• Skrybėlės & Kepurės |

Nemokamas pristatymas, Naujagimio Nėrimo Fotografijos Rekvizitai Naujagimių Tigras Skrybėlę ir vystyklų dangtelį Nustatyti kūdikių Gyvūnų Kepuraitės Kepuraitė dydis:0-1m,3-4m

Žymos: nėrimo fotografijos rekvizitai, fotografija rekvizitai naujagimis, Fotografija Rekvizitai, Pigūs nėrimo fotografijos rekvizitai, Aukštos Kokybės fotografijos rekvizitai naujagimis, Kinijos fotografijos rekvizitai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Medžiaga: medvilnė

dydis: 0-1 Mėnesio kūdikis

3-4 Mėnesių kūdikis

Priežiūros instrukcijos: skalbti rankomis šaltame vandenyje & lygūs išdžiūti.

Spalvos gali šiek tiek skirtis dėl dažų daug & asmens kompiuterio monitoriaus išvestis.

PRISTATYMAS METODAS

1. Mes paramos siuntą "HK post" "China post" "EMS" "DHL" "UPS" "FEDEX" "TNT" "SF",Jei jums reikia pagalbos pasirenkant greitas ir patikimas pristatymas bendrovė, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai ir mes padarysime viską, kad padėtų.

2.Mes nuolat teisę pasirinkti aiškų kelią nemokamas pristatymas elementus. Jei turite savo ypatingą

prašymus dėl pristatymas,prašome susisiekti su mumis, kai pateikti užsakymo.

3. Mes laivo į numatytąjį adresą Smokykla.lt, jei jums nereikia pranešti mums,ir telefono numeris yra svarbu, kai jūs paliekate savo adresą.

4.Mes nesame atsakingi dėl bet kokių įvykių ,vėlavimų ar kitų klausimų, kurie yra atsakingas laivybos paslaugos.

5. Kinija Paštu, Oro Paštu, arba Kinija Paštu Oro Sklypas yra lėtas pristatymas .Tai užtruks apie 20-50 dienų iki jūsų durų.

MOKĖJIMO BŪDAS

1. Prašome padaryti mokėjimą laiku, kai jūs pateikiate užsakymą , taip, mes galime išsiųsti prekes anksčiau jums.

2. Pirkėjai yra atsakingas už mokesčių, jei jūsų šalis ir importo muito norma(paprastai express)

bendrovė bus tai padaryti,jokių papildomų mokesčių, tačiau mes negalime gurantee visus užsakymus, nes šalyje skirtumas).

GRĄŽINIMO POLITIKA

1. Mes mielai grąžinsime jūsų pinigus arba biržos prekes, jei akivaizdžių prieštaravimų pasirodė. Prekės turi būti

grįžo į savo pradinę būklę per 7 dienas nuo gavimo.

2. Mes pakeis elementai, kurie yra blogai daiktų 30 dienų nuo tos dienos, kai jūs gaunate juos. Straipsniai

kurios fizinės prievartos nėra taikoma garantija.

3. Mokėjimas bus grąžinti pateikus daiktų atgal į mūsų parduotuvėje.

4. Pirkėjas prisiima atsakomybę mokėti už grąžinti krovinių.

5. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai negrąžinami, bet kuriuo atveju.

ATSILIEPIMAI

Mes vertiname mūsų klientų pasitenkinimas & pasitikėjimą . Siekiant geriau paslaugos jums , prašome susisiekti su mumis, jei ten

yra kokių nors problemų ar klausimų dėl jūsų užsakymą. Mes, kad mūsų kas siūlo išspręsti bet kurias problemas

ir, kad esate patenkintas.Jūsų pasitikėjimas yra labiausiai vertinga mums! Pardavėjas Žada

Mes darome viską, kad tarnauti mūsų, kiekvieno, kliento, geriausias, kad mes galime.

Mes grąžinsime jums už prekes grąžinti per 7 dienas nuo jums gauti juos visus kokybės problemas. Visa grąžinamoji išmoka bus suteikta, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės. Daiktai, kurių neturi jokių kokybės problema, pirkėjas turi būti papildomas siuntimo išlaidų grąžinimo daiktų atgal.Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinami.Pirkėjai yra atsakingi už grąžinti laivyba tinkamą pakuotę.Gavęs elementus mes grąžinsime jums nedelsiant.

• Kūdikio Amžius: 0-3 mėnesių,4-6 mėnesius
  • Modelio Numeris: Custom
  • Departamentas Pavadinimas: Kūdikių
  • Modelio Tipas: Gėlių
  • Prekės Pavadinimas: PUMBAA KIAULIŲ
  • Dydis: 0 to 1month, 3 to 4month
  • Medžiaga: Medvilnės
  • Juostos Tipas: reguliuojamas
  • Lytis: Unisex

Seersucker Medvilnės Juostelė Kūdikių Berniukų Kepurės su Buriavimo Spausdinti Mados Berniukų Beisbolo Kepurės Vaikams, Saulės, Skrybėlę Vaikų Beisbolo Kepuraitės baby sun skrybėlės,baby girl saulės, skrybėlę,mergina saulės, skrybėlės,vaikiški saulės, kepurės, kūdikių medvilnės skrybėlės,vaikiški vasaros skrybėlės,vaikiški sunmmer saulės, kepurės,vasarinės kepurės,vaikams, saulės, skrybėlės,vaikams, saulės, skrybėlės,vaikų vasaros skrybėlės,vaikams, saulės, kepurės,vasarinės
Naują pavasario ir rudens vaikas skrybėlę sunbonnet vyrų, moterų, vaikų kibirą skrybėlės princesė baby medvilnės dangtelis prekės informacija Bžūp apimtis 46-52cm paprastai tinka 1-4 metų amžiaus vaikai, ypač faktinis vadovas kūdikis turi dominuoti dydis informacija pastaba : ši informacija yra nuoroda tik . susisiekite su pardavėju, siekiant gauti išsamią informaciją .
1PC Mielas Triušis Dryžuotas Laimingas Lokys Jūros Inkaro Kūdikių Beisbolo kepuraitę Reguliuojama Apimtis 46-48cm Medžiaga: medvilnė, poliesteris; Hat perimetras: apie 46-48cm; Tinka amžius: apie 0-12months; Stilius: mielas, labai lengva sutapti su bet drabužiai; Paketas apima: 1PC hat; Daugiau jūsų užsakymą, geriausia nuolaida, jūs galite gauti, kaip brangiausia dalis dėl sandorio, laivybos mokestis. Visi