GTB Naujo Tipo II 4 Stūmoklių Priekiniai Hidrauliniai Stabdžiai

Žymos: stabdžių pavasario, stabdžių būgnas, dviračių stabdžių, Pigūs stabdžių pavasario, Aukštos Kokybės stabdžių būgnas, Kinija stabdžių dviračių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 15cm (9.84in x 5.91in x 5.91in)

GTB naujas CNC priekiniai varantys stabdžių hidraulinės alyvos / hidrauliniai stabdžiai HPI BAJA 5B/5T/5SC

• Naujoviškas dizainas

• Gražus

• Lengva naudoti

• Tikslumo CNC gamybos

Šiame skirsnyje, priekiniai varantys hidrauliniai stabdžiai, dvigubas stūmoklio dizainas, XL akytųjų diskų, stabdžių, aušinimo, vienodo tikslumo 0.005 mm. Labai efektyvus stabdymas.

1: suportai kartu suportas apima trijų dimensijų dizaino, todėl visa tai yra labiau dinamiškas mados.

2: suportas stūmoklio sandarinimo du sandariklius pagal Y-formos sandarinimo žiedas ruoniai ir kartu hidrauliniu sandariai uždarytos, siekiant išvengti pernelyg didelio slėgio, kai stabdymo ir nuotėkio, sukelia stabdžių gedimas.

3: Pasirinktinai, stabdžių trinkelės, naudoti aukštos temperatūros, dėvėti, atsparus epoksidinis pluošto kompozitinių medžiagų pagamintas iš CNC, paralelizmo 0,05 mm, veiksmingos kontrolės stygiaus.

4: stabdžių diskai, praeityje mes naudojamos anglies pluošto gamybos, dėl nelygaus paviršiaus klaidos yra labai daug, mes naudojame aukštos anglinio plieno, plokščio šlifavimo, kontrolės paralelizmo per 0.005 mm, paskatino sklandžiai derinys trinties tarp stabdžių trinkelės ir stabdžių sistemos diską perkelti padidinti stabdymo jėga ir lanko formos įpjovos projektavimo metodą, didėja trintis, vėdinimo, sumažinti trintį ir šilumos deformacijos.

5: visa sistema turi septynių hidraulinės armatūros sujungti, prijungti prie pagrindinio siurblio 3 per čiaupai, CNC užsakymą

6:3 aukštos temperatūros varža, atsparumas korozijai vamzdžiai yra arterijos visą sistemą.

7: GTB stabdžiai, stabdžių pagrindinis raktas dalys yra dual stūmoklinis siurblys sandariklio konstrukcija, dviejų ruoniai kartu.

Pagrindinis siurblys derinys, uždenkite su tuščia riešutų, dizainas, efektyvus atskirties oro viduje, patobulintos stabdymo jėga.

• Įrankis Prekes: Įrankiai
  • RC Dalys ir Acc: Jungtys/Laidai
  • Atnaujinti Dalys/Priedai: Rėmas
  • Transporto Priemonės Tipas: Bajas