• Dviračių Dalys |

1 pora Sukepintų / Dervos Metallic Dviračių Stabdžių kaladėles Sram Avid BB7 Juicy 3 5 7 MTB Kalnų Dviratis, Diskiniai Stabdžiai Dalys

Žymos: padas medicina, padas sveikatos, paminkštintas kailis, Pigūs trinkelėmis medicina, Aukštos Kokybės trinkelėmis sveikatos, Kinija kamšalu kailis Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 4cm (7.87in x 3.94in x 1.57in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

Prekės Aprašymas: Avid Juicy 3 5 7 Ultimate BB7 Diskiniai Stabdžiai Pagalvėlės: Originalus AVID OEM pagalvėlės. Tinka BB7, Sultingas, 3,5, 7 & Ultimate Originali Avid Pakeitimo Pagalvėlės 1, Full Metal( Sukepintą) Sukepintų Visą Metalo pagalvėlės pateikti geriausi dėvėti, aukštos temperatūros (900 ° c) IS09001: 2000 Europos standartas, žemas triukšmo lygis, Ilgą gyvenimą, veiklą ir tinka bet kokioje aplinkoje gali žaisti Aukštu trinties koeficientas užtikrinti saugaus jojimo. 2: Dervos(Pusgaminiai-metalo) Prisitaikyti prie visų oro sąlygų, Iki IS09001: 2000 Europos standartas, AOV bandymų NR.:A002T141217039-1R01 Didelės trinties koeficientas, žemas triukšmo lygis, dėvėti Geros šiluminės nuosmukio ir atsigavimo Geri vandens recesijos

Mes priimame Alipay čia.Visų didelių kredito kortelės yra accetped per saugų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

1.Mes teikiame Nemokamas pristatymas iki Smokykla.lt Standartinis Pristatymas pagal labiausiai paplitusių būklės. Bet tai trunka maždaug 15-40 darbo dienas po to, kai buvo paskelbtas. Kartais bus atidėtas iki 41-60 darbo dienų dėl muitų ar kitų problemų, tokių kaip vietos oras problema, todėl ji turi savo pakankamai kantrybės laukti sklypo. Ir, kai jūs pasirenkate siuntos kelią, tada mes manome, kad jūs patvirtinate, kad sutinkate su šios vėlavimo, jei atsitinka.

2.Mes Laivas savo paketą DDU, "muitai ir mokesčiai nesumokėti". Jūs atsakote už papildomus mokesčius už muitinės klirensas, jei atsitinka.

1.Mes paramos grąžinimas ir keitimas prekės politikos, tačiau jums reikia mokėti visą kainą už dviejų krypčių transporto (įskaitant laivybos, mokesčių ir muitinės išlaidas ir pan.) ir laikykite elementą, geros būklės, kitaip mes nuolat teisę atsisakyti grąžinti ir grąžinti. Visų grąžinimo politikos turi būti taikomi per 7 dienas (laikas, taškas pradėti nuo gausite punktas).

Žemiau problemų netaikoma sugrįžti ir grąžinimo politika:

(1) Spalvos, dydžio skirtumas problemų, tik kaip tai, ką mes turime paminėti;

(2) Produktas, kai žala dėl netinkamos veiklos;

(3) Plauti, naudoti ir dėvėti produktai;

Bet problema, prieš užsakant, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Bet pirmiausia,skirkite keletą minučių perskaityti visą informaciją pateikta čia.Jei ne, jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu prekybos vadybininkas arba el. paštu, mes atsakysime į jūsų klausimus per 24 valandas.

Mes esame priklausomi nuo klientų pasitenkinimą, kad pavyks. Todėl jūsų teigiamus atsiliepimus ir 5 Rezultatas DSR yra labai svarbu mums. Jei jus tenkina mūsų daiktų, skirkite keletą minučių ir palikti savo teigiamą atsiliepimą. Ačiū!

• Modelio Numeris: AZ-7
  • Medžiaga: Pusiau Metalinis
  • Dydis: other
  • Naudoti: Vaikų Dviračiai,Kalnų Dviračiai,Kruiziniai Laivai
  • Prekės Pavadinimas: SOOCENT
  • Stabdžių Sistema: Hidrauliniai Diskiniai Stabdžiai (Hidraulinių Stabdžių Trinkelėmis)
  • Sudedamosios dalys: Pagalvėlės

25marusha
2018-04-12
very fast!!! two weeks! made look neat, have not tried on effect!
Semperfidelis1111
2017-10-16
Very fast delivery.The pads are good for the price. :)
Wnesciha