• centras |

Nauja siunta Paplūdimio Caftan maudymosi kostiumėlį, Kutai Padengti iki Spausdinimo Šifono Pareo Moterų Apdaras Plage Maudymosi Suknelė Seksualus Sarongas Paplūdimio Tunikas

Žymos: paplūdimio tunika, tunikas moterims, tunika paplūdimio suknelė, Pigūs paplūdimio tunika, Aukštos Kokybės tunikas moterims, Kinija paplūdimio tunika suknelė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 17cm x 19cm (4.72in x 6.69in x 7.48in)

padengti iki

praja

Produkto savybės Kokybė yra pirmieji su geriausias paslaugas. klientai visi yra mūsų draugai.

Mados dizaino,100% visiškai Naujas,aukštos kokybės!

Medžiaga: Šifono Dydis: S, M, L , XL

Dydis S:Ilgis: 27.9 į /71cm Peties: 26.3 į /67 cm Rankovės: 11.4 į /29cm

Dydis M:Ilgis: 28.3 į /72cm Peties: 26.7 į /68cm

Rankovės: 11.8 į /30cm

Dydis-L:Ilgis: 28.7 į /73cm Peties: 27in /69cm

Rankovės: 12.2 į /31cm

Dydis-XL:Ilgis: 29.1 į /74cm Peties: 27.6 į /70cm

Rankovės: 12.6 į /32cm

Yra 2-3% skirtumas pagal rankinis matavimas.

prašome patikrinti, matavimo diagramos atidžiai prieš jums pirkti prekę.

1 colis = 2,54 cm

Atkreipkite dėmesį, kad šiek tiek spalvų skirtumas turėtų būti priimtina dėl šviesos ir ekrane.

Ką Jūs Gaunate:

1 x Mados Kailis

Peržiūros :

• Modelio Tipas: Spausdinti
  • Medžiaga: Medvilnė,Poliesteris
  • Dydis: L, M, S, XL
  • Prekės Pavadinimas: GLANE
  • Pritaikymas: Tinka tikrosios dydžio, imtis savo įprastinį dydį

Tina 439
2018-03-20
5/5
Real Cute and lightweight. i like to wear this kind of top over a camisole during our hot summers in Florida. the tassels give it a fun feel.
Vladikdall
2018-03-23
1/5
paguei and nao got the products and nor the money back
Talleyparrott
2018-02-23
1/5
all that View a photo recommend evil not finished
Cdurandrums
2018-02-14
5/5
unfortunately, a bit carelessly sewn

10M/daug Plotis 3cm 3colors gali pasirinkti Poliesteris Nėrinių Audinys, "PASIDARYK pats" Drabužių Priedai,Siuvimo Tirpsta Apdaila ,Nėrinių Medžiagos-HZJ Sveiki Vaivorykštė Nedidelis Namas 1.Dydis: plotis:3 m 2.Spalva:Šviesiai violetinė,Rožinė,Žalia mėlyna 3.Medžiaga:tirpsta Vandenyje PREK.KOD yra 10 metrų (siuntos)
12inch 24V 250W priekiniai viso rato variklio,YOUE varikliais ,Elektrinių dviračių rinkinio , elektrinio rato stebulė varikliu,riedlentė elektros varikliu 12inch 24V 250W priekiniai viso rato variklio,YOUE varikliais ,Elektrinių dviračių rinkinio , elektrinio rato stebulė varikliu,riedlentė elelectric variklis mūsų įsitikinimu, yra paslauga ,svarbiausia kokybės pirma ,kredito pirma. 1.nuotraukos produktas Dėmesio : Į kainą neįeina draudimo ir visi mokesčiai,
Raganosis Modelis PU Odos Diržo Dėklas Dėklas Atveju Vernee Thor Plius/Thor E/Apollo X/Mars/Apollo Lite/Apollo/Thor/Mars Pro Raganosis Modelio Dėklas Atveju Vernee Thor Plius/Thor E/Apollo X/Apollo Lite/Apollo/Thor/Mars Pro Aprašymas: 1.100% Brand new ir aukštos kokybės. 2,Apsaugoti savo telefono laisvas nuo įbrėžimų ir smūgių, o taip pat apsaugo jūsų telefono stilius. 3.Unikalus dizainas leidžia lengvai prieiti prie telefono funkcijas.