2vnt/daug Anglies Volframo Plieno Patarimai Pėsčiųjų Lenkai,Trekas Polių,Lazdos Priedai

Žymos: polių lazdele, priedai posakiai, vonios reikmenys, Pigūs polių lazdele, Aukštos Kokybės priedai posakiai, Kinija reikmenys, vonios kambarys Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: aikštelė (2 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

• Naudoti karbido užtikrina optimalų sukibimą ant uolų ir ledo paviršių

• Būk saugus su mūsų kelionėse ir slidinėjimo pavara

• Tinka daug plonų anglies pluošto ir aliuminio kelionėse ir pėsčiųjų lenkai

• Pagamintas iš Anglies Volframo Plieno

• Viduje skylės skersmuo 1cm (0.43 cm)(apytiksl.) patarimas ilgis 8cm (3.15 coliai)(apytiksl.)

• Įpakavimas:2 vnt./pak

• Svoris:11g/vnt

Apmokėjimas:

1) Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO.

2) Mokėjimo, reikia pateikti per 3 dienas nuo užsakymo.

3) Jei jūs negalite kasos iš karto po aukciono arti, palaukite kelias minutes ir bandykite iš naujo Mokėjimai

Pristatymo Terminas:

1)Prekės bus išsiųstos per 3 darbo dienas, gavęs jūsų mokėjimą , Jeigu tai yra šventė, kinijoje, verslo laikas bus po 7-10 dienų,nesijaudinkite, mes ir stengiamės į kurį norite siųsti elementą artimiausiu metu. Per China Post, ji paprastai trunka 15-30 darbo dienų, dėl atvykimo. ir kartais jai reikės daugiau laiko, gal reikia 30-60days, ji ne visada atsitikti.

2)Atkreipkite dėmesį, tarptautinės pristatymas labai priklauso nuo Kurjerių Įmonės ir Vietos Muitinės ir (arba) Muitai. Jei pristatymo metu yra viršyti jūsų lūkesčius, prašome nedvejodami susisiekite su manimi pagalbos.

3)Mes taip pat tiekimo su DHL, UPS, EMS express pristatymas, į kurią jums gali tekti mokėti papildomai, laivybos mokestis. Susisiekite su manimi dėl išsamesnės informacijos mokesčius, prieš užsakymo

Atsiliepimai:

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus .jei jums patinka tai, pls mums puikių atsiliepimų. Mes tikimės, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ jus norite pateikti mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

• Slopinimo Sistema: Taip
  • Lauko Veikla: Kalnų laipiojimo
  • Prekės Pavadinimas: JUNGLELEOPARD
  • Rankenos Medžiaga: Anglies Volframo Plieno
  • Ilgis (cm): 8
  • Stick Patarimas: Anglies Volframo Plieno
  • Bendras Skaičius: Anglies Volframo Plieno
  • rankena: Anglies Volframo Plieno
  • Modelio Numeris: WST-007
  • Veleno Medžiaga: Anglies Volframo Plieno

Sevenfrogs
2018-03-12
5/5
tips normal. outstanding anything, but nothing wrong. money your cost.
Ednjackie8
2017-10-28
1/5
plastic very bad. after heating одевал in hot water, tip pounded when carving, better to sat, and согнулся one broke. mountains for sure don fit. оправке in steel hard box inside, quite easy taken out of plastic,, think расшатается потеряется and fast.
Katyagst
2018-01-10
5/5
100% quality and matches the description. fast shipping and. and recommend this seller. to seller many thanks!
Inessaez
2017-12-13
5/5
delivery of the month, отслеживался track. like tips, quality. подошли палкам available to perfect! to seller thank you!
Missmarissa1
2018-01-15
3/5
have different tips