• centras |

Karšto Pardavimo Čiužinys!! Elektros Šildymo Jade Massager Čiužinys 2016 Geriausia Pardavimo Turmalinas/Jade Čiužinį Pardavimui&Nemokamas Pristatymas

Žymos: čiužinio ilgis, čiužinys jav, čiužinys naudojamas, Pigūs čiužinį ilgis, Aukštos Kokybės čiužinys jav, Kinija čiužinys naudojamas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 136cm x 63cm x 16cm (53.54in x 24.80in x 6.30in)

Karšto Pardavimo Panašūs Straipsniai!!

Funkcija: 1, Pasak teorijos Kinų tradicinės sveikatos priežiūros,su turmalino ir germanio akmens kompozicinių medžiagų pagamintas į iškilas; 2, Gali skatinti kraujo apyvartą; 3, gerina atmintį; 4, Stiprinti funkcija organus, padidina metabolizmą; 5, Pašalinti įtampą, atsipalaiduoti jūsų kūno ir proto; 6, Padėti skatinti miego. 7, Nešiojamų ir patvarus.

Jade Įvadas Jade yra daug mikroelementų. Ji gali išleisti sveikas tolimųjų infraraudonųjų spindulių", "shield" statiniai ir elektromagnetinių bangų radialization.Jade taip pat gamina neigiamus jonus, kurie skatina ląstelių metabolizmą.

Jade žmonių pagal specialios medicininės priežiūros ir žemos temperatūros vertės, fizinės savybės, Kinų medicina, ir ragino iki pirmojo pėdos aušintuvas temperaturetheory, sukurta sveikatos jade pagalvę.

Šimtmečius, Kinijos žmonių pasinaudojo jade, kaip pagalvę. Kuo jade pagalvės buvo iškirpti blokų jade su įdubimas galvos. Dabar jūs galite mėgautis sveikatos ir grožio naudą miega ant jade su patogumus jade pagalvę padengti.

Spcifications:

Spalva : Kaip paveikslėlyje parodyta Gaminio dydis: 1.2X1.9M Medžiaga : Aukštos kokybės PU+ Jade Akmuo/Turmalinas/Germanite Masažo zonos : viso Kūno N.W./G. W. už vienetą : 17kgs Produkto parodyta: Medžiagų nuoroda: Produktų Palyginimas: Pakuotės Parodyta: Tinka, kurie naudojimas: Energijos Akmuo:

Kaip naudoti Jade Akmuo Masažas:

1.Temperatūros reguliatorius ir šildymą kūno ocnnecting lizdą.

1)Temperatūros kontrolė lizdas ir kištukas onnection yra vieta, šildymo įstaiga yra sandariai įdėta.

2)Prijungtas temperatūros ontroller ir šildymo kūną po to, kai įdėta maitinimo šaltinio.

2.Temperatūros valdymo kištuką įkišti į elektros lizdą.

3.Atidaryti termostatas swith, nustatyti th reikiamos temperatūros, dėl germainum akmenų terapija.

4. Po naudojimo,išjunkite temperatūros kontrolės swith, ir tada traukite už kištuko.

PASTABA: Pristatymas:

1. Mes laivas Smokykla.lt spręsti TIK. Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas Smokykla.lt yra suderinta su jumis r shippng adresą būti priekinės mokate.

2. Siekiant pristatyti savo paketą greitai ir tiksliai, prašome mums paliko telefono numerį, kai jūs mokate, vertinama!

3. Mes siekiame, kad mūsų viską, kad suteikti jums labiausiai patikimu būdu, laivybos paslaugas. Bet kartais tarptautinio pristatymo yra labai priklausė nuo teikiančios Įmonės ir vietos muitinės ir (arba) muitai. Jei nenorite gauti jūsų prekė laiku, prašau susisiekite su mumis iš karto dėl papildomos pagalbos. Dėkojame už jūsų supratimą.

4. Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. Prašome patikrinti, su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti.

5. Prašome pasirinkti pristatymo būdą, kuris labiausiai tinka jums, mes pristatymo ją taip, kaip jums pasirinkti. Jei paketas negali būti deliveried dėl pirkėjo priežasties (įskaitant atsisako pasirašyti), pirkėjas turi sau leisti visų papildomų išlaidų!

Atsiliepimai:

1. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad jūs esate laimingas klientas ir malonią su mumis.

2. Jei esate patenkintas pirkti ir mūsų visų paslaugų, jūsų komentaras yra labai svarbus mūsų verslo sėkmę. Skirkite keletą minučių palikti mums teigiamų atsiliepimų, kurių bendras Išsamias Pardavimo Reitingų 5.

3. Jei esate nepatenkinti su jūsų pirkti jokiu būdu, Prašome suteikti mums galimybę resol

ve jokių problemų. Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali turėti, ir bus stengiamės, kad išspręstumėte problemas.

Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu palikti pranešimą dėl Smokykla.lt arba rašykite mums. Mes atsakymo per 24 valandas.Kokių nors klausimų ar problemų, prašome leiskite man žinoti!

Tikimės, kad jums yra puikus apsipirkimas mūsų parduotuvėje. Ačiū !

• Pavadinimas:
  • Prekės Pavadinimas: SugarBae
  • Medžiagos: PU-oda
  • Elemento Tipas: Masažas & Poilsiui
  • Standartinė Įtampa: 220v
  • Medžiaga: Jade Akmuo/Turmalinas/Germanite &PU odos
  • spalva: kaip parodyta paveikslėlyje
  • Prašymas: Įstaiga
  • Modelio Numeris: MM-58
  • Dydis: 1.2X1.9M
  • Svoris: 17KG

2018 šilčiausias! Detox foot spa masažas Mašina snukio vonios valiklį Jonų Valikliu Pėdų Spa priežiūros Detox Mašina 2015 šilčiausias! Detox foot spa masažas Mašina snukio vonios valiklį Jonų Valikliu Pėdų Spa priežiūros Detox Mašina Tinka, kam naudoti: 1, Biuro štabų 2, Pusiau vyresnio amžiaus žmonės 3, Vadovas, darbuotojas 4. Vairavimas ilgą laiką Laivybos ir muitinės mokesčių Mes