• Optiniai Prietaisai |

Ekrano užsklandą 4.0 X Laikiklis TV Akiniai didinamasis stiklas Loupe Akiniai Didinamasis Stiklas Su Telefono Laikikliu Atveju, Optiniai Prietaisai

Žymos: didinamasis stiklas, didinamasis stiklas loupe, akiniai didinamasis stiklas, Pigūs didinamuoju stiklu, Aukštos Kokybės didinamasis stiklas loupe, Kinijos akiniai didinamojo stiklo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 10cm x 5cm (7.09in x 3.94in x 1.97in)

Aprašymas:

Šis naujoviškas stiklų tipas didinamojo stiklo, su laikikliu ir lankelis ir telefono laikiklis, gali būti lengvai naudojami žiūrėti mobiliuoju telefonu, žiūrėti TELEVIZORIŲ, žiūrėti tablet PC, skaityti knygas, skaityti laikraštį, piešimo, rankdarbių, siuvimo, peržiūrintys gėlės ir augalai, ir t.t. Atramos ir lankelis yra keičiamos naudojimo. Be to, reguliuojamas dioptrijomis yra jūsų alternatyvių naudoti. Savybės:

Akiniai tipas didinamasis stiklas su dizaino nuimamas akinių kojos, patogus naudoti. Toli atstumas žiūrėti filmą, vaizdo ar TELEVIZIJOS su šiuo akinius didinamojo stiklo, kad apsaugoti jūsų akis. 2 rūšių su skirtingais židinio nuotoliais padidinimo nuostatos, yra neprivalomos. Reguliuojamas tikslas objektyvas naudojamas reguliuoti židinio nuotolis tarp objektyvo ir objekto. Reguliuojamas dioptrijomis yra naudojami reguliuoti tiek trumparegystė ir toliaregystė. Ateikite su akiniais, laikiklis ir lankelis kaitalioti. Labai didinamąjį įrankis stebėti mobiliuoju telefonu, žiūrėti TV, žiūrėti, tablet PC ir kt. Techniniai duomenys:

Spalva: Baltas Medžiaga Objektyvo: Akrilo Medžiagos Kadro: ABS Tipas: Akiniai Tipas Dioptrijų Kompensacija: Apie ±3.0 dpt, Atskirti Padarinių Židinio Ilgis: 360mm / 450mm (Pasirinktinai) Priartinimas: 4.0 X(360mm) / 3.8 X(450mm) Asortimentą Naudojimas: Žiūrėti Mobiliuoju Telefonu, Žiūrėti TELEVIZORIŲ, Žiūrėti Tablet PC, Skaitymas, Piešimas, Rankdarbiai, Tekstilės dirbinių, Laikrodžių Taisymas, juvelyrinių dirbinių Vertinimas, pašto Ženklų Kolekcionavimas, Antikvariniai daiktai Brangimas ir pan. Dydis Akinius, didinamasis stiklas: 170 x 170 x 35mm / 6.69 x 6.69 x 1.38 punkte Svoris: 70g / 2.47 oz Pakuotės Dydis: 18 x 10 x 5cm / 7.09 x 3.94 x 1,97 Pakuotėje Svoris: 230g / 8.11 oz Pakuotė:

1 x Akinius Didinamojo stiklo 1 x ekrano užsklandą 1 x Akiniai Atveju 1 x Telefono Laikiklis 1 x Vartotojo Instrukcija

• Medžiaga: Akrilas+ABS
  • Stilius: Dėvėti Stilių
  • Dydis: As description
  • Prekės Pavadinimas: ZEAST
  • Su Šviesos Ar Ne: No
  • Šviesos Šaltinis: Nėra
  • Modelio Numeris: Didinamasis stiklas

Stanabbott4
2018-03-01
5/5
Good,good,excellent!!!
Satanimperial
2018-04-13
5/5
Careful seller, excellent product. Thanks!
Lightning2003
2018-04-12
4/5
Good, tho I do not remember it was specifically for mobile phones. it is difficult to be used for painting or computers. For mobile phones, it is good.

Didinamasis Stiklas, LED Šviesos 10X Didinamojo stiklo Remonto Įrankiai, Magnifiers Loupe Stalinis didinamasis stiklas šviesos Didinamasis Stiklas, LED Šviesos 10X Didinamojo stiklo Remonto Įrankiai, Magnifiers Loupe,Stalinis didinamasis stiklas šviesos Aprašymas: produkto pavadinimas: desktop magenifier su led šviesos Didinimas: 10X Objektyvo skersmuo: 125mm Šviesos šaltinis: 48pcs šalta balta led . Spalvos temperatūra:6500k-7000k. Apšvietimo srautas:
1.5 X 2.0 X 2.5 X 3,5 X Multi Galia Optivisor Žiūrėti Remonto Akių Didinamojo Stiklo Galvos Nešioti Tikslumo Lankelis Šalmas Didinamasis Stiklas Modelio Numeris: MG81007-B Dydis: 250x155x45mm Medžiagos: Stiklas, ABS plastiko Didinimas: 1.5 X,2X,2.5 X 3,5 X Objektyvo dydis: 78x28mm Naudojimas: recision tvarkyti dantų, kosmetikos, pelėsių surinkimas, sculptur
Suvirinimo didinamojo stiklo, LED loupe didinamasis stiklas Aligatorius Įrašą Turėtojas Apkabos, pagalbos Ranką lituoklio Taisymo įrankis Apie drop laivyba Sveiki drop laivyba ,mes negali būti jokios informacijos apie pardavėjo ir kaina savo paketą,todėl prašome nesijaudinkite apie tai.Ir mes žinome, kad greitas pristatymas yra labai svarbu,kad jums, taip paprastai, mes išsiųsti savo paketą per 24 valandas po to, kai mes jau sumokėta iš jūsų. Apie