2017 Naujas Rudos spalvos Tvido vestuvių Vyrų Kostiumas Slim Fit 2 Gabalas Žiemos Smokingas Užsakymą Švarkas Jaunikis mens Kostiumai Terno Masculino Striukė+Ziajać

Žymos: vyrų kostiumas slim fit, kostiumas slim fit, vestuvių vyrai, Pigūs vyrų kostiumas slim fit, Aukštos Kokybės kostiumas slim fit, Kinijos vestuvių vyrų Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 20cm (9.84in x 7.87in x 7.87in)

Sveiki Atvykę Į Mūsų Parduotuvę

Tik, kad labiausiai profesionalus produktas jums

Standartinio dydžio, remiantis mūsų dydžio lentelę, jeigu jūs norite padaryti užsakymą paslauga,žemiau yra tik vadovas.

Puikiai prie kūno kostiumas prasideda puikus matavimai. Prieš užsakydami made-to-measure kostiumas iš mūsų, mes primygtinai rekomenduojame ieškant profesinė vietos siuvėjo, kurie gali padėti jums įvertinti tiksliai. Čia parodysime, kuris matavimai būtini ir kaip tinkamai juos. Įspėjimas: matavimo save namuose yra sunkiau, nei jūs manote! Norėdami gauti geriausius rezultatus, visada turi savo matavimus, profesinės vietos siuvėja.

Suknelė neapima jokių priedų, pavyzdžiui, vestuvių šydas, pirštinės ir kt. originalo nuotrauką. Siūlymas yra už vieną suknelę tik. Kadangi kompiuterių ekranai turi chromatinę aberaciją, ypač tarp CRT ekranas ir LCD ekrane, Mes negali garantuoti, kad spalvos suknelė bus lygiai tas pats, kaip nuotraukas mačiau. Siekiant, kad suknelė tinka jums, prašome pateikti mums jūsų tiksliai dydžio ir tikslios spalvos reikalavimas, kai užsakymą.

1). Prašome sąraše jūsų specialius pageidavimus (spalva, paketus, vertės deklaracija ir pan.) į PASTABĄ, kai jūs atlikti mokėjimą. Apdorojimo laikas tam tikra tvarka priklauso nuo produkto tipo ir išteklių būklę. Daugiausia, apdorojimo laikas gali būti nuo 3 iki 15 darbo dienų, gavus apmokėjimą. 2). Visus daiktus galite užsisakyti turi būti vežamos tik po jūsų apmokėjimo gavimo Trečiasis asmuo (Bankas ) Mes laivas elementą klientams per Chinapostair, EMS, UPS, DHL, " Fedex arba Oro Pašto, pagal realią situaciją . 3). Jums bus pranešta elektroniniu paštu su sekimo numerį, kai jūsų paketas bus išvežti. Pristatymo laikas turi pagrįsti skirtingų šalių ir regionų visame pasaulyje. 4). Kaip ir dėl pristatymo vietas (jūsų adresas), kur tik DHL ar UPS yra galima, jei jis yra vadinamas nuotolinio srityje, DHL ar UPS, papildomą mokestį moka pirkėjas. 5). Mes negali būti atsakinga už bet kokią laivybos įvykių, vėlavimų ar kitų klausimų dėl nuo laivybos vežėjų arba force majeure priežasčių. 6). Paketas praleisti kelyje į tikslą, mes stengiamės susisiekti su express įmonę ir atnaujinkite naujausią informaciją. Tačiau, gali būti šiek tiek uždelstas atsakymas dėl laiko skirtumo. Mes suprantame, kad sunku įsigyti vestuvinę suknelę Internetu, ir mes tikrai noriu, kad būtum laimingas su jūsų pirkti. Prašome susisiekti su mumis pirma, kai yra problemų su daiktų gavote. Prašome susisiekti su mumis pirma, prieš siunčiant daiktų atgal mums, ir mes nepriimame grįžta be susisiekite su mumis. Mes tiesiog priimti grąžos standartinis dydis vestuvių chalatai puikus, nauja būklės (jokių dūmų, kvapų, jokio makiažo dėmių, jokių pakitimų). Suknelė(es) turi būti siunčiamas atgal per 3 dienas nuo gavimo dienos. Biržų, klientai apmoka visas siuntimo išlaidas. Dėl grąžos, 30 % išteklių atkūrimui mokestis bus imamas visas ataskaitas. 1) Mes garantuojame, kad prekės buvo taikomi griežti kokybės patikrinimus, siekiant užtikrinti, kad prekės gausite geros kokybės.Visos prekės yra profesionaliai supakuoti su labai rūpestingai, siekiant užtikrinti saugų pristatymą. 2) Jei yra produkto kokybė, arba jų dalys, neišsami taip ilgai, kaip jūs galite pateikti atitinkamus aiškinamasis medžiagų, mes suteikti jums su grąžinimo paslaugą. 3) Reaguojant kiekvieną problemą, kad jūs patenkinti per trumpą laiką ASAP ir padaryti viską, ką gali pasiekti, kad išspręsti jas ,darome viską, kad tegul kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų daiktų ir paslaugų. 4) Būti visiškai sąžiningas su viską, ką nori žinoti, nr. yra tarp pardavėjo ir kliento. 1) Mes labai tikimės, kad jums yra malonu su jūsų pirkti iš jav. 2) Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę. 3) Prašome don\\'t, nedvejodami kreipkitės į mus jeigu turite klausimų arba problemų, prieš ar po jūsų pirkimo. Mes esame įsipareigoję savo 100% pasitenkinimo. Jei jūsų netenkina, prašome leiskite mums žinoti, mes stengiamės išspręsti šią problemą už jus. 4) Mūsų darbas yra padaryti jūsų pirkimo būti nerimauti nemokamai patirtis. Ačiū! Tikimės, Kad Jums Patiks Jūsų Pirkinių!!!

• Modelio Numeris: vyrų kostiumas
  • Stilius: Oficialus
  • Prekės Pavadinimas: MinanSer
  • Medžiaga: Akrilas,Lycra,Poliesteris,Nailonas,Medvilnė,Vilna
  • Tinka Tipas: Liesas
  • Elemento Tipas: Kostiumai.
  • Priekiniai Stilius: Butas
  • kostiumas vyrams: Kostiumas
  • Terno: kostiumas homme
  • Lytis: Vyrai