• Drabužių Siuvimo & Audinys |

500Pcs/Daug Sidabrą, Juoda 12mm Šešių žiedlapis Gėlės Blizgančiais Paillettes Siuvimo Embellishment Išvadas dėl Moterų Drabužiai, Reikmenys

Žymos: gėlių blizgančiais, china paillette, gėlių blizgančiais paillette, Pigūs gėlių blizgančiais, Aukštos Kokybės china paillette, Kinija gėlių blizgančiais paillette Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (500 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 13cm x 2cm (7.09in x 5.12in x 0.79in)

Produkto Informacija:

Būklė: 100% Naujas .

Medžiaga: PVC.

Forma: 12MM Šešių Žiedlapis Gėlės

Gaminio Dydis: apie 12mm Dia, Skylės dydis: apie 1mm Dia. 1 inch=25.4 mm arba 1 mm=0.0393 colių

Spalva: Padengta Juoda spalva, kaip foto.

Įpakavimas: baltas užtrauktuku maišelį& burbulas maišelį,mes pasirūpinti pakuotės

Pakuotė: jūs gausite 500pcs per daug sąrašą kainos.

Produkto Foto Parodyti:

Produkto Informacija

1,Tie Blizgučiai yra puikus Amatų Projektą, Scrapbooking, Vestuvės Paslaugos, Kortelės Priėmimo, Pakavimo Apdailos ir kt.

2,galite klijuoti, siūti, arba tiesiog pasirūpinti, juos tam tikrą modelį, kad juos išsiskirti savo Vestuvių, Amatų, Kortelių, ar kitų papuošalų projektus. Yra tiek daug būdų, kaip naudoti juos, prašome tiesiog naudoti savo vaizduotę.

3,gali būti, kad kai kurie šiek tiek skiriasi spalvos toną foto ir faktinės punktas, nes profesionali fotografija, apšvietimo, monitoriaus ryškumo ir kontrastingumo nustatymų.Apsilankykite mūsų parduotuvėje yra platus pasirinkimas kitų susijusių elementų.

1) Prieš perkant, Prašome įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresas yra teisingas. Arba ne, prašom pataisyti prieš mokėjimą.

2) Prašome palikti pastaba mokėjimo pranešimą, kai atliekant mokėjimą, jei turite bet kokį specialų prašymą (spalvos/dydis).

3) telefono numerį, rekomenduojama tikslesnį pristatymo.

1)Jei turite klausimų apie laivybos laikas ir trūkumais kokybė ir daiktų, ne gavo, pls padaryti susisiekite su mumis pirmą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą, mes galime suteikti jums patenkinti atsakymas ir rezoliucija.

2)Mes žada teikti geriausias paslaugas mūsų vertingų klientų. Parduodame kokybiškus produktus su geriausią kainą ir aukščiausios kokybės paslauga. Bet klausimą bus atsakyta per 24 valandas(išskyrus šeštadienį ir sekmadienį).Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami kreipkitės į mus.

1,Jei esate nepatenkinti mūsų produktus,prašome susisiekti su mumis prieš jums palikti neigiamų atsiliepimų,mes padarysime viską, kad ją išspręsti.

2,Neigiamų atsiliepimų nėra naudinga spręsti problemas.

3,Prašome palikti teigiamą atsiliepimą mums, jei jums patinka.

4,labai Ačiū jums ir linkiu būti laiminga prekybos dieną!

1,Daiktai bus išsiųsti per 3-5 darbo dieną po apmokėjimo baigtas gavo.

2,Jei jūsų užsakymą , mes atsiųsime Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis (Nr. turėti takelio numeris) ,jei užsisakote >$5 , mes atsiųsime Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu (turite takelio numeris) , kelio skaičius yra labai naudinga jums, jūs galite patikrinti bet kuriuo metu, jei nesutinkate, prašau, nereikia pirkti, mes bus prarasti pinigų, mes negali laivybos out, dėkojame už jūsų supratimą.

3,Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, ji gali trunka iki 30 darbo dienų. Jei jūs negalite gauti po 38 dienos. Prašome susisiekti su mumis dėl rezoliucijos.

4,Pristatymas gali įtakos švenčių, renginių ir kitų neaiškumų. Mes negalime garantuoti atvykimo laiko.

5,Prašome reikia pažymėti, kad klientas iš ITALIJOS ir Brazilijos, dėl savo šalies griežtai UŽSAKYMĄ politikos MERCHANDISES iš Rytų Azija, pristatymo greitis gali būti labai vėluoja .

6,Jei jums nepatinka, atrodytų, seniai laivybos laikas, nereikia pasiūlymą. Mes nenorime, kad gauti neigiamą arba neutralų arba mažai DSR balą tik dėl laivybos laikas.

7,Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

8,susisiekite su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą (pirkimą) Mes labai atsargiai pakavimo kiekvieną detalę, siekiant užtikrinti saugų siuntą jums

Jums Gali patikti tai straipsniai:

• Modelio Numeris: 12MM Gėlių AB Juoda
  • Prekės Pavadinimas: isequins
  • Produkto Tipas: Blizgučiai
  • Storis: 0,1 mm
  • Naudoti: Krepšiai,Batų,Drabužių
  • Formos: 12mm Šešių Žiedlapis Gėlės
  • Specifikacija: 6-20mm
  • Medžiaga: PVC
  • spalva: AB JUODA
  • Funkcija: Šilumos Atsparumas,Ekologiškai Švarus,Atsparus Trinčiai,Ne Iškraipymas

WXDUUZ Valgyti, Miegoti, Žaisti Siena Lipdukas Freskos Vinilo Decal Vaikų kambario žaidėjai meno paauglys Siena Lipdukas Namų Dekoro Sienos Lipdukai B557 Pirkėjas KLAUSIMAI: 1. Kaip ilgai bus laive, kad? A: Sveiki,normaliomis aplinkybėmis, trijų dienų pristatymas. 2. Kaip dažnai gausiu prekę? A: Sveiki, bus įteiktas per įsipareigojimų laikotarpį, paprastai 7-35 darbo dienas (išskyrus specialiųjų šalių). 3. Aš negavote per nustatytą įsipareigojimą produkto, kaip tai padaryti?
GYVENIMO MAGIC BOX, Vientisas, be Raukšlių Poliesteris Pigūs Backdrops Mielas Fonas Fonas Fotografijai Pilka J04159 Hi dear draugui, tai Amy. Šioje parduotuvėje, aš rodomas įvairių naujų medžiagų, kurios yra geriau už fotografijos fone. Prašome žiūrėti žemiau video. Jei jums reikia kitų medžiagų ir kitų dydį, prašome nedvejodami susisiekite su manimi. Pagarbiai, Amy Poliesteris (Flanelė) Medžiaga Flanelė
Hs021, Nemokamas Pristatymas 5yards Net vientisos spalvos organza juostelės De Noce Dekoracijos, Puošybos Amatus, "PASIDARYK pats" Medžiagų Ranka pradėkite Kaina: $2.73 Kaina: $2.26 Kaina: $4.60 Kaina: $0.69 Kaina: $3.51 Kaina: $1.95 pabaigos Nemokamas pristatymas Vestuves 5yards Net vientisos spalvos organza kaspinu. jie dirba puikiai tinka dovanų pakavimui, vestuvės paslaugos, žvakės, papuošalai, popuri, spausdinimas. kokybės audinio juosta gali būti naudojama ant