• Pagrindinis |
  • centras |
  • 1PC 3 sluoksnis zip medžiaga pieštuku maišelį, Studentus, didelės talpos, kanceliarinės prekės saugojimo dėžutė Oksfordo audinio pieštuko atveju Su apsauga slaptažodžiu

1PC 3 sluoksnis zip medžiaga pieštuku maišelį, Studentus, didelės talpos, kanceliarinės prekės saugojimo dėžutė Oksfordo audinio pieštuko atveju Su apsauga slaptažodžiu

  • (0 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: Pieštuku Krepšys, pieštuko atveju pieštukai, pieštuko atveju, zip, Pigūs pieštuku krepšys, Aukštos Kokybės pieštukų atveju pieštukai, Kinija pieštuko atveju zip Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 7cm x 10cm (9.84in x 2.76in x 3.94in)
€5.63 €4.95

1PC 3 sluoksnis zip medžiaga pieštuku maišelį, Studentus, didelės talpos, kanceliarinės prekės saugojimo dėžutė Oksfordo audinio pieštuko atveju Su apsauga slaptažodžiu

3 spalvas galima pasirinkti

Kiekvienas rašiklis kišenėje su apsauga slaptažodžiu


  • Medžiaga: Audinys
  • Naudoti: Mokyklos & Biurai
  • Amžius: >3 metų
  • Tipas: Pieštuku Krepšys
  • Modelio Numeris: 035
  • Naujovė: Taip
  • spalva: Raudona, Žalia, Mėlyna
  • Prekės Pavadinimas: ZYCC

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

100 Vienetų gabenimas DHL UHF-BNC ilgintuvas UHF Moterų BNC Vyrų Conector RG316 Adapteris Bendraašius Galiuku Laidu 15cm UHF-BNC ilgintuvas UHF Moterų BNC Vyrų Conector RG316 Adapteris Bendraašius Galiuku Laidu Specifikacija: Produkto Pavadinimas :UHF Moterų BNC Vyrų Ilgis 15cm Kabeliu: RG316 Aukštos kokybės! Mes taip pat gali suteikti kabelis skirtingu ilgis 30 cm,50 cm,100cm ir kt.)įvairiais kaina už jus. Kuo daugiau tuo
€190.58
NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM radijo stotelė NETGEAR AXM761 Suderinama 10GBASE-SR SFP+ siųstuvas-imtuvas (PRF, 850nm, 300m, LC, DOM) prekės Informacija NETGEAR Originali AXM761 Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Formą Tipas SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10.3125 Gbps Bangos ilgis 850nm Max Kabelio Atstumas* 300m per OM3 PRF Sąsaja LC duplex Optiniai Komponentai VCSEL 850nm Kabelio
€14.07
AD7862AN-10 AD7862AN CINKAVIMAS-28 naujas Į Shenzhen Lucas Elektroninis ----Vienas iš geriausių tiekėjų Smokykla.lt 1. Mes kiekvienas prekybos su sąžiningumu. Visi produktai, mes teikiame, yra aukštos kokybės ir žemos kainos. 2. Visos kainos pažymėtas mūsų parduotuvėje yra didmenines kainas ir neapima mokesčių ir transporto išlaidų. Kainų pavyzdžiai ar mažas
€10.60 €9.96