12pcs Juoda Vaškas, Medvilnės Laidą Baltų Genčių Maorių Kablys Pakabukas Karoliai Banglentininkas ir Naršyti Naujas

Žymos: naršyti tablet, karoliai kaukė, karoliai įstaiga, Pigiai naršyti tablet, Aukštos Kokybės karoliai kaukė, Kinija karoliai kūno Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: daug (12 vnt/lot)

Aprašymas

Būklė: Naujas

Kiekis: 12pcs

Medžiaga: yak kaulų milteliai + derva + mediniai karoliukai + medvilnės laidą

Pakabučiai Dydis: 53mm x 37mm ( aukštis x plotis )

Lyno ilgis :17.3-33 cm aukščio

Spalva: Kaip nuotraukoje šou

Keitimas: 1 colis = 25.4 mm arba 1 mm = 0.0393 colių

Pristatymas 1.24 valandas išsiuntimo mėginio kad po Smokykla.lt patvirtino mokėjimo, išskyrus valstybines šventes.(Paprastai Smokykla.lt reikia 24 valandos patvirtinti mokėjimą)

2.Didelis kiekis, kad prašome susisiekti su mumis dėl pristatymo laikas,Paprastai, mes išsiųsti per 3-7 darbo dienas.

3.Jei jūsų užsakymo suma>=200USD nemokamas pristatymas DHL/EMS/UPS/DPEX. Mes jums pasirinkti geriausias būdas. Ji paprastai trunka apie 4-10 dienų.

4.Jeigu jūsų užsakymo suma yra mažesnė nei 200USD, Mes laivas, kurį kinija po registre, oro paštu,tai trunka apie 10-25 darbo dienų.

Mokėjimo

Mes siūlome atlikti mokėjimą per sąlyginio DEPONAVIMO, kurios yra saugumo kelią jums.Prieš baigsite mokėti patikrinkite savo pristatymo adresą,pašto kodą ir telefono numeris yra teisingas.Ačiū.

Grąžinimo Politika

100% Pinigų grąžinimo Garantija dėl kiekvienos prekės.Prašome susisiekti su mumis per 24 valandas nuo gavimo jūsų klausimų, visa grąžinamoji išmoka, įskaitant pristatymas bus suteiktas dėl bet kokios priežasties jūs nesate patenkintas, grąžinamoji išmoka bus suteiktas, kai prekės buvo išsiųstas atgal į originalios būklės.Dėl kitos priežasties, kad jūs norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis. Ačiū.

Importo Muitas.

Mokesčiai ir rinkliavos nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.Mes, kad visų prekių kaip dovana. Jei jūsų šalyje užsakymą, jums vis tiek reikia mokėti muito.Jis savo garbę ir atsakomybę.

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas!Duoti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, yra labai rimta attibude ir mes įsitikinkite, kad mes galime išspręsti jūsų problemą

prieš palikdami neigiamą atsiliepimą.Mes tikimės, kad jums patinka mūsų daiktų ir mėgautis pirkinių ir mes taip pat tikimės, kad jūs galite palikti mums teigiamų atsiliepimų. Ačiū jums labai!!!

• Karoliai Tipas: Kaklo Pakabukas
  • Pakabukas Dydis: 53mm x 37mm
  • Elemento Tipas: Karoliai
  • Prekės Pavadinimas: SunMoon
  • Formos\modelis: Gyvūnų
  • Kilmės vieta: Kinija (Žemyninė)
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Lytis: Unisex
  • spalva: Balta
  • Stilius: Pakabukas
  • Medžiaga: Derva
  • Modelio Numeris: Žuvų Kablys Pakabukas
  • Grandinės Tipas: Lyno, Grandinės
  • Metalų Tipas: Nėra
  • Ilgis: Adjustable

2017 Naujas mados Tuščiaviduriai Širdies formos Karoliai,Klasikiniai Modeliai, Blizgus, Persikas Širdies Karoliai Nemokamas pristatymas Savybės: Prekės ženklas: Fashion Jewelry Lytis: Patelė Spalva: Foto Spalvos Grandinę Dydis : 46CM Įpakavimas: Atskirai suvynioti Medžiaga: Lieti Svoris: 5g Mūsų minimalus užsakymas yra 10 USD. Jūs galite maišyti skirtingų dalykų (jei jūsų užsakymas yra mažesnis nei $10, jums reikia papildomų krovinių sumokėjo $1.89).
Moterų Tuščiaviduriai Pet Pakabukas Tosa Inu Karoliai mielas šuo kalėdų dovana draugui mados gražūs papuošalai Gamyklos Tiesioginio Pardavimo Tuščiaviduriai Pet Pakabukas Tosa Inu Karoliai --12pcs/daug ( 6 Spalvų Nemokamai Collocation ) Mieli draugai: Visų pirma,ačiū, kad lankotės mano parduotuvėje! Patarimai: 1: Kai jūs lankotės mano parduotuvėje ir pirkti savo produktus, jei yra kokių nors abejonių ir klausimų,