti su jūsų užsakymą per 15 dienų po užsakymo užbaigimas (kai paspausite "Patvirtinti, Kad Gavo" arba viršyti patvirtinimo laikotarpį).

3--Grįžta ExtraYou galite grąžinti bet kokį produktą, net tie, puikios būklės, bet kuriuo metu iki užsakymo įvykdymo; (kai paspausite "Patvirtinti, Kad Gavo" arba viršyti patvirtinimo laikotarpį) ir atgauti visą sumą. Grįžti laivyba išlaidos bus sumokėti jūs. Prašome užtikrinti, kad produktas nebuvo naudojamas ir yra originalioje pakuotėje

Modelio Pavadinimas: 8305

• Elemento Tipas: Akiniai Priedai
  • Lytis: Vyrai