• Namų Dekoras |

Žymos: sienos lipdukas, lipdukai, sienų lipdukai, sienos popieriaus, lipduko, Pigūs siena lipdukas, Aukštos Kokybės lipdukai, sienų lipdukai, Kinijos sienos popieriaus, lipduko Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 53cm x 12cm x 4cm (20.87in x 4.72in x 1.57in)

[xlmodel]-[foto]-[0000] Aprašymas Pavadinimas:KAKLARAIŠTIS LER Senovinių Klasikinių Gyvenimas Yra Lyg Fotoaparato Plakatas Kavinė Baras Tapybos Namų Dekoro Retro Kraft Popieriaus Siena Lipdukas 51.5X36cm Medžiaga:Kraft (nr. pilvaplėvės, nėra atsparus vandeniui)

Dydis:Apie 51.5X36cm (Apie 5 mm kairėje ir dešinėje klaida)

Spalva:Kaip Paveikslėlyje

Procesas:Spausdinimo Paketų Sąrašas:1 * Apdailos, dažymo (Ne lipni,Nr. sienos)

[xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukos

• Name1: sienos lipdukas
  • Name2: dekoratyvinis dažymas
  • Temos: Simbolių
  • name3: Plakatas
  • Prekės Pavadinimas: Kaklaraištis Ler
  • Modelis: Plokštumos, Sienos Lipdukas
  • Specifikacija: Single-piece Package
  • Scenarijus: Sienos
  • Modelio Numeris: 1
  • Stilius: Modernus
  • Medžiaga: Kraft Popierius
  • Klasifikacija: Sienos,Baldai, Lipdukai

Ravelt07
2017-10-31
well packed. thick paper. quality super.
Anhshock Anhchanh Anhdeocangirl
2017-11-08
good figment

100vnt Žvaigždžių Siena Lipdukas Namų Dekoro Švyti Tamsoje Star Decal Kūdikių Vaikas Kambarys 100vnt Žvaigždžių Siena Lipdukas Namų Dekoro Švyti Tamsoje Star Decal Kūdikių Vaikas Kambarys Produkto Informacija: Būklė: 100% visiškai naujas Ir highh kokybės Geriausia Dovana sau arba jūsų šeimos draugas mergina turėtų būti du dalykai: Madingas ir Pasakų Medžiaga: Plastikas Dydis:
15sheet Aišku, Spalvinga Kristalų Abėcėlės Raidžių Skaičius Lipdukas Scrapbooking Deimantų Acid-free Paper Albumo Vestuvių Foto Kortelę "Pasidaryk pats" Aprašymas 15sheet Išvalyti / Spalvinga Kristalų Abėcėlės Raidė / Skaičius Lipdukai Scrapbooking Deimantų Acid-free Paper Albumo Vestuvių Korteles Pasidaryk pats **************************************************************************************** Produktų Duomenys : Medžiaga: Kalnų