• Papuošalai |

20 vnt George 40 mm Saint George nužudo drakonas arklių Elizabeth II 2013 auksą, padengtą Anglija suvenyrų ženklelis monetos

Žymos: drakonas drakonas, dragon aukso, dragon 2, Pigūs drakonas drakonas, Aukštos Kokybės dragon aukso, Kinijos drakonas 2 Tiekėjai.

• Įrenginio Tipas: daug (20 vienetų/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)

Sanit George žudo drakonas ant arklio nugaros kardas auksą, sidabrą, suvenyrų monetos. sidabro padengtą taip pat prieinama

Ypatybė:

1. Laikytis wiht EUro-bandymo reikalavimai.

2.Patikimos kokybės ir atlygį paslaugos.

3.individualų Ženklą.

Pristatymas:

1.Mes išsiūsime jūsų prekes pagal adresą, kurį pažymėtas Smokykla.lt, todėl prašome įsitikinkite, kad jums Smokykla.lt Pridėti. yra corrcet! prašome leiskite man konw jeigu norite prekes pristatyti į kitus Įtraukti,

2. Prekės bus shiped plonas 3~15 darbo dienų po to, kai jūsų mokėjimas patvirtino, sąlyginio Deponavimo.

3. Susisiekite su mumis ir patvirtinti jūsų pageidaujamas vežimo būdas befor užsakymą, Oro Paštu, ji paprastai trunka 7-30 dienų nuo atvykimo,ir nuo 3 iki 15 dienų iki Express". tai gali būti užtrukti daugiau ilgiau nekontroliuojamų priežasčių, pavyzdžiui, blogi orai, prašome kantriai laukti arba susisiekite su mumis deatails.

Grąžinimo Politika

Tik detektyvas produktas bus pasiūlyta keistis. detektyvas produktų turi būti grąžinta whtin 35 dienų nuo tos dienos galite pateikti užsakymą. ir pirkėjas bus resibonsible visiems laivybos mokesčius.

Pašarų Atgal

Jei esate patenkinti mūsų prekėmis jūsų užsakyta ir mūsų paslaugos, prašome palikti 5 žvaigždžių ir teigiamų atsiliepimų, jei nesate patenkintas,prašome susisiekti su mumis prieš jums palikti nagative atsiliepimų. Mes galime išspręsti bet kokį ginčą kartu.

Linkiu jums turėti gražią pirkimo patirtį mūsų parduotuvėje.

• Charactor: Saint George, Dragon knight sword
  • Regioninės Funkcija: Europa
  • monetos: metalo monetos dovana
  • Temos: Anglijos istoriją, Saint George, Drakonas
  • Medžiaga: paauksuoti (sidabro padengtą taip pat yra)
  • vienetas: 20 vnt./daug
  • regionas: Anglija, Canad, JAV. Rusija, Naujoji Zelandija
  • Naudojimas: namų apdaila, biuro menas dovana
  • Proga: dovana verslo, namuose,šalis, Kalėdų,Naujųjų metų, Valentino dienos dovanos,gimtadienio
  • Stilius: Afrikoje, Rusijoje, JAV. Europoje, Azijoje, Newzealand
  • Prekės Pavadinimas: SLMTTG
  • Pakuotė: Kiekviena moneta supakuotas plastiko atveju ir opp atskiras krepšys

Nenaburgard
2017-12-10

10vnt išmintis visų akių matyti masonai mūro prisegti ženkliukai metalo amatų emblemos sagės ir smeigtukai, masinu atlapas pin sankabos PASTABOS: Tai yra gamybos užsakymą, mes neturime jų atsargos. Taigi pls maloniai pratęstas dar 10 darbo dienų, kai u užsakymą. labai ačiū! MES TAIP PAT PRIIMAME VISŲ RŪŠIŲ INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ ATVARTAS SMEIGTUKAI ŽENKLIUKAI, RANKOGALIŲ SEGTUKAI, KAKLARAIŠTIS BARAS, KAROLIAI, KEYRINGS, MONETAS IR KT AMATŲ IR DOVANOS.
DEUTSCHES REICH - REICHSBANK 1872 Geležies Kryžiaus Erelis BAIGĖ SU 24K AUKSO MONETŲ Kolekcija 1872 REICHSBANK vokietijos Geležies Kryžiaus Erelis Baigtas 999 24k Pažadame ! Visos mūsų daiktų paveikslėliai paimti iš realių pavyzdžių,aiški,tiksli,todėl galite būti tikri, apsipirkti. Skirtingai nuo kitų tiekėjų, naudojimasis internetu nuotraukų.Mes tik siūlome AAAAA kokybiškas prekes, konkurencingas