(Min Order1 ) 8mm Mados Natūralaus Akmens Gaisro Geltona Dryžuota Onikso karoliukai, Apvalūs Priedų Dalys Kryptis 15inch Papuošalai priėmimo dizainas

Žymos: onikso karoliukai, dizaineris karoliukai, mados karoliukai, Pigūs onikso karoliukai, Aukštos Kokybės dizaineris karoliukai, Kinijos mados granulių Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 2cm (7.87in x 5.91in x 0.79in)

PRODUKTAI: Mano parduotuvėje buvo parduodami produktai iš esmės yra režimu fotografija!( Nuotraukos darytos pagal žiburiai,gal šiek tiek skiriasi nuo Produktų, nes šviesas, ir ekranas). jei turite kokių nors problemų su produktais,prašome susisiekti su mumis,aš atsakysime į visus klausimas dėl savęs.ačiū už jūsų dėmesį! Pristatymas: Mieli Draugai,aš pažadu: visi daiktai bus atsiųsti 3days, kai jūs perkate jį ,Kinija paštu paketinių nemokamai,ir jei jums reikia bet kokios kitos express,prašome pranešti mums laiku.bet gal jus mokate Kitų Transporto Išlaidos,ačiū! Tranzito laikas 15-30days,ir jei jūs negalite gauti savo daiktus, šiuo metu ,prašome susisiekti su mumis laiku. Grąžinimo Politika: Jūs galite prašyti grąžinamosios išmokos arba mainus, jei mes 1-Negerai prekės išsiųstas jums; 2-prekė turi kokybės problemų; 3-prekė yra pažeista tranzitu, ir t.t; --Mes ne bus grąžinti laivą išlaidas. Mes išnagrinėjome kokybės kiekvieno produkto. Bet tai nereikia atmesti blogas pakelio transportion. Grąžina yra leidžiama, ir ji turi būti inicijuota pirkėjas per 15 dienų nuo pristatymo dienos. Visa grąžinamoji išmoka bus suteikta, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės. Kaip grąžinti nepatinka daiktai geros būklės, pirkėjas turi sumokėti papildomą laivybos mokesčiai, kurie mokami.. Klientų Pasitenkinimą: Mieli draugai,nesidrovėkite ir susisiekite su mumis su mano prasta anglų kalba,aš pabandyti mano geriausia paslaugos jums! ir linkiu jums smagiai praleisti laiką kiekvieną dieną.

• Išorinis Skersmuo: 8mm
  • Prekės Forma: Apvalios Formos
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Prekės Skersmuo: 8mm