• Namų Dekoras |

Šiaurės Modernios Geometrinės Abstraktus Modelis 3 Gabalus Tapyba, Dekoracija Gyvenimo Kambario Sienos Menas Drobė Nuotraukas Įrėminti Nr.

Žymos: dekoracija kambarį, 3 gabalas, apdailos vienetų, Pigūs papuošalai kambarį, Aukštos Kokybės 3 gabalas, Kinija apdailos gabalai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 10cm x 10cm (15.75in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

produkto rodyti

Mieli Mano Draugas, PRAŠOM, PERŽIŪRĖTI PRANEŠIMĄ PRIEŠ JUMS kainos PASIŪLYMO IR MOKĖTI

1.Produktas yra pagamintas KINIJOJE .

2.Neigiamų atsiliepimų neišsprendžia nieko. Jei turite problemų, apie mūsų sandorius, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą. Mes visuomet pasirengę dirbti dalykus.

3.Jei jums nereikia gauti elementą po to, kai jums sumokėjo 25 dienas,prašome susisiekti su mumis; mes darome viską, kad ją išspręsti !

4. We will ship adresą, kurį paliko dėl Alibaba, kai jums užsisakyti, prašome patvirtinkite savo pristatymo adresą į Alibaba yra teisingas, kai jūs mokate. Jei jums reikia pakeisti savo adresą, prašome turi palikti mums pranešimą su mokėjimo.

Atsiliepimai ir Susisiekite su mumis

1, Jei jums netinka šis sandoris dėl bet kokios priežasties, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Prašome suteikti mums galimybę padaryti viską, siekiant išspręsti problemą.

2 Visi mūsų produktai buvo patikrinti ir supakuoti geros būklės, prieš išvežant. Jei įsigytų gavote yra defektų, prašome susisiekti su mumis artimiausiu metu, mes turėtume atsiskaityti.

===========================================================================

Apmokėjimas:

1. Prašome įsitikinkite, kad jūsų pristatymo adresas yra teisingas. Mes tik sekti savo adresą, įtraukta į atlygių už vežimą.

2. Dėl saugaus priežasčių, mes neleidžiama adreso keitimo el. paštu. Mes turime jokios atsakomybės pristatymo adresą sąlyga.

3. Mokėjimas turi būti gauta 7 dienas po aukciono pabaigos. Prašome neteikia pasiūlymo, jei nesate ketina pirkti.

• Kaligrafijos ir tapybos tipas: Drobė, Tapyba
  • Tipas: Drobė Spaudiniai
  • Medžiaga: Drobė
  • Vidutinis: Vandeniui Atsparus Rašalas
  • Formos: stačiakampis
  • Rėmas: No
  • Rėmelio režimu: Neįrėminti
  • Stilius: Purškiamojo Dažymo
  • originalus: No
  • Forma: Trijų filmų Derinys
  • laivybos mokestis: nemokamai
  • Dalykai: Kraštovaizdžio
  • Prekės Pavadinimas: AtFipan
  • Paramos Bazės: Drobė
  • Modelio Numeris: 17157794
  • Technics: Purškiamojo Dažymo
  • Dydis (Coliai): 20x30cmx3pcs, 30x40cmx3pcs, 40x60cmx3pcs, 50x70cmx3pcs, 60x80cmx3pcs

19mail89
2017-12-10
quick shipping! canvas, like at the picture! amazing!!! thank you!

Rankomis dažyti Portretas Aliejaus Tapybai už Kambarį Tvirtumas-Sandro Botticelli Drobė Paveikslų Frameless Atidžiai Perskaitykite Užrašus 1. Visi straipsniai yra leidžiama Atgaminti Ne originalas.Tik Tapybos Valcavimo Drobės,Be Rėmelio, Ne Ruožas. 2. 100% Handpainted Kokybės, Ne Bet Spaudinių ar Plakatus. 3. Pinigų grąžinimo už Mūsų Kokybės Problemą, Susisiekite su Mumis per 7 Dienas Po to, kai Jūs Gaunate Paketą. Bet Mes donot
7-Vietos Kaktusas Lapai Plakatų Ir Grafikos Paveikslai Tapyba Sienos Menas Spausdinti Juoda Balta Plakatas Šiaurės Šalių Sienos Nuotraukos, Vaikų Kambario Dekoro Namų Dekoras : Gyvenamasis Kambarys, Miegamasis, Vaikų Kambario, Biuro, Virtuvės Medžiaga : Atsparus Vandeniui, Niekada Išnyks, Gali Sunaikinti Hermetiška Pakuotė : Didelio Stiprumo Popieriaus Vamzdis Vartotojų Didelis Keturių Apsaugoti=Patikinti, Pirkiniai Jei iškyla kokybės problema, pakavimo
Šiuolaikinio abstraktaus rankomis dažyti aliejus, tapyba posėdžio kambario puošmena gyvūnų šuo Produkto Detalę: Dydis : (mes remti bet kokio dydžio norite,jei reikia customed dydžio,prašome susisiekti su manimi) Rėmas: Ne, drobė tik Terpė: Aliejinių dažų ar akrilo(propilenas) Įpakavimas: Galerija wrap pakavimo, padengtas plastiko sluoksnius, valcavimo burbulas krepšiai ir įdėti į vamzdį Produkto Rodyti: