• centras |

Glixal GY6 125cc 150cc 11 ritės Magnetinį Generatoriaus Statorius Kinijos Motoroleris Mopedas ATV Go Kart Keturračiai 152QMI 157QMJ Variklio (4+2)

Žymos: generatoriaus statoriaus, 152QMI 157QMJ, statoriaus apvijos, Pigūs generatoriaus statoriaus, Aukštos Kokybės 152qmi 157qmj, Kinija statoriaus apvijos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 6cm (3.94in x 3.94in x 2.36in)

Dėmesio:

1. Prašome patvirtinkite, kad dalys bus tilptų į jūsų motoroleris/motociklas prieš pateikdami užsakymą.

2. Prašome siųsti mums savo nuotrauką iš savo motociklu ar variklis jei nežinote, ar dalys tiks, ar ne. 3. Kai kurie Modifikuotų Atsarginių Dalių reikia padaryti nedidelį pakeitimą dėl originalaus motociklo arba variklio. Prašome įsitikinkite, kad jūs galite įdiegti juos patys. Mes nepriimame blogų atsiliepimų dėl šios priežasties

Ačiū už jūsų paramą.

Glixal Racing Team

Triphase Visą Banga, A/C, Skersmuo: 87mm Plotis: 30mm Varžtu Atstumas tarp Skylių: 41mm Varžto angos Skersmuo: 6mm Ritės Vielos Ilgis: 20 cm Skaičiaus Ritės: 11 Plug Stilius: 4-pin, moterų ir 2 vienviečiai laidai šią informaciją galite rasti dalių daug modelių, tokių kaip: Peilis, Kinroad, Viesulas Hammerhead, Carter Talon, Dazon, Roketa, KOPA, Baja kart, Kasea, KPX, SUNL, Aimex, Alfa sporto, Avanti, Bam X, Baotian, Bashan, BMS, BMX, Boreem, Erelis, CF Moto, Kryžiaus Laureatė, Kietas Sportas, Diamo, E, T, Erelis, Fushin, Skristi, GMI, Hensim, Hi-paukštis, Baja, Ice Bear, Jackel, Jet Moto, JCL, Taotao, Taikos, JM Star, Jonway, Kazuma, Keeway, KMD, Kymco, Lance, Lifan, Linhai, Loncin, Longbo, Fuxin, Maxtrade, MDI, Meitien, Motofino, Motorino, NST, Panterra, Panther,Qlink Yiben, Raudona Serija, Redcat, Roketa, Schwinn, Seaseng, Strada", "SYM", Bakas, Terminator, Tomberlin, TNG, Jungtinės Varikliai, Vento, Verucci, Wildfire, X-Treme, Yamati, ZNEN, ir Zongshen ir kt.

12751 Dažnai Reikalingos Dalys Jan, Iki 2018 M.

• Produktų būklės: 100% naujas
  • variklio modelis : 157QMJ
  • Panaudota: Kinijos Motoroleris Mopedas
  • Išorės Bandymų, Sertifikavimo: ISO9001