Derva ledų kūgis flatback cabochon telefono/papuošalai apdaila.

Žymos: cabochon flatback, cabochon dervos flatback, cabochon m, Pigūs cabochon flatback, Aukštos Kokybės cabochon dervos flatback, Kinija cabochon m Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 6cm x 6cm x 6cm (2.36in x 2.36in x 2.36in)

Medžiaga:derva

dydis: 10*24mm

keitimas:1mm=0.0394 colių 1inch=25.4 mm

Spalva:kaip paveikslėlyje

Prekės useage:plačiai naudojamas embellishment . plaukų lankas centre.scarpbooking.telefonas apdailos .visų rūšių "PASIDARYK pats"

Mokėjimo

1. Mes priimame alipay čia.

2. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio Deponavimo.

Pristatymas

1. Nemokamas pristatymas Kinija Paštu, Oro Paštu, pasiekti dauguma šalių per 20-55 darbo dienų. Priklauso nuo paskirties ir objektyvių veiksnių, kartais gali praeiti daugiau laiko.

2. Dauguma daiktų mes išsiųsime per 7 darbo dienas, po visą mokėjimas patvirtino, (prašome suprasti, kartais kai prekės neturime sandėlyje, kurie bus užtrukti keletą dienų ilgiau).

3. Pirkėjas atsako už bet kokius draudimo problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, pirkėjas turėtų būti atsakinga už bet kokių mokesčių ir/arba darbo apmokestinti savo šalyje.

Grąžinimas ir Garantijos

1. Visos prekės yra tikrinamos prieš vežimą, todėl, jei esate nepatenkinti su pirkimu, galite pasikeisti elementus, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas nuo gavimo jūsų pirkti.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Vyrai defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižyti, sugadinti po naudojimo, ir t.t.

4. Dėl nekokybiškų daiktų, prašome pateikti mums aiškios nuotraukos.

1. Pirkėjo anksčiau kaip patvirtinimą, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų.

3. Jei nesate patenkinti prekes galite užsisakyti, prašome susisiekti su mumis prieš ginčus ar nepalikdamos jokių neigiamų atsiliepimų. Galime dirbti kartu, siekiant ją išspręsti. Dėkojame už jūsų supratimą!

AČIŪ UŽ JŪSŲ LAIKĄ! SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PARDUOTUVĖJE!

• Prekės Pavadinimas: leidžia pradėti
  • Stilius: Dirbtinis
  • Medžiaga: Derva
  • Temos: Meilė