• centras |

Janus Ja390 Suaugusiųjų Vaikų Profesionalaus Futbolo Vartininkas Pirštų Apsauga Pirštinės Futbolo Vartininko Pirštinės 5 Spalvų

Žymos: futbolo vartininko pirštinės, vartininkas futbolo pirštinės, vartininko pirštinės profesinės, Pigūs futbolo vartininko pirštinės, Aukštos Kokybės vartininkas futbolo pirštinės, Kinija vartininko pirštines profesinės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Pora

Medžiaga :Lateksas + EVA

1. Palmių sutirštės latekso veiksmingai užkirstas kelias slidus,geras oro pralaidumas. Reljefinis dizainas paviršiaus,daugiau trimatis prasme,madingas ir gražus. Pratęstas riešo dirželis,platesnis taikymas,siekiant apsaugoti riešą,venkite stiprių sausgyslių patempimas. Pirštai su PE skardos,užkirsti kelią piršto sumušimas didelės spartos futbolo Kamuolys mojuoti.

2. Šios pirštinės yra Itin Minkšta latekso pagrindo ir jos " reljefinis dizainas daro pirštinės lankstesnės ne daug ribines vertes.Ithelps pirštų būti iš anksto splayed(plitimą, todėl valdytojas turi geresnę ranką poziciją kamuolys.

3. Labai šviežio Oro Tinklelio medžiagos makesthis pirštinės patogiau

• Modelio Numeris: ja390
  • Dydis: 6, 7, 8, 9, 10
  • Tipas Pirštinės: Su Pirštų Apsauga Pirštinės