• centras |

Profesinės atsparus Vandeniui akių kontūro Pieštukas ilgalaikį Juoda Akių kontūro Pieštuką Plonos Linijos Kosmetikos Quick-dry Makiažas

Žymos: akių kontūro pieštukas, atsparus vandeniui akių kontūro pieštukas, atsparus vandeniui akių kontūro, Pigūs akių kontūro pieštukas, Aukštos Kokybės, vandeniui atsparus akių kontūro pieštukas, Kinija atsparus vandeniui akių kontūro Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Jei jums patinka šis straipsnis,prašome įtraukti jį į jūsų Pageidavimų Sąrašą Jei jums patinka mūsų parduotuvėje,prašome įtraukti jį į jūsų Parduotuvėje, Sąrašą .Ačiū jums labai!!! ^-^ Jokių problemų, tiesiog jaustis laisvai t o susisiekti su mumis, mes stengiamės išspręsti jūsų problemas vienu metu. Profesinės atsparus Vandeniui akių kontūro Pieštukas ilgalaikį Juoda Akių kontūro Pieštuką Plonos Linijos Quick-dry Makiažas Kosmetikos Savybės: Tipas: akių kontūro Privalumai:Ilgalaikis,vandeniui, išsitepti-įrodymas Charakteristikos: 1.Lengvai nubrėžti tobulą liniją, sukuria visą skonį elektros akimis 2.Kietas juoda atsparumas vandeniui formulė, greitai džiūstantys, ne žydi, patvaresni ir daugiau gryno 3.Puikus minkštas sklandžiai tactility, seksualus akių kontūro yra vieni juokai! Specifikacija: Spalva: Juoda Tikslinė Vartotojų: Tinka bet kokio odos tinka minios. Ypač rekomenduojama pursing tobulumas yra lengva suvokti, patvarus, atsparus vandeniui akių makiažo Papročiai: vokų atidaryti šiek tiek, su ranka palei voko išdildytos. Pradedantiesiems gali nudažyti iš nugaros į priekį palei blakstienų šaknis akių šešėliai arba akių kontūro. Dėmesio: 1.Nenaudokite ant odos, kuri yra nukentėjusioji. 2.Laikyti normalios temperatūros, uždenkite sandariai po naudojant parašyta. 3.Laikykite toli nuo vaikų.

Pastabos:

1. Prašome leisti 1-2CM skirtumas dėl rankinis matavimas.

2. Realios spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos dėl kompiuterio ekrano rezoliuciją, ekrano ryškumas, kontrastas ir kt. Tikiuosi supratimo. Have a nice prekybos dieną!

• Tipas: Akių kontūro
  • Modelio Numeris: WP0252
  • Komponentas: Make Up Prekes
  • NET WT: 30g