• Optiniai Prietaisai |

Ekrano užsklandą 4.0 X Laikiklis TV Akiniai didinamasis stiklas Loupe Akiniai Didinamasis Stiklas Su Telefono Laikikliu Atveju, Optiniai Prietaisai

Žymos: didinamasis stiklas, didinamasis stiklas loupe, akiniai didinamasis stiklas, Pigūs didinamuoju stiklu, Aukštos Kokybės didinamasis stiklas loupe, Kinijos akiniai didinamojo stiklo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 10cm x 5cm (7.09in x 3.94in x 1.97in)

Aprašymas:

Šis naujoviškas stiklų tipas didinamojo stiklo, su laikikliu ir lankelis ir telefono laikiklis, gali būti lengvai naudojami žiūrėti mobiliuoju telefonu, žiūrėti TELEVIZORIŲ, žiūrėti tablet PC, skaityti knygas, skaityti laikraštį, piešimo, rankdarbių, siuvimo, peržiūrintys gėlės ir augalai, ir t.t. Atramos ir lankelis yra keičiamos naudojimo. Be to, reguliuojamas dioptrijomis yra jūsų alternatyvių naudoti. Savybės:

Akiniai tipas didinamasis stiklas su dizaino nuimamas akinių kojos, patogus naudoti. Toli atstumas žiūrėti filmą, vaizdo ar TELEVIZIJOS su šiuo akinius didinamojo stiklo, kad apsaugoti jūsų akis. 2 rūšių su skirtingais židinio nuotoliais padidinimo nuostatos, yra neprivalomos. Reguliuojamas tikslas objektyvas naudojamas reguliuoti židinio nuotolis tarp objektyvo ir objekto. Reguliuojamas dioptrijomis yra naudojami reguliuoti tiek trumparegystė ir toliaregystė. Ateikite su akiniais, laikiklis ir lankelis kaitalioti. Labai didinamąjį įrankis stebėti mobiliuoju telefonu, žiūrėti TV, žiūrėti, tablet PC ir kt. Techniniai duomenys:

Spalva: Baltas Medžiaga Objektyvo: Akrilo Medžiagos Kadro: ABS Tipas: Akiniai Tipas Dioptrijų Kompensacija: Apie ±3.0 dpt, Atskirti Padarinių Židinio Ilgis: 360mm / 450mm (Pasirinktinai) Priartinimas: 4.0 X(360mm) / 3.8 X(450mm) Asortimentą Naudojimas: Žiūrėti Mobiliuoju Telefonu, Žiūrėti TELEVIZORIŲ, Žiūrėti Tablet PC, Skaitymas, Piešimas, Rankdarbiai, Tekstilės dirbinių, Laikrodžių Taisymas, juvelyrinių dirbinių Vertinimas, pašto Ženklų Kolekcionavimas, Antikvariniai daiktai Brangimas ir pan. Dydis Akinius, didinamasis stiklas: 170 x 170 x 35mm / 6.69 x 6.69 x 1.38 punkte Svoris: 70g / 2.47 oz Pakuotės Dydis: 18 x 10 x 5cm / 7.09 x 3.94 x 1,97 Pakuotėje Svoris: 230g / 8.11 oz Pakuotė:

1 x Akinius Didinamojo stiklo 1 x ekrano užsklandą 1 x Akiniai Atveju 1 x Telefono Laikiklis 1 x Vartotojo Instrukcija

• Medžiaga: Akrilas+ABS
  • Stilius: Dėvėti Stilių
  • Dydis: As description
  • Prekės Pavadinimas: ZEAST
  • Su Šviesos Ar Ne: No
  • Šviesos Šaltinis: Nėra
  • Modelio Numeris: Didinamasis stiklas

Stanabbott4
2018-03-01
5/5
Good,good,excellent!!!
Satanimperial
2018-04-13
5/5
Careful seller, excellent product. Thanks!
Lightning2003
2018-04-12
4/5
Good, tho I do not remember it was specifically for mobile phones. it is difficult to be used for painting or computers. For mobile phones, it is good.

50pc 25mm Mini nešiojamieji plastiko PMMA (akrilo) Žaislai didinamasis stiklas studentų Skaidri 5-10X Magnifiers Mokymosi Home Office Dovana Pavadinimas: 25MM skaidrus didinamojo stiklo Pakuotė: Kiekvienas 2000, supakuota į dėžutę Carton dydis: 40 * 28 * 35CM bruto svoris :apie 8kg Medžiaga: Plastikas, akrilas) Spalva: skaidri stiklo Matmenys: 59 x 29 x 7 mm, Veiksmingą skersmuo: 25 mm Svoris: 4g Kartotiniai apie:5-10times Taikoma:Home Office studentams, dovanėlės ir
Ekrano užsklandą didinamąjį akiniai LED Remonto didinamasis stiklas 1,5 X 2.5 X 3,5 X Watchmark /skaitymas/ PCB darbo Remontas Dauginiai:1,5 X 2,5 X 3,5 X Objektyvo dydis:16 mm LED apšvietimas : YES UV lempa: NE Nešioti baterija:TAIP Pakuotės:Originalios pakuotės, Gaminio Medžiaga:ABS Aukštos kokybės medžiagos, patvarus pakankamai jūsų kasdien naudojant. Lengva pakeisti baterijas. Super šviesos svertinis. Puikus kolekcijas, grandinės, juvelyrikos ir
2017 Papuošalai Diamond Akių Loupe 30x21mm didinamasis stiklas Didinamojo Stiklo Trijulę Juvelyras Loupe Sidabro akių didinamojo stiklo, metalo, padengtą atveju Sumanus, nešiojami ir lengvai atlikti Geras juvelyriniai dirbiniai, pašto ženklai, monetos ir antikvariniai daiktai ir t.t Apžiūrėti objektą 30 kartų galia Objektyvo skersmuo : 21mm Dydis: 38mm x 24mm x 18 mm Spalva: Sidabrinė Paketas