• centras |

Pirminės 115VAC, Vidurinio 48VAC, 20VA Galios Transformatoriaus Modulis, D-1033/H, AC48V

Žymos: modulis, moduliacijos transformatorius, modulio galia, Pigūs modulis, Aukštos Kokybės moduliacijos transformatorius, Kinijos modulio energijos Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

20VA Galios transformatoriaus modulis, panel mount versija.

Pagrindinis įėjimas: 105~125VAC 50/60Hz .

Antrinės išėjimo įtampa/srovė: 48VAC / 0,42 EUR A .

Dalies numeris: D-1033/H

Ypatybė:

Su pirminių saugiklis, saugiklio laikiklį lengva pakeisti saugiklį.

Epoksidinės dervos aplieti saugos izoliavimo transformatoriaus.

Varžtas terminalo blokas lengvai prijungti laidai.

Išėjimo galia indikatorius LED.

Galios transformatoriaus charakteristika:

Epoksidinės dervos lietos vakuume, 100C / 6 valandas arba aukštos temperatūros senėjimo, gyvenimo trukmė

20 metų, didelės dielektrinės.

PBT plastiko, aplinkos apsaugos, liepsną, 120 laipsnių nėra deformuotas.

Aukštos kokybės silicio plieno, žemos temperatūros, aukšto efektyvumo

Atsparumas ugniai turtą pagal UL94-V0.

Darbo aplinkos temperatūra: -30C ~ +50C

Izoliacijos klasė: B Klasė (+130C)

Dielektrinės: 3500VAC/1min 5mA.

Darbo dažnis: 50 ~ 60Hz.

Įtampos Reguliavimas

Pastaba:

1, Nr. popieriaus specifikacijos, prašome parsisiųsti PDF specifikacija.

2, H, kaip buvo surinkti ir elektros egzaminą.

3 punktas panel mount versija, nr. DIN bėgelio vežėjas.

***********************************************************

Pristatymas:

1. Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

2. Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

Grąžinimo Politika:

Jei prekė yra su trūkumais, prašome susisiekti su mumis per 30 dienų, galite pasirinkti pinigų grąžinimo arba prekės keistis.

Susisiekite su mumis:

Kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. dėl laiko juostų skirtumų, mes negali iš karto atsakyti jums, tačiau mes pažadame atsakyti jums per 24 valandas.

• Modelio Numeris: MD-D1033/H-1

NEMOKAMAS PRISTATYMAS 2VNT/DAUG TEG1-241-1.4-1.2 Termoelektriniai Energijos Gamybos Peltier Modulis Klientai Pirmiausia yra mūsų tikslas, nuoširdžiai pasveikinti naujų ir senų klientų laišką,mes esame pasirengę jums padėti!Mūsų privalumas yra tai: gera reputacija, geros kainos, gera kokybė, Tiesioginis tiekimas, atsargų, greitas pristatymas.
NEMOKAMAS PRISTATYMAS %100 NAUJŲ E2K-F10MC1 SENS PROX BŽŪP PNP-NO NOSHIELD Klientai Pirmiausia yra mūsų tikslas, nuoširdžiai pasveikinti naujų ir senų klientų laišką,mes esame pasirengę jums padėti!Mūsų privalumas yra tai: gera reputacija, geros kainos, gera kokybė, Tiesioginis tiekimas, atsargų, greitas pristatymas.
Nemokamas pristatymas STC atsisiųsti U8 programuotojas paramos offline ir online parsisiųsti 5V 3V STC AMT Downloader 33$/VNT STC Mikrovaldiklių Programuotojas ~U8 atsisiųsti offline ir online parsisiųsti palaiko visas 5V:STK mikroschema U8 universalus atsisiųsti (už visas darbo įtampa 5V mikrovaldiklis STC) Funkcija yra labai galingas, gali remti įvairias drožlių (5V įtampa ir 3.3 V įtampos), jei prijungta prie kompiuterio reikia tik