• Vaizdo Žaidimai |

Skaidraus skaidraus Plastiko Sunku Padengti Aišku, apsauginį kiautą su Kino Nintendo 2DS žaidimų konsolės

Žymos: padengti nintendo 2ds, 2ds atveju sunku, "nintendo" shell, Pigūs padengti nintendo 2ds, Aukštos Kokybės 2ds atveju sunku, Kinijos "nintendo" shell Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 21cm x 13cm x 21cm (8.27in x 5.12in x 8.27in)

Specifikacija:

Suderinama Su: Nintendo 2DS

Spalva: Skaidrus

Medžiaga: PC

Savybės: Specialiai sukurta kietas lukštas išlaiko visas savo uostus ir mygtukai prieinama.

Apsaugo jūsų 2DS nuo dulkių, marks & įbrėžimų.

Lengvas diegimas ir šalinimas.

Puikus daiktas apsaugoti jus žaidimų konsolė.

Siūlo tvirtas, patvarus, permatomo paviršiaus, išlaikant konsolės švarus ir unscratched.

1 x Apsauginis Apvalkalas Nintendo 2DS

1 x Filmas

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote orderafter 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes jums sekti savo užsakymą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Pristatymo Terminas:

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo gavimo datos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, laikoma, naudojama ir MES NE ISSUEA GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI į jus. IŠIMČIŲ NĖRA!

Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS SU

GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt!

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime atlikti iki jūsų pasitenkinimą.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• Suderinamos Prekės/Modelis: Nėra
  • Prekės Pavadinimas: ALLOYSEED
  • spalva:
  • Modelio Numeris: 117235
  • Case Cover naudoti: Nintendo 2DS žaidimų konsolės
  • Medžiaga:

Joni Qosashvili
2018-03-16
5/5
Very satisfied! It fits my Nintendo 2ds perfectly! The picture shows three pieces but the description for the product says one case and one film but it does in fact come with one clear case that snaps on to the 2ds and two films. One matte for the top screen and one transparent for the bottom, so I was happy that that was just a mistype.
Mxilyava23
2018-03-12
Fits great.
Wolfkill
2018-01-26
5/5
perfect super Rapido... and such as covers.
Lykcandy77
2018-01-04
5/5
Arrived within estimated delivery dates, not the best packaging for a case that could crack but all arrived not problem. Fit the 2DS perfectly case and screen protectors. Awesome value for money, highly recommend this product. Thanks
Rk41ekim
2018-02-20
5/5
fast arrive was correct figment.

5D "Pasidaryk pats" diamond tapybos kryželiu "Dviračiais Mergina Danguje" kvadratiniu Diamond siuvinėjimo Rankdarbiams kalnų krištolas Mozaikos Amatų 113 -Porduct pavadinimas: Naujos kartos PASIDARYK pats diamond paiting ---Rubiko Kubą diamond Tapyba-Funkcija: Square diamond ; Diamond padengti drobės baigtas , ji yra visiškai diamond siuvinėjimas-Medžiaga: Naujos kartos Turas Dervos Diamond su 447 DMC Spalvos -Įpakavimas: Spalva Box / Bag-Universalus: Gali būti naudojamas Miegamasis,
Už "Nissan" Kovo Micra 2010 m. 2011 m. ABS chrome Galinis Žibintas dangtelis galinių žibintų apdaila Rearlight Raštas Rėmo Automobilį, Auto Priedai Prekės Įtaisyti: (Šis Produktas Yra Automobilių Reikmenys) Suderinamas Automobiliai: Už nissan kovo micra 2010 m. 2011 m. Prekės Aprašymas : Būklė:100% visiškai naujas Medžiaga:Aukštos Kokybės ABS Chrome . Sudaro: 2 VNT /komplektas. Pagamintas pagal ISO 9001 priemonė užtikrinti geros kokybės. Lengva įdiegti, be
W140 Nemokamas pristatymas 0-1 metų amžiaus vaikų kojinės pavasarį ir vasarą medvilnės, be kaulų, siuvimo automobilio dizainas vaikams, kūdikių kojinės suminkštėti Medžiaga: Medvilnė Vamzdis aukštas: Duantong Dydis: Dydis 0-1 metų, pagrindo ilgis 10cm; Storis sezonas: už keturis sezonus kojinių savybės: absorbentas, akių, be kaulų, žaizdų siuvimo ir dizaino Dėmesio: gali būti šiek tiek skiriasi spalva, nes kompiuterio ekrano parametrai ir nuotrauka šviesos, fizinė prekė gali