2017 m. "Oskaro" Vieną Mygtuką Vyras kostiumai Juodas Jaunikis Tuxedos Groomsmen vyriški Vestuvių Prom Kostiumai Pritaikyti vyrų Kostiumas, Švarkas (Striukė+Kelnės)

Žymos: pritaikyta vyrų kostiumai, mens kostiumai juodas, kostiumas juodas, Pigūs pritaikyta vyrų kostiumai, Aukštos Kokybės mens kostiumai juodas, Kinija tiktų juoda Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

ternos: royal blue mens kostiumas

lino kostiumai vyrams: vyrai china striukė

berniukai prom kostiumai: mens etape dėvėti

Sveiki atvykę į mano parduotuvę

Mes gamyklos tiekėjas ir 24 valandų internete .Jūs galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu , norinčių jums malonu apsipirkti .

Mes galime padaryti standartinio dydžio kostiumai ir pasirinktinis dydis tinka, jei norite, standartinio dydžio kostiumai ,galite pasirinkti stilių, jums norėjo, ir priimti jūsų užsakymą .jei norite custom size kostiumai .turime makesure matavimus ir spalvų ,galite išmatuoti savo kūną pagal šią nuotrauką.tada jūs galite rašyti juos į pastabą, kad arba jūs galite spustelėti Pranešimą Pardavėjas siunčia visus matavimus, ir spalva man, kai jums padaryti jūsų užsakymą .

Standartas Tinka dydis

(prašome pasirinkti tinkamą dydį pagal savo atveju,tai yra labai svarbu mums, kad tinka jums.)

Pastaba: Gerbiamieji,jei pastebėsite, kad pirmiau standartas tinka dydis netelpa jums labai, jums tik priemonė savo kūną pagal šiuos Matavimo Vadovas,ir tada parodyti mums, kūno dydis. Galime pagal užsakymą tinka jums, taip pat.Ir kaina yra vienodi!

Dydžio Vienetas: centimetrų arba colių

1. iškirptė= ? 2.pečių= ? 3.rankovės= ? 4.armhole= ?

5. riešo= ? 6.krūtinės= ? 7.pilvo= ? 8.juosmens= ?

9.hip -= ? 10.striukės ilgis= ? 11.kelnės ilgis= ?

12.šlaunies= ? 13.aukštis = ? 14. masė= ?

Prooduction Rodyti

Standartas Tinka Spalvų Paletę

Grąžinti

Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

Gaminius su trūkumais, derinimo bus pasiūlyta keistis. Pirkėjai gali grąžinti daiktus originalioje pakuotėje per 5 dienas po gavimo, jei esate ne laimingas su ja. Mes kompensuosime jums arba siųsti pakeitimas jums per 3 darbo dienas nuo daiktų, gavo.

Originalus Laivybos ir tvarkymo mokesčiai nėra grąžinami. Pirkėjai yra atsakinga už laivybos ir įrodymas pristatymo, visi grįžta.

Atlikus patikrinimą jokių gedimų grįžo daiktai, mes atsiųsime jums pakaitalas.

Jei yra kai kurių problemų su spalva ,dydis ,kokybė ,prašome susisiekti su mumis prieš, jūs suteikiate mums neutralią/neigiamą grįžtamąjį ryšį . mes labai norėtume suteikti jums patenkinti sprendimas. jei jums patinka tai ,nuoširdžiai tikėtis penkių žvaigždučių atsiliepimus ,mes bus dirbti sunkiau suteikti jums patenkinti tarnyba .

Ačiū ir Laimingas pirkinių!

• Dydis: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
  • Uždaryti Tipas: Viena Breasted
  • tuxedos vyrams: kostiumas homme mariage
  • Tinka Tipas: Liesas
  • Ziajać Uždarymo Tipas: Užtrauktukas Skristi
  • Kostiumas: vyrų kostiumas
  • ternos masculino para casamento: Kostiumai.
  • terno masculino: vestuvių kostiumai vyrams
  • kostiumas vyrams: vėliau kailis ziajać dizaino
  • Prekės Pavadinimas: Fnoexw
  • Elemento Tipas: Kostiumai.
  • smokingas: mens kostiumai
  • Pavadinimas: TPSAADE
  • Modelio Numeris: vyrų kostiumas
  • Medžiaga: Linas,Akrilas,Lycra,Spandex,Nailonas,Medvilnė,Poliesteris