• centras |

2017 naujas Vasaros kūdikių berniukų, mergaičių drabužiai nustatyti vaikų drabužių rinkinys vaikams minnie marškiniai, medvilnė, liemenė+kelnės kūdikiams girls cartoon kostiumai

Žymos: mergina drabužių rinkinys, vaikų drabužių rinkinys, drabužių rinkinys vaikams, Pigūs mergina drabužių rinkinys, Aukštos Kokybės vaikų drabužių rinkinys, Kinijos drabužių rinkinys vaikams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 3cm (7.87in x 7.87in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[26619]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

Sąlyginio deponavimo yra pageidautina, kad mokėjimo būdą, mes taip pat priimame įvairių mokėjimų, kaip nurodyta toliau: Alipay", Vakarų Sąjunga , TT.

Jei tai yra, bet apie mokėjimo,pls nedvejodami kreipkitės į mus.

1) LAIVYBOS VISAME PASAULYJE. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2) vaizdus, rodomus nėra faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

3) PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

4) Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.

5) Drop laivyba. Mes teikiame drop laivyba, kad gali tiesiogiai siųsti produktai, adresas, išsamus informacijos.

Plotas

Laikas

Azija

Šiaurės Amerika

7-15 darbo dienų

Vakarų Europa

Rytų Europa

10-30 darbo dienų

Vidurio-Rytų

Okeanija

Pietų Amerikoje

Afrika

30-45 darbo dienas

Brazilija

45-90 darbo dienas

1)Prašome patikrinti stebėjimo informaciją apie sekimo tinklapyje, ir 3-7 ar daugiau dienų po prekių pristatymo, logistikos informacija bus atnaujinama. Jei jokių problemų, apie stebėjimo informaciją. pls susisiekti su mumis, prieš atidarant kad ginčą.

2)Prašome susisiekti su mumis elektroniniu pranešimu ,el. paštu, arba prekybos vadybininkas, jei turite bet kokių kitų reikalavimų.

3)patikrinkite pakuotės ir prekės yra, ar nepažeista.

1) Prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų, jei jūs patenkinti mūsų produktų ir paslaugų.

2) Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes teisę bet kaltes ir suteikti savo 100% geras atsakymus.Dėkojame už jūsų supratimą.

• Medžiaga: medvilnė,peliukas

Aljohin 93
2018-01-31
beautiful.