• centras |

Ultragarso Purkštukai, Pramoniniai Drėkintuvas Rūko Mašina Dalys Ultragarso Rūkas Maker Fogger 10 Galvą Galia

Žymos: ultragarso dalys, rūkas montažinės dalys, ultragarsinis drėkintuvas dalys, Pigūs ultragarso dalys, Aukštos Kokybės rūko montažinės dalys, Kinija ultragarsinis drėkintuvas dalių Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 8cm x 8cm x 8cm (3.15in x 3.15in x 3.15in)

Naudojimo instrukcijos: 1. galia ruda linija inhaliatoriaus raudona linija, elektra mėlyna linija inhaliatoriaus juoda linija (Pastaba: nemerkite galios vandens, bus sugadinti galios) 2. inhaliatoriaus nėra tiesiogiai prijungtas prie AC220V, ir purkštukai, bus sugadinta 3. produktas yra įrengtas vandens lygio daviklis, ir darbinis vandens lygis yra aukštesnis nei vandens lygio jutiklį. 4. atomizing tablečių Produkto parametrai: Įtampa: DC48V ar AC36V (turi būti įrengta rektifikavimo valdybos konvertuoti DC) Galia: 250W Dydis: 255*90*30mm Apsauga: automatinis energijos iš vandens trūkumas ir vandens temperatūra per 50 laipsnių Celsijaus automatinė apsauga Elektros linija: Apie 1.4 m Dulkinimo suma: 5kg/h Klausimais, kuriems reikia dėmesio: 1.daugiau prisitaikyti prie dulkinimo vandens, ir tuo pačiu purkštukai veikia su grynu vandeniu arba vandentiekio vandeniu. 2. maitinimo šaltinis turi įvairias programas, užtikrinti, kad produktai gali būti naudojami paprastai, kai elektros energija yra labai pasikeitė. 3.įrengta galia poliškumo apsaugos liniją, kuri gali apsaugoti vartotoją nuo gaminio pažeidimų. 4. laikas, vėlavimo grandinė yra sukurtos siekiant išvengti žalos linijos, kai atidarymo aparatas yra per didelis. 5. linija vienu purkštuvo galvutės yra sukurta nepriklausomai, ir per srovės apsaugos grandinė yra priimtas. Tai padeda išvengti žalą elektros energijos tiekimas purkštuvų linija ir neturi įtakos normalių darbo ir kitų purkštuvus. 6.,dabartines visos mašinos yra mažiau veikiami įtampos ir temperatūros. Nes dabartinė kiekvieno antgalis yra elektroniniu būdu reguliuojamas automatiškai, dabartinis mažės didėjant temperatūrai. Jis neturi įtakos sumos, rūko. Jie padės išvengti užburtą galios vamzdžių šildymo ir padidinti srovės, kurios bus sugadinti inhaliatoriaus. 7. šis produktas priima nerūdijančio plieno korpuso su aukštą atsparumą korozijai bei aukštas mechaninis stiprumas, kurie gali būti rūgščių ir šarmų vandens kokybę. 8.purkštukai yra darbo. Nelieskite purkšti virš jūsų ranką. Ten bus dilgčiojimo pojūtis. Tai yra formuojant inhaliatoriaus darbo principas, ir ten bus kai vandens lašeliai inhaliatoriaus, visa tai yra normalu.

• Tipas: Drėkintuvas Dalys

DHL 1000pcs/daug 1inch 25.4 mm metalo kūdikio manekenas žindukas grandinės laikiklis įrašus suspender soother įrašus aligatorius įrašą crocodile clips Medžiaga: metalas su nikelio danga Dydis: 38*16mm su 25mm kilpą 1 colio juostelės Spalva: sidabrinė Paviršius: Blizgesys Įpakavimas: 100pcs/maišelis Mūsų Pažadas visada pasiūlyti puikias prekės ir paslaugos, jūsų parama yra labai importo į jav, pls susisiekti su mumis dėl bet kokios
Modernių technologijų 27 Lesyklos LED Surinkimo Mašina/LED Priėmimo Mašina, su Vizija, LED Gamybos Linijos SMT Pasiimti ir Vieta Mašinos TVM802A Video:https://www. youtube .com/channel/UCHg2VCSolCuFeYLKxXAp9PA Techniniai Paramater: Specifikacijos Versija TVM802A Taikoma PCB 20mm*20mm~400mm*360mm XY ašis juda diapazonas 425*550mm Z ašis juda diapazonas 15mm Stažuotės
€2 731.90