• Pagrindinis |
  • Ryšių Įranga |
  • Aukštos Kokybės Metalas Atveju Optinio Pluošto Cleaver FC-6S Pluošto Cleaver su Šiukšlių Dėžutę

Aukštos Kokybės Metalas Atveju Optinio Pluošto Cleaver FC-6S Pluošto Cleaver su Šiukšlių Dėžutę

  • (2 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: fc-6s pluošto cleaver, pluošto cleaver fc-6s, pluošto cleaver, Pigūs fc-6s pluošto cleaver, Aukštos Kokybės pluošto cleaver fc-6s, Kinija pluošto cleaver Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.45kg (0.99lb.)
€17.62 €16.74

savybės: • Teikia apie 36,000 skyla • Kompaktiškas ir lengvas • Didelis Tikslumas Kirviai • 250um Danga arba 900um Pluošto Buferis • Single-mode arba Multimode Naudojimas • 12 Pozicija Rotaciniu ir Atkuriamas Valytuvai Produkto Savybės: METALINIS KORPUSAS medžiaga pjovimo kampas: 0.5 pjovimo ilgis: 0,9 mm pluošto 10-16 mm; 0,25 mm pluošto 9-16 mm skersmens pluošto rinkinį: 125µm OT striukė: 0.25 & 0,9 mm dydis: 63 W × 76D × 63 H (mm) PAKUOTĖS ĮTRAUKTA 1 VNT. METALO FC-6S CLIVER PLUOŠTO 1 VNT. kraiko dėžutė 1 VNT. už lengvuosius kabelių galai 2 vnt. hex raktas


  • Modelio Numeris: FC-6S langelį
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Jungties tipas: Hibridas
  • Elemento Ilgio: 20m

Atsiliepimai

Romariosoares Silva
2018-01-04
5/5
order satisfied. not check than, weekend. description all-match. shipping fast.
Gonzalito Xd A V
2018-01-11
5/5
fast well packed super happy

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

2 metrų Molex SFF-8088, kad SFF-8088 Mini originalus Tyco SAS išorės kabelis 2M Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.
€30.02
WTD RTXM192-400 2.488 G 2488M-2km-1310nm-SM-ESFP Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos arba bet kokia techninė parama, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas.
€13.08
Didmeninė 1X12 Vienos rūšies Dviguba Langą FBT Sankabos 3.0 mm jungtis SC/APC 2pieces Lydyto Biconical Siaurėjantys (FBT) yra naudojamas skaidant arba jungiant optiniai signalai. Siunta ar sankaba santykis yra reguliuojamas ir gali būti keičiamos nuo klientų prašymu, taip pat sumą padalijus uostų. Į FBT jungtis palaiko dicrete bangos lango. Savybės: • Įrodyta, FBT gamybos metodus • Plačiajuosčio
€65.12 €61.87