GUCOON Derliaus Piniginės Atveju Skristi 5S 4.2 colių PU Odos Retro Flip Cover Magnetinio Mados Atvejais Atramą Dirželis

Žymos: Piniginės Atveju, atveju skristi, byla mados, Pigūs piniginės atveju, Aukštos Kokybės atveju skristi, Kinijos atveju, mados Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)

Aprašymas: Prekės Pavadinimas: GUCOON Būklė: Nauja Medžiaga: PU Oda+Klijai-Juostos Spalva: Juoda, Ruda, Tamsiai Mėlyna, Raudona, Rožė, Geltona, Balta Pareigos: Magnetas, Piniginės, Apversti, Kortelės Sots, atrama, Virvelės, Didmeninės/dropship: Parama Suderinama: Skristi 5S 4.2 colių Pakavimo įtrauktas: 1 x PU Odos Piniginės Atveju Produkto rodyti: Imtis daugiau Nuolaida...

• Retail Pakuotė: No
  • Prekės Pavadinimas: GUCOON
  • dizainas: Paprastas,Derliaus
  • Sąlyga: Nauja
  • Dydis: 4.2inch Screen
  • Pakavimas: OPP plastikinis maišelis
  • Viduje Atveju: Ne Viduje atveju, tik klijų juosta
  • Tipas: Piniginės Atveju
  • Funkcija: Su Kortele Kišenėje,Atramą
  • Suderinamos Prekės: SKRISTI
  • Savybės: Magnetas, Piniginės, Apversti, Kortelės Sots, atrama, Virvelės

Choka2003
2017-10-17
5/5
good, very fashion and beautiful. sent free stylus. thank you very much seller recommend. delivery fast, отслеживалась всём on the way.
Hamidullo 007 Uz
2017-12-30
5/5
item included stylus with excellent tape and goods