100cm 120cm Milžinas, Didelis, Mielas Pliušinis Įdaryti Meškiukas Minkštas MEILĖS Žaislas

Žymos: įdaryti meškiukas, meškiukas, meilės žaislas, Pigūs įdaryti meškiukas, Aukštos Kokybės meškiukas, Kinija meilės žaislas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 20cm x 5cm (3.94in x 7.87in x 1.97in)

Medžiaga: 100%PP Medvilnės

Dydis : 120cm 100cmDifferen stilius

pls pasirinkite, ką norite dydis dėka reali spalva produktas, gali būti šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos parodė, dėl šūvio kampą ir apšvietimą. Matavimo produktas yra iš viršaus į jo galvos apačioje kojų.

Normalu, ten yra apie 3 cm iki 5 cm klaida. Susisiekite su mumis, jei norite, bet iš jų

Pristatymas

Prekės užsakyta paprastai bus tiekiami iš Kinijos per 2 darbo dienas iki oro pašto paslaugų po to, kai mokėjimas buvo patvirtinta. Yra vienas dalykas, jūs turėtumėte būti atsargūs, kad jūs gausite prekę 20-40 darbo dienų be jokių takelių skaičius, ir jis yra nežinia kur esančiu arba naudojant oro pašto paslaugos. Pažadame visa grąžinamoji išmoka bus sumokėta, jei jūs vis dar negavote, tai po 35 dienų nuo tos dienos, kai jūs užsisakyti.

Politika

Ką Pirkėjas Turėtų Žinoti:

Grąžinamoji išmoka negali būti sutiko su šiomis sąlygomis

1 Kai kurias problemas, atsiradusias dėl pirkėjo neatsargus skaityti konkrečios prekės aprašymas, pvz., spalvos, dydžio.

2Damages sukėlė netinkamas naudojimas.

3 Grįžęs daiktų, be jokios priežasties.

4 Naudojami daiktai, kurie buvo negali padaryti antra pardavimas.

5 grąžinti pinigus reikalavo be prekių grąžinimo pirma.

B grąžinamoji išmoka gali būti skiriama, kai:

1 kokybę arba defektas paties produkto, pavyzdžiui, projektavimas, gamyba

2 produkto yra veiksmingas, tačiau pirkėjas nori grąžinti, tai ir sutinkate sau leisti grįžti krovinių. Tokiu atveju, pirkėjas turi susisiekti su mumis ir pridėti nuotrauką produkto pirmiausia parodyti geros būklės jis. Pirkėjas turėtų pack jį atidžiai ir pasakykite mums sekimo numerį, kai mes esame pasirengę grąžinti.

Mes labai rekomenduojame, kad jūs skaitote aprašymas punktas atidžiai prieš perkant, kad būtų išvengta problemų tiek mums, ir negrįžta, jis, nes brangus pristatymas. Jei turite, prašome susisiekti su mumis pirmąją vietą.

Labai ačiū už jūsų pirkinių iš mūsų parduotuvės. Tai mūsų garbė tarnauti jums. Jums buvo malonu pirkinių patirties, mes paliks jums teigiamų atsiliepimų . Ir mes tikime, kad bus taip pasisekė, jei mes jums teigiamas ir 5-žvaigždučių DSR taip pat.

Pls susisiekti su mumis laisvai, jei turite kokių nors problemų ir mums galimybes spręsti problemas.

• Savybės: Įdaryti & Pliušinis,Švelnus
  • Amžius: > 3 metų
  • Įdaru: PP Medvilnės
  • Modelio Numeris: 006
  • Gyvūnai: Mario
  • Elemento Tipas: Gyvūnai
  • Prekės Pavadinimas: Meoot
  • Įspėjimas: NE
  • Temos: TV & Filmo Veikėjas
  • Forma: Paveikslas Statula
  • Lytis: Unisex
  • Tipas: Pliušinis/Nano Lėlės
  • Medžiaga: Pliušas

1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislas 1pc 45cm Amerikos Milžinas Teddy Bear Paw Pliušas Pagalvės Įdaryti Minkštas Meškiukas Kojų Pagalvėlės, Valentino Dovana Mergaitėms vaiko Žaislo Būklė: 100% naujas ir aukštos kokybės Medžiaga: minkštas pliušas ir pp medvilnės Dydis: 45*45cm Pakuotėje: 1 vnt vienoje opp maišelį.
Aisaka Taiga ToraDora! Tiger X Dragon Taiga Tigras Pliušinis Lėlės Įdaryti žaislas 20cm Prašome patikrinti, dydis kiekvieną žaislą. Paprastai kalbant, jie nėra labai didelis. Taigi nereikia tikėtis, kad daugiau dydžių ir mums duoti neigiamų atsiliepimų. Mes siūlome nemokamas pristatymas į daugumą šalių visame pasaulyje Kinija Paštu, Oro Paštu ar Hongkong Post Oro Paštu arba Epacket. Mes pasirinkti
Fancytrader 75cm Mielas Pliušinis Minkštas Įdaryti Milžinišką Liūtas Karalius Žaislas, Graži Dovana Vaikams ir Draugams, Nemokamas Pristatymas FT50525 Pranešimas visiems klientams iš Jungtinė Karalystė, Ispanija, Portugalija ar kai kurių kitų šalių, kurios turi griežtą muitų: Muitinė gali imti muitą kaina, mes skelbiame prekių, kaip apie 40 jav DOLERIŲ arba 20 GBP, ir kaip Gimtadienio dovana ar pavyzdys, kaip išvengti arba sumažinti muitų išlaidų, o mes negali garantuoti,