Maitinimo lizdo Dual USB lizdą 5V 2A Elektrinis Sieninis Įkroviklis Adapteris ES Kištukinis Jungiklis Elektros Įkrovimo Lizdo

Žymos: es lizdo kištukas, dviguba elektros lizdą usb, usb kroviklio jungiklis, Pigūs es lizdo kištukas, Aukštos Kokybės dual lizdą usb, Kinija usb įkroviklį įjunkite Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Šis Sieninis Įkroviklis Adapteris su Dual USB Lizdo, galite nemokamai / galia 2 x USB įrenginiai ir vienas kitas elektros prietaisas su ES Kištukas į vieną lizdą. Funkcijos: 1. 100% brand new ir aukštos kokybės sieninį elektros lizdą skydelis. 2. Sienos kroviklis maitinimui mobiliųjų telefonų, skaitmeninių produktų, arba kiti elektros įrengimai. 3. Dėl šios specialios elektros lizdą, dual USB sąsaja ir dvipusį lizdas yra ant korpuso. 4. Jis gali patenkinti mokestis poreikius, įvairių prietaisų, tokių kaip "iPad" ir " tablet PC 5. Šis produktas turėtų būti įdiegta profesinės elektrikas 6. Ji yra visuotinai naudojamas daugelyje vietų, pavyzdžiui, viešbučių, restoranų, namuose, viešose vietose, kad būtų patogiau klientams įkrovimo skaitmeninius produktus. 7. Su LED indikatorius techniniai duomenys: 1. Su 2 USB jungtys. 2. USB Išėjimas: 5V 2A iš viso. 3. Įėjimas: 100~240V~50/60Hz,0.4 A 4. Vardinė Įtampa (- ai): 250VAC/50Hz 5. Nominali Srovė: 16A 6. Nuostata dėl įžeminimo: Su įžeminimo kontakto 7. Apsaugos laipsnis nuo elektros smūgio: Su padidinta apsauga 8. Tipo terminalai: Varžtas-9 tipą. Buvimas užraktas: 10.Polių skaičius: 2P + E 11.Matmenys: 80mm x 80mm x 45mm 12.Spalva: Balta Kiekis: 1 Vnt Pastaba: Prašome leisti 1-3mm paklaida, nes rankinis matavimas. pls įsitikinkite, kad jūs ne protas, prieš jums pasiūlymą Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Ačiū! Pakuotės Turinys: 1 x Sieninis Įkroviklis Adapteris(nepridedamas kitų produktų)

• Modelio Numeris: žr. informaciją
  • Prekės Pavadinimas: OOTDTY
  • Standartas: žr. informaciją
  • Prašymas: Gyvenamųjų Namų / Bendrosios Paskirties
  • Įžeminimas: žr. informaciją
  • Vardinė Srovė: žr. informaciją

Oooavrora
2018-03-26
5/5
fast delivery good production five stras
Nari76kz
2018-01-27
4/5
walking longer than many goods is written to even open dispute, with the seller like return money though in china has been socket tracking and all time passed

LaMaDiaa Mielas Pūkuotas Rankų darbo Šiltas Kalėdų Bžūp Minkštas Telefono dėklas "iphone" X 6, 6s Plius 7 8 Plius Galinį Dangtelį Rusijos Draugas Mokėti Dėmesio !!! - Prašome užpildyti tikslus gavėjo pavadinimas (įsakymas dėl naujos politikos rusijos muitinės, kitaip jūs tikriausiai nebus gauti paketą pagaliau.
5X Naktinio Matymo Aukštos Kokybės Taktiniai Didinimo IR Infraraudonųjų spindulių Zoom Monokuliariniai taikymo Sritis Įrašyti DVR Naktinio Matymo Nemokamas Pristatymas 5X Naktinio Matymo Aukštos Kokybės Taktiniai Didinimo IR Infraraudonųjų spindulių Zoom Monokuliariniai taikymo Sritis Įrašyti DVR Naktinio Matymo Nemokamas Pristatymas Funkcija 1.Šis produktas yra tamsiai arba silpna šviesa naktinio matymo stebėjimo objektų, mažai šviesos žiūrėjimo atstumas yra daug, apie
Nemokamas Pristatymas 2Per Daug Virtuvės Prietaiso Dalys Duonos Formuotojas Dalys Ašmenimis Irklas Aliuminio Lydinio Duonos Mašina Cuchillas Medžiaga:Aliuminio lydinys, Paviršius:Teflono danga Pagimdė dydis:8mm Elementą dydis : kaip paveikslų paroda (atidžiai patikrinkite !) Leisti šiek tiek klaidų.