• Žaislai Ir Pomėgiai |

Spalvinimo knyga Vaikams Tapybos Magija Vandens Piešimo Knyga Spalvinimo Knygelė Vandens Piešimo Knyga Doodle vaikams, Vaikų Ankstyvojo Ugdymo

Žymos: magija vandens piešimo knyga, vandens piešimo knyga, vandens piešimo, Pigūs magija vandens piešimo knyga, Aukštos Kokybės vandens piešimo knyga, Kinija vandens piešimo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Produkto Parametrai:

1. Pavadinimas: Vaikų Ankstyvojo Ugdymo Magic " Doodling Vandens Piešimo Kilimėliai Medžiaga Knyga

2. Įpakavimas: opp krepšys

3. Medžiaga: ruoželinio audinio + kempinė; rašiklis: PET + pluošto;

4. Dėl amžiaus:: kūdikiams ir mažiems vaikams (0-2 metų), vaikai (3-6 metai)

5. Dydis: apie 20 * 17 * 5cm/ 7.87 * 6.69 * 1.97 į

6. Naudojimas:

◆ užpildyti jį su vandeniu ar pasinerti pieštuko galiuką į vandenį, ir tegul jis sugeria vandenį automatiškai, tada vaikas gali piešti, laisvai ant drobės; (Kai jūs jį naudoti pirmą kartą, prašom užsukite pieštuko galiuką, ir įmerkite jį į karšto vandens ir 30 minučių, todėl, kad rašiklis, patarimas gali būti visiškai sudrėkintas ir gauti išsiplėtė. Vandens gaus iš daugiau sklandžiai, kai jums užpildyti jį su vandeniu iš čiaupo ar geriamojo vandens ir rašyti vėliau;)

◆ Rašysenos pasirodys iš karto po dažymo;

◆ Su vandens garavimą, rašysenos išnyks, ir drobės gausite atgal į tai, kas jis buvo, taigi vaikas gali ir toliau lygiosios arba doodle; (Pastaba: vandens dėmės gali gauti sausoje greitai, ar lėtai, kuri priklauso nuo sausumo aplinkos. Ji paprastai trunka 5-10 minučių gauti sausą vasarą, o tai priklauso nuo to, žiemą nuo temperatūros patalpoje gerokai skiriasi. Pėdsakai gali būti paliktas ant krašto tapybos dėl pożółkły vanduo kai kuriose vietose ir jis neturės įtakos vartojimui. Ir sukauptą pėdsakai gali būti valomi švariu vandeniu.)

◆ Prašome išvalyti vandens šepetėlis ir sausa, ji prieš jums saugoti vandens piešimo medžiaga knyga.

Pakavimo Sąrašas:1 * medžiaga knyga 2 * vandens tapybos rašikliai

• Modelio Numeris: Vandens Piešimo Knyga Doodle
  • Medžiaga: Medžiaga
  • Klasifikacija: Dažų Mokymosi Sąsiuvinis/Dažymas Sąsiuvinis
  • Tipas: Piešimo Žaislų Rinkinys
  • Amžius: < 3 metai
  • Lytis: Unisex
  • Prekės Pavadinimas: CIKOO

Megapolis2004
2017-10-24
5/5
cool book, from tear but годика baby 1.5 book, разукрашивает gladly, delivery fast + 5 + + ставлю seller for all
Regi Coxinha
2018-03-27
5/5
very beğendik .. i like it very much, thanks
Romanhalofan
2018-02-18
5/5
заказала received 24.1 17.2. quality is good, no smell, enthusiastic baby .. продовцу thank you!!!

(5yds ritinio) 5Y7012 david juostelės 7/8" spausdintos juostelės Grosgrain kaspinu nemokamas pristatymas pls pasirinkti spalvą minimalus užsakymo 6.00 USD APIE PASIRINKTINĮ DIZAINĄ: mes galime padaryti užsakymą, kad kaspinu,dervos,audinio,kepurės,skurdus gėlių ir pan ... mažai moq ir geriausia kaina, jei užsakymo moq savo dizainą, ji bus išskirtinė,daugiau informacijos pls susisiekti su mumis. APIE PRISTATYMO KAINA: mūsų kaina nemokamas pristatymas kinija paštu,jei
Zilue Atostogų Prekių 14" (35 CM) Dekoratyvinis Didelis Audinių Popieriaus Pp Pp Gėlių Kamuolius Vestuvių Šventė Namuose Šalis Dekoratyvinis Zilue Atostogų Prekių 14 (35 CM) Dekoratyvinis Didelis Audinių Popieriaus Pp Pp Gėlių Kamuolius Vestuvių Šventė Namuose Šalis Dekoratyvinis 100% visiškai Naujas Produktas Gamintojas:ZiLue Produkto Pavadinimas: Popierinės gėlės kamuolius Medžiaga: Audinio, Popieriaus Spalvą:16 spalvas pasirinkti Kiekis:10VNT Size e:
Nemokamas Pristatymas 5D Visiškai Gręžimo Diamond Tapyba, Mozaika, Siuvinėjimas Kryželiu Namų Dekoro Kratinys Priedai Spalvinga gyvenimo Y618 Nemokamas Pristatymas 5D Visiškai Gręžimo Diamond Tapyba, Mozaika, Siuvinėjimas Kryželiu Namų Dekoro Kratinys Priedai Spalvinga gyvenimo Y618 Gerbiamieji, atkreipkite dėmesį! Mes parduodamas diamond paveikslai yra pusiau gatavas produktas neturi būti kadro! Mes visi deimantų tapybos paketą, mes teikiame būtina priemonė.