• centras |

FMA Taktinis AN/PEQ-15 Žalias Taškas Lazeris su Balta LED Žibintuvėlis & IR apšvietimas Medžioklės Ginklą Šviesos Priedų

Žymos: ir spindulių lazerinis led, fma lazeriu, taktinis šviesos lazeris, Pigiai ir spindulių lazerinis led, Aukštos Kokybės fma lazeriu, Kinija taktinis šviesos lazerio Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

FMA Taktinis AN/PEQ-15 Žalias Taškas Lazeris su Balta LED Žibintuvėlis & IR apšvietimas Taktinis Baterija Atveju

Savybės Padarė labai stiprus plastikas, Dress up jūsų šautuvas. Aukšto tikslumo Žalias Taškas integruotas Lazeris ir LED Žibintuvėlis Išėjimo Galia: Žibintuvėlis: apie 270 liumenų; Tinka standartinis 20 mm bėgiai Mygtuką, ir telegrafo nuotolinio valdymo jungiklis veikia su selektoriaus jungiklis (3 režimai: Lazeris / Žibintuvėlį / Lazerį + Žibintuvėlis), valdo CR123A baterijos (neįtraukta dėl oro paštu ribojama)

Specifikacijos Medžiagos: Plastikas; Svoris: 200g; Spalva: Black/Tan

Komplektą sudaro 1 x AN/PEQ-15 Žalias Taškas Lazeris su Balta LED Žibintuvėlis ir ir SPINDULIŲ šviestuvas

Apie Mus

Mes esame viena modernus ir labai efektyvios, pramonės ir prekybos bendrovė, kuri specializuojasi laisvalaikio produktai rajone 20.000 kvadratinių metrų ir 4 gamybos linijas, modernios mašinos ir įranga.

Mes jau praėjo ISO9002 kokybės sistemą, ir turėti griežtus kokybės kontrolės taisyklės, kaip 100% inspekcija ir visi produktai, prieš pakrovimą bei reguliarių tikrinimų metu gamybos.

Mes laukiame formavimo, ilgalaikio ir sėkmingo verslo santykius su klientais iš viso pasaulio.

Mokėjimo

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

Pristatymas

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

5. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

6. Jei jums nėra gavę siuntą, per 50 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis . Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Pristatymo Terminas:

Grąžinimo politika

1) Jei norite grąžinti ar pasikeisti elementai, gauti, galite su mumis susisiekti per 7 dienas nuo gavimo jūsų užsakymą.

2) daiktų grąžinti, turėtų būti laikomi savo pradinę padėtį.

Apie Atsiliepimą

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys , kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• TINKA: standartinis 20 mm bėgiai
  • Išėjimo Galia: <0.7-1.mW II Klasė