• Striukės & Paltai |

Baby Girl Žiemos Drabužių Baby Kailis Gobtuvu Striukė Ilgomis Rankovėmis Kailio Kamuolys Mergaičių Striukė Rudens Mergaičių Drabužiai

Žymos: mergaičių striukė rudens, mergaičių striukė., rudenį merginos, Pigūs mergaičių striukė rudens, Aukštos Kokybės striukė mergaitėms, Kinija rudenį merginos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 14cm x 11cm x 10cm (5.51in x 4.33in x 3.94in)

Jei jums patinka šis straipsnis,prašome įtraukti jį į jūsų Pageidavimų Sąrašą,Jei jums patinka mūsų parduotuvėje,prašome įtraukti jį į jūsų Parduotuvėje, Sąrašą.Ačiū jums labai!!! ^-^

100 %aukštos kokybės ir visiškai naujas

Medžiaga: Medvilnė

Spalva:Rožinė/Raudona/Pilka

Rankovės stilius: Long Sleeve

dydis Amžiaus Ilgis Krūtinės Rankovės

2T/70 1-2Y 39CM/15.35 60cm/23.62 27cm/10.62

3T/80 2-3Y 41cm/16.14 62cm/24.4 28cm/11.02

4T/90 3-4Y 43cm/16.92 64cm/26.77 29cm/11.41

5T/100 4-5Y 45cm/17.71 66cm/25.98 30cm/11.58

Pastaba :

Ji yra rankinis matavimas, gali būti 2-3cm klaida. Ir prekės spalva rodomos nuotraukos gali būti rodomi šiek tiek skirtis dėl jūsų kompiuterio monitoriaus, nes monitoriai yra ne kalibruotas pats. tikiuosi supratimo

Metų yra nuoroda ,Prašome pasirinkti dydį pagal ilgį ir Krūtinė

Paketą Sudaro: 1 * Vaikai Kailis

Virš Siunta

1) LAIVYBOS visame PASAULYJE.. (Išskyrus atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2), S&H neapima PAREIGOS, pirkėjams bus atsakingas už vietos mokesčių ar kitų importo mokesčių.

3) Užsakymai tvarkomi per pažadėjo dienas po apmokėjimo patikrinimą.

4) Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresai TURI SUDERINTI savo pristatymo adresą.

5) vaizdus, rodomus yra ne tas pats punktas ir yra mūsų nuoroda tik.

6) PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

7) Jei jums dar nėra gauta jūsų siunta per 39 dienas nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

Apie Mokėjimą

1) Mes priimame Ali Vakarų Sąjunga, TT, PP ir mokėjimo procesorius, sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimo, turi būti pateiktas per 7 dienų nuo užsakymo.

Grįžti & Grąžinti

1) Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Pristatymo kaina bus ne pirkėjo išlaidas.

2) Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo numerį.

3) Mes grąžinsime VISĄ SAVO WINNINNG kainos PASIŪLYMO SUMĄ, išskyrus tuos atvejus, laivybos išlaidų, gavus elementą į savo pradinę būklę ir pakavimo visi komponentai ir priedai įtraukti.

Apie Garantija

1) 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2) Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Apie Atsiliepimą

Mes išlaikyti aukštus kompetencijos 5 ŽVAIGŽDŽIŲ, ir siekti, kad 100% klientų pasitenkinimo!

Teigiamas Grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

• Stilius: Mados
  • Vaikas MUS Dydis: 2T, 3T, 4T, 5T
  • Drabužių Ilgis: Reguliariai
  • Rankovės Ilgis(cm): Pilnas
  • Apykaklės: Su gobtuvu
  • Prekės Pavadinimas: Kacakid
  • Viršutinių Drabužių Siuvimas Tipas: Striukės
  • Departamentas Pavadinimas: Vaikai
  • Elemento Tipas: Viršutinių Drabužių Siuvimas & Paltai
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį
  • Audinio Tipas: Šukuotinių
  • Modelio Tipas: Kietas
  • Lytis: Merginos
  • Medžiaga: Medvilnės

Kseniya Vasileva 95
2018-03-02
5/5
coat super. тоненькое. looks very good. separately on dress pompons buttons. on t брала girl 107 cm 4. village perfectly. implies it apparently style short. shoulders mk in place. blouse more like it. but very cute and stylish. thanks to seller!!!
Kellymainha
2018-03-19
5/5
дошло fast, quality is good. бомбоны хиленькие, fade. too good but without them