16mm 17mm 18mm 19mm Stiklas 20mm Grąžtas Atidarytuvas Gręžimo Skylės Bakstelėję Emery Keramikos Holing Priemonė, Keraminių Plytelių Punch Karoliukai lenkijos

Žymos: karoliukai, karoliukai, t grąžtas, bitai 1/2, Pigūs karoliukai karoliukai, Aukštos Kokybės t grąžtas, Kinija bitų 1/2 Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 15cm x 15cm (7.09in x 5.91in x 5.91in)
  • Įrenginio Tipas: daug (5 vnt/lot)

Pranešimą, kad pirkėjai iš rusijos Federacijos VARDĄ, pavardę IR ANGLŲ ADRESAS: Mums pranešė, kad Kinijoje Po, kad visi užsakymai, kad rusijos Federacija turi parodyti visą pavadinimas imtuvas, ir adresas turi būti anglų kalba. Sklypas negali būti pristatytas, jei pilnas pavadinimas nerodomas, ir pristatymas bus atidėtas, jeigu adresas yra ne anglų kalba.

Prašome Atkreipti Dėmesį: 1. Kaip skirtingų kompiuterių ekrano spalvos skirtingai, spalva tikrasis prekė gali nežymiai skirtis nuo aukščiau vaizdus. 2.Faktiniai matavimai, ant drabužių gali skirtis nuo 1cm iki 3cm dėl skirtingos sumos audinys ruožas, kai matavimas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Kinų Naujųjų Metų Švenčių Perspėjimo ! ! ! ! ! ! Gerbiami Pirkėjai, Mes sustabdyti pristatymas nuo sausio 24 d., 2018 m. Kovo 5-ąją, iki 2018 m. (2018/1/24 - 2018/3/5) Visi fabrikai ir laivybos bendrovė turės ilgas atostogas, per šį laiką. Prašome nedėkite tvarka, jei jums tai vėlavimo pristatymas. Ačiū!

16mm 17mm 18mm 19mm Stiklas 20mm Grąžtas Atidarytuvas Gręžimo Skylės Bakstelėję Emery Keramikos Holing Priemonė, Keraminių Plytelių Punch Karoliukai Poliravimas

5vnt/daug

įpakavimas: 5vnt elementas pack

16mm 17mm 18mm 19mm 20mm

pranešimas: gręžimo griebtuvas turi būti Trys nagus, visi karka dydis yra per 10mm, įvairaus dydžio turi skirtingus šerdies. į chuck didžiausias dydis turėtų būti 10mm.

Apie Laivybos Ekonomika po pristatymo laikas paprastai yra 7-60 dienomis, Netrukus po to, kai mes išsiųsti paketą, mes gauname sekimo numerį, ir bus įvesti jį Smokykla.lt parodyti, kad jūsų užsakymas jau išsiųstas. Kai paketui jau pritarė savo šalių pašto paslaugų, informacija taip pat bus rodomi jūsų šalių vietos pašto sekimo svetainėje. Jei jums nereikia gauti paketą, per numatomą prekių pristatymo metu, prašome pranešti mums, kad mes galime patikrinti su pašto paslaugų. Prašome būti kantriems, pristatymo piko metu kaip pašto tarnyba atlieka labai didelės apimties sklypai, kuris gali sukelti vėlavimą. Jūsų apmokėjimas yra saugus su Smokykla.lt, kaip tai vyks į sąlyginio Deponavimo sąskaitą, kol užsakymas buvo pristatyti jums. Jei bus nustatyta, jog pakuotės nėra, tranzito, mes siūlome pakeisti arba grąžinti pinigus.

• Prekės Pavadinimas: FGHGF
  • spalva: 16mm iki 20mm
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Plytelių klijavimas
  • Modelio Numeris: Elektrinių Įrankių Priedai 6-1707251404