• centras |

2016 atvykimo 3*2.6 Drugelis langų užuolaidas kambarį prabangus tiulio užuolaidas miegamajame kinijos vaikų 3d užuolaidos

Žymos: lango užuolaidėlė gyvenimo, užuolaidos, drugelis užuolaidos, Pigūs lango užuolaidėlė gyvenimo, Aukštos Kokybės užuolaidos, Kinija drugelis užuolaidos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)

Savybės:

Prekė: lango užuolaida

Medžiaga: 100% organza

Tipas: tiulis organza gėlių

Modelis: printed spalva

Pakuotė:

1 vnt x tiulis užuolaidų

Dydis: 300 cm x 260 cm (gali būti pritaikytas)

(būtų apie 5-10 klaida atstumas nuo siuvimo)

Dėmesio: Nes plaukiojanti priemonė yra spauda, ofsetinė,todėl kartais piešinys yra praliejimo, ne visą, tačiau ji neturi įtakos, visa poveikis užuolaidų, jei jums tai ar turi strit paklausa, tik ne pirkti!!!

Patarimai:

1.Kaina už 1 vnt balniškumas.

2.Dydis:W--reiškia, plotis, L--reiškia Ilgio.

3.Užuolaidų Plotis= 2 kartus strypas/geležinkelių plotis.

4. Ilgis: Nemokamai koreguoti, Max-2.7 metrų( gali būti trumpesnis)

5. Neįtraukta: Blackout/bakų tvirtinimo/Tassle/ granules.

6.Turi būti tam kvapas atidarius sklypas, tiesiog įdėti ji padaryta dėl vėjo,tada kvapas išnyks.

7. Visi daiktai yra realūs fotografavimo. Tačiau skirtingų monitorių gali sukelti spalvas, šiek tiek skiriasi

8. Dizainas buvo išspausdinti, todėl geriau yra ne plovimo mašina, plovimo vertus, šiek tiek

Geresnis pasirinkimas yra naudoti du kartus kartus pledas, kuris atrodo geriau

Numeris vienas Skaičius, dvi trijų skaitmenų Numeris keturi penktas Numeris šeši Pristatymas Per Kinijos Paštu , bus apie 7-45 darbo dienų, kad jūsų šalyje. Jei laivybos laikas yra šiek tiek ilgesnis, nereikia pirkti šią prekę. tikiuosi jūsų supratimo. ačiū labai. Mokėjimas 1. Mes tik laivas adresas teikia alibaba.Jei jums reikia pakeisti savo adresą,prašome jį pakeisti alibaba pirma, kaip mes tik laivas savo alibaba adresą. Įsitikinkite, kad jūsų duomenys adresą ir pilnas pavadinimas alibaba yra visiškai teisinga.

2. Visi mokėjimai turi būti atlikti per 7 dienas po aukciono uždarymo.

3. Mes pateiktų viskas visada būna su kokybės garantija: jei jums rasti bet kokius kokybės problemų, kai gausite prekes. Prašome susisiekti su mumis greitai. Mes priimame biržoje arba grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Mes grąžinsime pirkimo kainos, bet ne laivybos ir tvarkymo išlaidas. Grąžinimas prekių būtų jūsų sąskaita, ir jūs taip pat pakartotinai mokėti už valiutos pakartotinai išsiųsti jums. Prašome atkreipti dėmesį, kad daiktai turi būti grąžinti, turi būti NAUJAS. Prašome susisiekti su mumis prieš grąžinant daiktų! Atsiliepimų Mes visada sulaukia teigiamų atsiliepimų. Jei norite, palikite man neigiamas, prašome susisiekti su manimi pirmą kartą. Taigi, mes galime dirbti kartu, kad ji jums tinka. Ir neigiamas grįžtamasis ryšys yra labai bloga už mūsų alibaba pardavėjas. Tai turės įtakos mūsų pardavimai, mūsų pajamos. Aš tikiuosi, jūs galite suprasti. Jei neprieštaraujate, skirkite laiko ir mus palieka teigiamą komentarą ir keturi 5-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo vertinimai, kad jav, kurios yra gyvybiškai svarbios augimo mūsų maža kompanija.

Mes MALDAUTI, kad PRAŠOME NE palikti mums 1, 2, 3 arba 4-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo Reitingus, nes jie reiškia "esate nepatenkinti", equaling neigiamų atsiliepimų. Patinka tai, ką mes sakėme anksčiau, jei nesate patenkintas, bet kuriuo klausimu, prašome susisiekti su mumis dėl išspręsti. Klientų Aptarnavimo, Mes priimame visus, didmeninius užsakymus/užklausimus ir galime tiekti beveik bet, kad iš dešimčių Tūkstančių, jei jums reikia, prašome susisiekti su manimi, aš pasiūlyti vieną didmeninės kainos, ačiū.

• Prekės Pavadinimas: tanmeluo

Premiafr
2017-12-21
5/5
Thank you so much to send very nice quality curtains. I am so much happy to order it.

Pritaikyti 3D Foto Miegamojo Užuolaidos soft rose Virtuvės Lango Užuolaidas Lving kambarys Miegamasis Blackout Užuolaidos Užuolaidų pavadinimas : Decoratrion Užuolaidos , Užuolaidos vaikams , 3d Užuolaidų , 3d lango Užuolaida , 3d stereoskopinis Užuolaidos , užuolaidų svetainė , virtuvės užuolaidos , blackout užuolaidos , užuolaidos miegamajame , užuolaidos gyvenamasis kambarys , virtuvės užuolaidos , miegamojo užuolaidos . 3D langų užuolaidos Jei
3D Lango Užuolaidėlė Kambarį Foto bambuko Užuolaidos gamtos peizažas Blackout Miegamojo Užuolaidas namų Puošybai Užuolaidų pavadinimas : užuolaidos vaikams , 3d Užuolaidų , 3d lango Užuolaida , 3d stereoskopinis Užuolaidos , užuolaidų svetainė , virtuvės užuolaidos , blackout užuolaidos , užuolaidos miegamajame , užuolaidos gyvenamasis kambarys , virtuvės užuolaidos , miegamojo užuolaidos . 3D langų užuolaidos Jei jums reikia
Užuolaidos vaikams pritaikyti 3d užuolaidos Povandeninio Pasaulio Delfinų, Vėžlių Dekoracijos virtuvės, miegamojo užuolaidos, prabangus užuolaidos Pavadinimas ; užuolaidos už kambarį / užuolaidos / tiulio užuolaidos / 3d portjerų / užuolaidų miegamasis / užtemdymas užuolaidos / vaiko kambarys portjerų / užuolaidų vaikams / prabangių užuolaidų / vaikų kambario užuolaidos / bambuko durų užuolaidos / nėrinių užuolaidos / baltos užuolaidos / lino užuolaidos / virtuvės