Rankų darbo, aukštos Kokybės 12MM kalnų krištolas snap mygtukų rankenėlę=4.5 mm, PASIDARYK pats žavesio apyrankės papuošalai Snap Apyrankės KZ9049

Žymos: "pasidaryk pats" snap mygtuką, snap mygtuką "pasidaryk pats", sagos, 12mm, Pigūs "pasidaryk pats" snap mygtuką, Aukštos Kokybės snap mygtuką "pasidaryk pats", Kinija sagos, 12mm Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 1cm x 5cm x 3cm (0.39in x 1.97in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)

Skersmuo:12mm

Forma: Apvalus

Medžiaga: Crystal & Molio

Spalva:tas pats pic

Konb: Apie 4,5 mm

Kiekis: 10vnt

Pakuotė: OPP Maišeliai kaip numatytąjį. Dėžių ir kitų pakuočių yra availble prašymai

Sveiki atvykę į GodblessU parduotuvėje!

Klausimas: Ar turite mažiausias užsakymo kiekis ar visa suma?

A: Ne, mažiausias užsakymo kiekis, nėra minimalių užsakymo sumos !

Q: Kada mano užsakymas bus išvežti?

A: Jei visi elementai, jūsų užsakymas yra sandėlyje, jūsų užsakymas bus siunčiami atlikti 3 darbo dienų. Jei kai kurios prekės yra sandėlyje turime 3~7days gaminti, turėkite kantrybės!

Klausimas: Ar turite mažiausias užsakymo nemokamas pristatymas DHL?

A: Daugiau nei $200, mes nemokamas pristatymas DHL ar kitų aiškių!

Q: Kai aš galiu gauti paketą?

A: kad suma yra mažesnė nei $5 bus laivas, kurį Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius paprastai trunka 20-40 dienų Amerikos valstijas ir Europą, 30~60 dienų ir į kitas šalis.

daugiau nei $5 bus laivas, kurį Kinija Paštu, Oro Paštu/epacket paprastai trunka 15-20 dienų, kad Jungtinės valstijos ir Europa, 20~40 dienų ir į kitas šalis.

(PS: Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plus turi ne sekimo informaciją,tiek, daugiau nei $5 yra geriau )

Klausimas: Ką daryti, jei aš ne gauti paketą?

A: Kaip Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Plius ir kinija paštu, oro paštu trunka ilgai keliais, prašome būti kantrybės, ačiū! Jei ji ėmėsi per 55 dienas , prašome susisiekti su mumis. Mes išplėsti pristatymo laiko arba grąžinti už jus.

Q: Ką daryti, jei yra problemų, produktų?

Prašome susisiekti su mumis per pirmąjį Smokykla.lt žinutė ir siųskite foto 7 dienų. Mes susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mes patvirtinsime jūsų problema, o pinigai už jus 3 darbo dienų.

• Elemento Aukštis: 0.75cm
  • Prekės Svoris: 2g
  • Produkto Savybės: Kalnų krištolas
  • Prekės Pavadinimas: MODESTLE M
  • Prekės Skersmuo: 1.2cm
  • Elemento Plotis: 1.2cm
  • Papuošalai Išvados Tipas: Sąsagos & Kabliukai
  • Elemento Tipas: papuošalai išvados
  • Modelio Numeris: NA0132
  • Medžiaga: Crystal

13x18mm Mišraus Stiliaus Ovalo formos Stiklo Cabochon Dome Papuošalai Rasti Mados Vasaros Kamėja Pakabukas Parametrai 50pcs/daug K04770 13x18mm Mišraus Stiliaus Ovalo formos Stiklo Cabochon Dome Papuošalai Rasti Mados Vasaros Kamėja Pakabukas Parametrai 50pcs/daug K04770 Medžiaga:Stiklas Dydis:13x18mm Kiekis:50pcs/daug pastaba: nuotraukos, šis punktas dėl mūsų svetainėje, yra tik nuoroda į jums pasakyti, kad jie yra sumaišytų spalvų ir/arba
CZ Mikro Nutiesti 11x28mm Ilgio Ovalo formos Karoliukai Medžiaga: Vario ir Kubinis Cirkonis Dydis: 11x28mm Ilgio Ovalo formos, 1,5 mm skylė Aprašymas: Sidabro, 24k Auksu, rožinė aukso, Juodos ir Rodis Padengtą per Vario Mikro Nutiesti ***Prašome išr. man, jei jums reikia kiekį nuolaida.
Nemokama laivas!Sidabro Padengtą 100vnt kaip 14mm Populiarus stilius disko rankogalių segtukai apačioje dėklas Metalo Manžetai Nuorodą Tuščias Ir Bazės Išvadų Metalas: Sidabro padengtą (švino saugus) Mygtukai dydis:14 mm, apvali Ilgis iš priekio į galą: kaip 14mm