XQ bižuterijos karoliai dvigubai emalio jūros žvaigždžių, krabų mielas dovanų didmeninės

Žymos: krabų papuošalai, bižuterijos, dovana, dovanos, Pigūs krabų papuošalai, Aukštos Kokybės bižuterijos, Kinija dovana, dovanos Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 10cm x 10cm (9.84in x 3.94in x 3.94in)

laivybos politika

- Labiausiai užsakymai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas po išvalytas mokėjimą oro paštu su sekimo numeriu.

- MUMS, pirkėjams - dauguma laiko, jums bus gauti jūsų užsakymą per 7-15 darbo dienų po to, kai mes perkelti paketą į Kiniją Paštu. Ji bus pristatomos per USPS, kai jis atvyksta į JAV. Mes negalime garantuoti, kad pristatymo laikotarpis jeigu post office yra bet kokių netikėtų vėluoti dėl atostogų, oras, ar kitos sąlygos.

- Ne MŪSŲ pirkėjai - Daugiausia kartų jums bus gauti jūsų užsakymą per 15-30 darbo dienų po to, kai mes perkelti paketą į Kiniją Paštu. Mes negalime garantuoti, kad pristatymo laikotarpis jeigu post office yra bet kokių netikėtų vėluoti dėl atostogų, oras, muitinės ar kitos sąlygos. Kai kurios šalys, kaip Rusija , Brazilija , ar kai kurios Europos šalys gali užtrukti iki 30-50 darbo dienų, arba ilgesnį pristatymo.

Mes esame įsipareigoję suteikti jums Geriausią Klientų Aptarnavimo ir Kokybiškų Produktų. Perkant mūsų gaminį, Pirkėjas sutinka, kad susisiekti su mumis neigiama patirtis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, suteikti mums galimybę išspręsti šią problemą. Prašome palikite mums keturi "5 Star" Teigiamų Atsiliepimų, jei esate patenkinti savo elementą, kai gavo. Mes mielai jums padaryti tą patį už jus.

• Modelio Numeris: BJN-2
  • Formos\modelis: Skeletas
  • Metalų Tipas: Kita
  • Lytis: Moteris
  • Suderinamumas: Kita
  • Prekės Pavadinimas: XQ
  • Medžiaga: Pusbrangis Akmuo
  • Pakabučiai Tipas: Skaidrės
  • Stilius: Klasikinis
  • Elemento Tipas: Pakabučiai
  • Bauda ar Mados: Mados

Manily 28
2017-10-25
very beautiful tal Which IMAGES las
Tracem102
2018-04-11
very beautiful recommend pendant.
Pipernight
2018-02-09
I love them so much. So adorable!

PARDAVIMO Nemokamas Pristatymas 30sets/daug 20*15 mm stiklo globe & crown bazinis rinkinys stiklo pasaulyje nustatyti, stiklo buteliukas pakabukas stiklo danga Aprašymas 50set / daug 25*15 mm anga su dangčiu Ne, įskaitant viduje užpildų be karoliai Reikia padaryti savo paties klijais įklijuoti Apima : galss goble.pagrindą, o ne būti žaislas stiklo paroda Pls Pastaba: 1. Stiklas yra fra gile , Prašome ca reful dėvėti , atkreipkite
Didžiulis Riteris Karalius Liūtas Pakabukas 316L Nerūdijančio Plieno Mens Dviratininkas Rokeris Punk Stiliaus 6T006 Plieno Karoliai 24 colių Prekės Aprašymas 316L Nerūdijančio plieno niekada dėmių , ardo , rūdžių , oksiduojasi, arba pasirodyti juodas !! Nereikia priežiūra ! Kietas pateikti kietas vyras !! 316L Nerūdijančio Plieno Pakabukas : Spalva : Sidabrinė Medžiaga : Aukščiausios Kokybės Kieto 316L
Drop Laivyba Originali Rožinė Žvaigždė Apšvietimas Natūralus Kvarco Kristalas Vandens Lašas Rutuliukų Karoliai Pakabukas 30x16x9mm Drop Laivyba Originali Rožinė Žvaigždė Apšvietimas Natūralus Rožių Kvarco Kristalo Vandens Lašas Granulių 30x16x9mm Pakabučiai Moterims ,Karoliai, Pakabukas,Karoliai Pakabukas Karoliukai, Realios Nuotraukos: Prekės Išsamiai RQP10204: Pls maloniai leisti, kad ten yra apie 0,5 mm priemonę klaidą