• centras |

Pavasario Ir Vasaros Naujų plataus kojomis Džinsai Vyrams Tiesiai Filtras Trąšų plus-size Hip-Hop Kelnės Vyrams, Laisvi Džinsai Vyrams

Žymos: džinsai vyrams, džinsai, tiesiai vyrams, laisvi džinsai vyrams, Pigūs džinsai vyrams, Aukštos Kokybės džinsus tiesiai vyrams, Kinija laisvi džinsai vyrams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 31cm x 21cm x 16cm (12.20in x 8.27in x 6.30in)

Mokėjimo būdas:

Smokykla.lt Mokėjimo: ; Smokykla.lt Sąlyginio mokėjimo paslaugų

Kreditinė Kortelė; Bankas Banko pavedimu; Western Union " ir t. t....

Visą mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas pateikti jūsų užsakymą

Prašome patikrinti, laivybos mokestis ir draudimas prieš perkant .pirkėjas atsako už bet kokius mokesčio ir/ar akcizų įkrauti savo šalį

PRISTATYMAS:

mes išsiųsime juos per YANWEN EXPRESS", ji kainuos apie 5 - 15 dienų, priešingu atveju mes išsiųsime juos EMS daugelyje šalių,paprastai tai užtruks 5-15 darbo dienų .

Siuntos KINIJA PO oro paštu už mažiau nei 2 kg prekių,paprastai tai užtruks 15-25 darbo dienas. Jei galite\\'t laukti ilgai, Prašome pasirinkti, EPS ar kitų Pristatymas.

Visi elementai būtų siunčiami kaip dovanos.Prašome patikrinti, jūsų nurodytu adresu iki mokėjimo, mes išsiųsti elementai adresas sąskaitoje.

ATSAKOMYBĖ:

Užsakant pas mus, jūs esate laikomas importuotojas ir turi atitikti visus įstatymus ir reikalavimus, taikomus šalyje, kurioje jūs gaunate daiktų. Jūsų užsakymai gali būti taikomi importo muitai ir (arba) mokesčius ir papildomus mokesčius už muitinės formalumų turi būti dengiamos jums. Mes turime kontroliuoti šių mokesčių ir neprisiimame atsakomybės už bet vietos muitinės įstatymų ir (arba) muitai ir mokesčiai, po Tideing. Custom politika labai skiriasi nuo šalies į šalį, ir jūs turėtumėte kreiptis į savo vietos muitinės įstaiga daugiau informacijos.

Jei paketas yra atsisakyta, nes jūsų atsisakymo mokėti muito mokesčių ir/arba pareigų ir pirkėjo ieškinį ginčo, mes turime teisę ignoruoti šį ginčą ir neuždenkite grąžinamosios išmokos.

GRĄŽINAMOSIOS IŠMOKOS IR PASLAUGOS

Prašome patikrinti savo paketą gavusi gavo, ir įsitikinkite, kad jūs norite, kad jūsų pirkti. Jei jūsų pirkti negalima patenkinti savo poreikius ar lūkesčius. rašykite MUMS pirmą kartą sugrįžti. Visi parodyti elementus, kurie TURI būti nauja sąlyga, kuri reiškia, kad gaminys niekada nebuvo naudojamas ir laikomas originalioje pakuotėje. Jums bus grąžinti visą sumą elementą kaina. Mes ne imti iš naujo gyvūnų laikymo mokesčiai. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami. jokių pretenzijų, bus pagerbtas 3 dienas po paketo gavo.

ATSILIEPIMAI:

Kaip vertę Klientui, Jūsų Atsiliepimai yra labai svarbus mums. Tai padėtų mums pagerinti mūsų klientų aptarnavimo. Susisiekite su mumis, norėdami išspręsti Problemą, prieš paliekant Neutralus ar Neigiamas grįžtamasis ryšys. Savo laimės apsipirkimo mūsų pasitenkinimą!!! Prašome susisiekti su mumis per pirmąjį

• Džinsų Stilius: Haremo Kelnės
  • Tinka Tipas: Laisvas
  • Plauti: šviesa
  • Elemento Tipas: Džinsai
  • Modelio Tipas: Laiškas
  • Prekės Pavadinimas: LIBIELIY
  • Lytis: Vyrai
  • Juosmens Tipas: Aukštas
  • Stilius: "Europos ir Amerikos Stiliaus
  • Storis: Midweight