• Vyriški Laikrodžiai |

Klasikinės Juodos spalvos Santalas Žiūrėti Aeruginous Žalia Dial Romos Numeriai Madinga Unisex Medinis Laikrodis Naujų Dovanos Laikrodis montre valandą

Žymos: montre unisexe, montre medienos, montre žiūrėti, Pigūs montre unisexe, Aukštos Kokybės medienos montre, Kinija montre žiūrėti Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 20cm (3.94in x 3.94in x 7.87in)

endant dovana, karoliai laikrodis, karoliai žiūrėti, grandinės, laikrodžiai, kvarciniai laikrodžiai, bižuterijos, steampunk pakabukas, sheampunk žiūrėti, meilužio dovana, draugas, dovana, vaikui, dovanos, vaikams, dovanų, berniukas dovana, mergina dovana. 2016 kišenėje w Produkto Savybės:

100% Pobūdžio Medienos Atveju

Judėjimo Tipas: Kvarcinis

Byla Medžiaga: Mediena

Band Medžiaga: Mediena

Sagtis Tipas: Apyrankės Užsegimas

Byla Skersmuo: Apytiksl.4.5 cm

Byla Storis: Apytiksl.1.2 cm

Juostos Plotis: Apie.2.4 cm

Juostos Ilgis: Apytiksl.24.5 cm

Svoris: Apytiksl. 58g

(2,54 cm=1.00 colių)

Pranešimas: laikrodis yra pagamintas iš natūralios medienos ir yra suvynioti rankų, todėl jis gali turėti tam tikrų gamtos griežtas linijas ir keletą trūkumų.

Rankų darbo iš natūralaus Bambuko Medienos, Jokių Dažų.

Pakuotės Turinys:

1 x Medinės Žiūrėti

• Dial Lange Medžiagos Tipas: Akrilo
  • Funkcija: Nėra
  • Byloje Formos: Round
  • Prekės Pavadinimas: YISUYA
  • Judėjimas: Kvarcas
  • atveju spalva: tamsiai ruda
  • Elemento Tipas: Kvarciniai Laikrodžiai
  • Juostos Plotis: 24mm
  • Amžiaus Grupė: Suaugusiųjų, Paauglių
  • Užsegimas Tipas: Apyrankės Užsegimas
  • Grupė Spalva: tamsiai ruda
  • Dėžės & Atvejais Medžiaga: Paketas nr.
  • Atsparumas Vandeniui Gylis: Ne vandeniui
  • Stilius: Mada & Atsitiktinis
  • Skirtas Naudoti: Gimtadienio, Kalėdų, Įsitraukimas, Baigimo, Progomis
  • Modelio Numeris: W269301
  • Byla Storis: 12mm
  • Veido Spalva: Aeruginous
  • Juostos Ilgis: 24cm
  • Lytis: Vyrai
  • Bylos Medžiaga: Medinės
  • Dalykas: Pavasario, Vasaros, Rudens, Žiemos
  • Žiūrėti Forma: Formos
  • Savybės: 12 Valandų Ciferblatas
  • Grupė Medžiagos Tipas: Medinės
  • Ciferblato Skersmuo: 45mm

Relogio Masculino Benyar Kvarco Žiūrėti Vyrų 2017 Top Brand Prabangus Odinis Mens Laikrodžių Mados Atsitiktinis Sporto Laikrodis Vyrams, Laikrodžius Mokėjimo Mes priimame alipay čia. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO . Shippment Pristatymo laikas yra apie 7-60 darbo dienų. Tai gali užtrukti ilgesnį laiką, kad atvyks kai kurių šalių, ypač Brazilijoje,Pietų Amerikos,Afrikos šalių. (1) Q:Kai
LAGMEEY Prekės Prabangių Verslo vyriški Laikrodžiai Kvarcinis Laikrodis Vyrų Laikrodis Valandą Laiko, Juoda Žiūrėti Vyrams Hodinky Relogio Masculino Mes galime taikyti dropshipping paslaugų, ji bus paketą su ne mūsų parduotuvėje informacijos, galite įsigyti ne nerimauti. :) LAGMEEY Prekės Prabangių Verslo vyriški Laikrodžiai Kvarcinis Laikrodis Vyrų Laikrodis Valandą Laiko, Juoda Žiūrėti Vyrams Hodinky Relogio Masculino Gamintojas: LAGMEEY Žanras:
SINOBI Top Brand Sporto Žiūrėti Vyrai Žiūrėti Vandeniui Karinės Riešo laikrodžių Mados vyriški Žiūrėti Relogios Masculino Reloj Hombre SINOBI Top Brand Sporto Žiūrėti Vyrai Žiūrėti Vandeniui Karinės Riešo laikrodžių Mados vyriški Žiūrėti Relogios Masculino Reloj Hombre Neturime minimalios užsakymo ir Mes priimame vieną užsakymą Mūsų pakuotės. Ne, įskaitant langelį, mes pasirinkti greičiausias būdas jums! Dėkojame už jūsų supratimą!