• Foto Studija |

JJC DSLR Kamera 2.4 GHz 100M Perdavimo Atstumas Valdytojas 56 Kanalų RF Wireless Laikmatis, Nuotolinio Valdymo pultas Canon/Nikon/Sony

Žymos: nuotolinio valdymo pultas canon, laikmatis nuotolinis valdymas, belaidžio ryšio laikmatis nuotolinis, Pigūs nuotolinio valdymo canon, Aukštos Kokybės laikmatis, nuotolinio valdymo pultas, Kinija belaidžio ryšio laikmatis nuotolinis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

JJC WT-868 Belaidžio ryšio Laikmatis Nuotolinis ne tik kelionę savo užrakto belaidžiu ryšiu. Jis taip pat pasirengę dirbti ilgą sąrašą laikmatis, funkcijos: laikmatis, laikmatį, ilgas išlaikymas, laikmatis, taip pat kontroliuoti skaičius nuolat užrakto spaudai. Jis dirba su daugybę skirtingų kamerų, jums tiesiog reikia apsikeitimo vaizdo kameros kabelis už tinkamą fotoaparatą. Siųstuvas veikia atstumu iki 100m(328 pėdų) bet vieną iš 56 kanalai, per patikimą 2.4 GHz dažniu. Kas daugiau, šis nuotolinio taip pat gali būti naudojamas kaip laidinio nuotolinio prijungus siųstuvą prie fotoaparato. Svarbiausia, kad tai nuotolinio taip pat turi energijos taupymo funkciją ir anti-trukdžių funkciją, kuri leidžia jums sukelti jūsų kameros dangtelį.

Produkto Suderinamumo Sąrašas:

CANON/NIKON/ " PENTAX/SAMSUNG/OLYMPUS/PANASONIC/SIGMA/LEICA/MINOLTA/SONY/FUJIFILM/KODAK

*Kadangi mūsų WT-868 neteikia JJC Užrakto Atleidimo Kabelis, turėsite įsigyti kabelį, kad tilptų jūsų kamera atskirai. Jums tiesiog reikia apsikeitimo iš įvairių kabelių naudoti mūsų WT-868 su savo skirtingų kamerų.

MINOLTA RC-1000S/L

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

1) LAIVYBOS VISAME PASAULYJE. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2) Nurodymai, apdoroti laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3) Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4 )PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

5) Jei jums dar nėra gauta jūsų siunta per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

6) Mes norėtume priminti, kad importo muitų,mokesčių ar papildomų mokesčių pareikšti savo vietos muitinės bus atsakingas už pirkėjai.Dėl išsamesnės informacijos,galite kreiptis į savo vietos muitinės, prieš perkant produktus.

7) Mes taip pat pateikti UPS,DHL greičiau laivybos būdas, jei jums reikia prekių skubiai.Prašome pasirinkti tinkamą laivybos būdas, prieš perkant produktus.

1) Visi produktai parduodami JJC Oficiali Parduotuvė yra užtikrinamas VIENERIUS METUS nuo pažeidimų apdailos ir medžiagos.

2) Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Pirkėjas turi aiškiai descript defektų, su visa informacija el. paštu.Jei reikia, video ir nuorodą į mus parodyti brokuotą.

3) Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

4) Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

5) Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

6) Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Mes tikime, kad geriausias kokybės ir aukščiausios klasės kompanija, kilę iš profesijos ir paslaugos.

• Suderinamos Prekės: CANON,Casio,Fujitsu, "NIKON", "Pentax", "Samsung", Sigma,Sony, Minolta, "Panasonic", Lumix
  • Prekės Pavadinimas: JJC
  • Perdavimo atstumas: 100 metrų(328 pėdų) arba aukščiau
  • Pavadinimas: RF Wireless Laikmatis, nuotolinio valdymo pultais