• Mergaitės Drabužiai |

Milancel Vaikai Suknelės Mergaitėms 2018 Naujas Princesė Suknelės Pynimas Baby Girl Vestuvių Suknelė, Vaikų Drabužiai, Kostiumai Vaikams

Žymos: vaikai suknelės mergaitėms, suknelės mergaitėms, merginos vestuvinė suknelė, Pigūs vaikai suknelės mergaitėms, Aukštos Kokybės suknelės mergaitėms, Kinija merginos vestuvių suknelė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 12cm (7.87in x 5.91in x 4.72in)

· Gamintojas :Milancel

· Spalva: rausva

· Augimo: 80-120 cm

· Tegus Dydis: 80-90-100-110-120

· JAV Dydis 12M-2T-3T-4T-6T

· Pastaba:

· 1. Užuomina, kad pasirinkote tinkamą dydį, naudokite panašūs drabužiai, palyginti su dydžiu.

· 2. Pasirinkti didesnio dydžio, jei jūsų dydis yra tokios pačios kaip ir butas matavimo dydžių lentelė.

· 3. Kaip skirtingų kompiuterių ekrano spalvos skirtingai, spalva tikrasis prekė gali nežymiai skirtis nuo aukščiau vaizdai, ačiū už jūsų supratimą.

· Dydis: yra 4 dydžių šiuos sąrašus. prašome leisti 1-3cm skiriasi dėl vadovo matavimo, ačiū (Visi matavimo cm ir atminkite, 1cm=0.39 colių)

Dydis informacijos Vienetas: cm

US dydis/Tag dydis

Ilgis (cm)

Krūtinė(cm)

Siūloma aukštis(cm)

12M/ 80

80cm

24M/ 90

90cm

3T/ 100

100cm

4T/ 110

52

29

110cm

6T/ 120

54

31

120cm Vertus matuojamas dydis , prašome leisti klaida 1-3cm. Prašome pasirinkti ją pagal savo vaiko tikrasis augimas. Kokių klausimų apie dydį, prašome susisiekti su mumis, mes pasistengsime atsakyti artimiausiu metu.

a). Rusija/JAV/Ukraina/Kanada/Naujoji Zelandija, nemokamas pristatymas E-paketinių 7-20 dienų,

b). Prancūzija/Jungtinė Karalystė//Australija/Vokietija, kad daugiau nei USD$15, užsakymas bus išsiųstas El. pak., 7-15 darbo dienų.

c). Saudo Arabia/Korea/Singapore/Malaysia/Austria/Belgium/Switzerland/Denmark/Hungary/Italy/Luxembourg/Netherlands/Poland/Sweden/Turkey/Finland/Ireland/Portugal visi parama E-paketo pristatymas, 7-15 darbo dienų turi būti pristatytas. Kad daugiau nei USD$22.

APIE MOKESČIŲ

Daugeliu atvejų, pirkėjas neprivalo mokėti už muitinės. Mes pripažins jį kaip dovaną ir rašyti mažos vertės paketą, kad būtų išvengta mokesčių. Bet kartais kai kuriose šalyse, muitinės pareigūnas gali būti griežtas. Mes nėra atsakingas už bet kokius muitinės mokestį.

ATSILIEPIMAI

a). Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių .Teigiamas (5 žvaigždutes) - tai labai svarbu mums, prašome pagalvokite du kartus, prieš palikti atsiliepimą.

b). Jei jūs neturite patenkinti mūsų produktus, prašome susisiekti su mumis prieš išvykdamas neigiamas (1-3 žvaigždės) atsiliepimus ir padaryti išsamias reitingų. Mes stengiamės išspręsti jūsų problemą.

• Stilius: "Europos ir Amerikos Stiliaus

Cinderella S
2018-02-28
5/5
Very nice but very small. Ordered size 6 years but too short fot my 4 year old daughter
Georgiaaa
2017-10-20
5/5
very beautiful dress! 88 good height. thanks seller! fast, high quality!!!

Nauja Mada Vaikas Leopard Suknelė Cute Baby Vaikų Mergaičių Leopard Drabužių Atsitiktinis Šalies Septynių Rankovėmis Mielas Medvilnės Laisvas Aprangos Drabužių Aukštos Kokybės ir 100% Brand New Spalva: Kaip Parodyta Paveikslėlyje Medžiaga: Medvilnės Mišinys Pakuotė: 1Piece Dydžių Lentelė: Prašome reikšti savo vaikams aukščiu ir dydžio diagramos, prieš perkant/siūlymą. Ačiū. PLZ leisti 1-2 cm priemonė klaidos, pasirenkant tinkamą
Vienaragis Bamblys Vaikų Mergaičių Vasaros Suknelė be Rankovių-line Animacinių filmų Vienos Vienetų Princesė Suknelės Sundress Vaikų Drabužiai Aprašymas Geriausia Kalėdų Dovana Vaikams, Kūdikių Mergaitės Vienaragis Suknelė !! Aukštos kokybės ir visiškai naujos, 100% Pagrindinė Spalva: KAIP Nuotraukoje parodyti Naujos Mados Stilius:Atsitiktinis Medžiaga:Medvilnės Mišinys Dėmesio plz: Jei jūsų vaikas yra išsipūtęs,
Naujagimio Mergina Trumpas Rankovės Nėriniais, Blizgučiais Kratinys Kamuolys Suknelė Suknelė Aukšto Juosmens Lankas Gėlių Šaliai Oficialų Tiulio Tutu Suknelė 0-6Y 100% brand new ir aukštos kokybės. Lytis:Kūdikis,Mergaitė,Vaikai,todder Stilius: Šalis Suknelė Paketas apima:1Pcs Suknelė Dydžių Lentelė: (Tik nuorodos) Yra 2-3% skirtumas pagal rankinis matavimas. prašome patikrinti, matavimo diagramos atidžiai prieš jums pirkti prekę. 1