• Namų Dekoras |

Sienos Meno Tapybos Drobės Senovinių Įrankių Laikrodis Drobė Spausdina už Kambarį Office " Parduotuvės Apdailos, Sienų Dekoras Nuotraukas HY133

Žymos: drobė spausdinama, sienų dekoras nuotrauką, dekoratyvinis nuotraukas, Pigūs drobė spausdinama, Aukštos Kokybės sienų dekoras nuotrauką, Kinijos dekoratyvinis nuotraukas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 10cm x 10cm (23.62in x 3.94in x 3.94in)

Aprašymas Produkto pavadinimas: Sienos Meno Tapybos Drobės Senovinių Įrankių Laikrodis Drobė Spausdina už Kambarį Office " Parduotuvės Apdailos, Sienų Dekoras Nuotraukas Medžiaga: drobė Kokybė: Aukščiausios kokybės drobė spausdinti tapyba (Ne rankų darbo tapyba) Būklė: Drobė tik, be rėmelio, nr. neštuvų Pritaikyti: priimtas, bet pritaikyti paveikslėlį ir dydį, yra sveikintinas. 1 pastaba. Kaip apšvietimo efektai, spalvos objektų gal šiek tiek skiriasi nuo nuotraukos. 2. Taupydami jūsų laivybos išlaidų ir išvengti rėmo pažeistas pristatymas, ši drobė spausdinti paveikslą be rėmelių ir neštuvų. 3. Daugiau stilių, ar kitas dydis, prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu. Produkto Realią nuotraukos yra 3-5 cm papildomą vietą į kiekvieną nuotrauką ir kadrą. Pakavimo duomenys (be Rėmelio) Mokėjimo, Mes priimame sąlyginio Deponavimo, kurios įskaitant visa ir Master kredito kortelės, Qiwi piniginės", "Western Union", "WebMoney", Boleto ir banko pavedimu. Pristatymas 1. Paprastai, užsakymas bus išsiųstas Kinija Paštu oro paštu per 7 dienas, kai jūsų mokėjimas patvirtino. Mes negalime siųsti prekes, savaitgalį ir Kinijos švenčių, atkreipkite dėmesį. 2. Maždaug. pristatymo laikas 3. Jei nenorite gauti jūsų užsakymą, pristatymo laikas, prašome susisiekti su mumis pratęsti pristatymo laiką. Ir, jei norite gauti prekes greičiau, susisiekite su mumis EMS arba DHL mokesčiai. 4. Siekiant užtikrinti, kad jūs mokėti minimalaus mokesčio, mes deklaruoja kaip "dovanos" arba "mėginiai" su mažos vertės. Jei yra kokių nors importo mokesčiai, tai yra pirkėjo atsakomybė, atkreipkite dėmesį. Grįžti & Grąžinamoji Išmoka 1. Atkreipkite dėmesį: Vyrai defektų nėra garantuotas, pavyzdžiui, žalos po naudojimo, vandens padarytos žalos ir t.t. 2. Jei nesate patenkinti elementus, galite grąžinti arba pasikeisti elementą į savo pradinę būklę. Mes grąžinsime visus pinigus, išskyrus tuos atvejus, laivybos ir tvarkymo mokesčiai, po to, kai gausime jūsų atgal daiktų. Atsiliepimai 1. Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis , prašome palikti savo teigiamą grįžtamąjį ryšį su 5 žvaigždėmis . 2. Jei turite kokių nors problemų su mūsų produktus ar paslaugas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

• Apdaila: Gyvenamieji Kambariai, Miegamieji, Vaikų Darželiai, Biurai, Kavinės, Viešbučiai, Restoranas
  • Prekės Pavadinimas: HEYI
  • Modelis: Pavarų drobė spausdinama
  • originalus: No