• Telefonas Bags & Atvejais |

Kaukolės Modelis Case Cover for HTC 530 Minkšto Silikono Mobilųjį Telefoną Padengti Itin Minkštos TPU Rubisafe Shell HTC 530 Noras 530

Žymos: dangtelis htc desire, padengti, apima htc, Pigūs padengti htc desire, Aukštos Kokybės padengti, Kinija apima htc Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 14cm x 16cm x 2cm (5.51in x 6.30in x 0.79in)

Rusijos Draugas Mokėti Dėmesio !!!

- Prašome užpildyti tikslus gavėjo pavadinimas (įsakymas dėl naujos politikos rusijos muitinės,

kitaip, jūs tikriausiai nebus gauti paketą pagaliau.

- Mes nesame atsakingi už nondelivery sukelia, kad klientui nereikia pateikti

pakankamai informacijos, kai priėmimo tvarka.

Kaukolės Modelis Case Cover for HTC 530 Skaidri Minkšta Silikoninė Mobilųjį Telefoną Padengti Itin Minkštos TPU Atgal "Rubisafe" Shell

Daugiau prekių galite, pavyzdžiui :

Mano mieli draugai,Prieš perkant, Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisingas. Arba ne, Prašom pataisyti prieš mokėjimą.

Šiltas Pranešimas:

Pridėti savo parduotuvės prie parduotuvės sąrašą ir tapti mūsų VIP ,

ge nuolaidą savo antrosios eilės

Produkto Aprašymas: Produktas Description100% Brand New ir Aukštos Kokybės,Naujas mados dizaino, Labai romanas, mielas,ir labai populiarus. Apsaugoti Paviršius Nuo nutrynimo ir Padengti Įbrėžimams Ženklai ,Dulkių , Pirštų antspaudų ir Iškilimų. Mados Dizaino , Apsaugo Telefoną Kristi Žemyn. Jei yra Lengva įdėti ir Išimti. Apsaugoti Paviršius Nuo nutrynimo ir Padengti Įbrėžimams Ženklai ,Dulkių , Pirštų antspaudų. J ust galinį dangtelį atveju tik , telefonas nėra įtraukti

Prekybos Vadovas:

Klientų aptarnavimas yra mūsų No. 1 prioritetas!

Prašome susisiekti su mumis, jei turite kokių nors susirūpinimą, jūsų pirkimo ir mes esame daugiau nei laimingi, kad išspręsti jūsų problemą, su tirpalu. Kokybės produktų, turinčių mažiausią įmanomą kainą. Patyręs QC tvarka. Klientų Aptarnavimas yra mūsų No. 1 prioritetas.

Shippment

VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO) Nurodymai, apdoroti laiku, kai mokėjimo tikrinimo. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas. Mes nesame atsakingi už bet kokius custom muito ar importo mokesčių. Per China Post Oro Pašto pristatymo Laiką:

Garantija ir Grąžinimo Politikos: Visi produktai bus patikrintas ir išbandytas prieš pristatymą. Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, kad būtų galima gauti grąžinamąją išmoką arba biržos prekių. Importo muitų,mokesčių ir rinkliavų, nėra įtrauktos į prekės kainą.Tai yra pirkėjo atsakomybė.

Atsiliepimai: Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos

Susisiekite su mumis: Pirkėjai, kviečiame susisiekti su mumis elektroniniu paštu arba Trademanager jei turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų . Visus pranešimus arba elektroninius laiškus bus atsakyta per 24 valandas{išskiria holiday & savaitgalį). Jei nenorite gauti mūsų atsakymą,prašome išsiųsti laišką ir mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau .

• agentas: MJ-Byla
  • Pritaikymas: HTC DESIRE 530
  • sumaišykite spalva: Parama
  • Retail Pakuotė: No
  • Funkcija: Antidetonaciniai,Purvo atsparus
  • Tipas: Įrengtas Atveju
  • statu: sandėlyje
  • Suderinamos Prekės: HTC
  • Laiką Rinkoje: 2017 Naujas Fashional dėl Rinkos ir Karšto Pardavimo Telefonų Dėklai, Krepšiai Apima
  • Drop laivyba: Parama
  • Kilmės vieta: Shenzhen, Kinija (Žemyninė)
  • Savybės: Mados Dažų 2017 Naujausias Itin Minkšto Silikono Fundas Shell " Rubisafe Coque
  • dizainas: Raštuotas
  • Prekės Pavadinimas: hellonihao
  • Medžiaga: 3D Reljefo TPU Atveju

Lashina Vera
2017-11-16
Ačiū labai gražus
Gator214
2017-12-26
Good quality fast deliver. Perfect.

CASEIER Katė Telefono dėklas Skirtas iPhone 7 8 Plus Atveju Minkštos TPU Apima, "iPhone" X 6, 6s Plius Mielas Raštuotas Funda Capinha Rubisafe CASEIER Katė Telefono dėklas iPhone 7 Plius Atveju Minkštos TPU Apima, iPhone X 6, 6s Plius 8 Plius 5 Mielas Raštuotas Funda Capinha Rubisafe Medžiaga: Pagamintas Iš Aukštos Kokybės TPU + Acryli Ypatybė: Color Spausdinimo Atleidimo Atveju + Minkštos TPU + Tikslias Skyles Padengti Drop laivyba paramos
MaiYaCa ASMENINĘ RAUSVAS MARMURAS INICIALAI Spausdinimo Minkštos TPU Mobilųjį Telefoną Atvejais OEM iPhone 6 6S Plius 7 8 Plus X 5S SE Galinį Dangtelį Sveiki atvykę į WeLove Telefono dėklas Parduotuvėje! Pristatymas: Pristatymas laikas:Visus sandėlyje, laivas per 1-3 dienas po mokėjimo, Mes atsiųsime jums Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Pliusas, nes mažai pelno ir ji jokiu stebėjimo informaciją savo šalies,tik Kinijoje. Prašome palaukti kantriai(Pristatymo Laiką: 39-60 Dienų)
Minason sakura Sakura " Rubisafe Aišku, Minkštas Silikoninis Telefono dėklas, skirtas iPhone 5 S 5S SE 6 6S 7 8 Plus X Padengti Capinhas de Celular Namuose Prabanga Girly Mados Mielas Juokingas Kokybės Biudžetas Atveju Mergaitė 1. 100% Brand new ir Aukštos kokybės atveju TPU Gelio Medžiagos Atveju . 2. Lengva įdiegti, nereikia Jokių įrankių. 3. Lengva prieiga prie visų mygtukų ir fe atures . 4. Gražus spalvų dizaino duoti savo telefono